• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIXXXParamaniac ::dont walk, go fly (also for hang-gliders)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Rogalo je víc o lítání.. Křídlo je sladnější a pohodlnější - hodíš ho na záda.. Zajímavý jsou názory na bezpečnost..rogalisti moc křídla nemusej :)
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    schazi se tu nekde na nychu rogalisti? Rozhoduju se mezi rogalem a padakem, tak bych si rad precetl nejake nazory na jedno i druhe.
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    KUBIS_IN: tak to jsme se asi nekde potkali :-)
    KUBIS_IN
    KUBIS_IN --- ---
    WICKPICK: jeee tam jsem byl taky s elspeedakama, fotky nahodim co nevidet ;]
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    vikendove Bassano = luxus :-)





    TOM
    TOM --- ---
    nemáte někdo motorovou krosnu?
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    WICKPICK: Jeeeeeeee, ten mluví krásnou švýcarštinou. :-)
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    Ten Maurer je fakt jakoze Magor
    http://www.youtube.com/watch?v=BFl9pkcz2_g
    KUA
    KUA --- ---
    WICKPICK: sory ja to bohuzel musim odpiskat.
    tak jed' aspon ty a pak dej report!
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    KUA: tak jak? pojedem? zejtra ma bejt celkem slusne....
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    KUA: neboj, jsem v bezpeci ;-)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Jinak pro doplnění, ano pojistka asi půjde v polovině přepsat, nebo zrušit - nevím.. Imho podle mě zbytečná ztráta času..
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    KUA: Jasan, že je to jedno jen je nelogický aby sis pojistil křídlo a pak ho třeba v polovině pojistky prodal, stejně tak je nesmyslné mít pojištěné křídlo a pak, když si jen půjčíš křídlo od kamaráda a uděláš na něm volovinu (který ho samozřejmně pojištěné nemá) tak cálovat.. Z logiky věci mi tedy vyplývá, že normálnímu pilotovi se vyplatí pojistka na sebe.. Alespoň podle mého názoru, jinak je to samozřejmně jedno, jak píšeš. Dležité je aby byla alespoň nějaká :).
    KUA
    KUA --- ---
    KIKIMURA: ja myslim, ze si muzes vybrat, ne? alespon tak sem to pochopil ze slov instruktora. dulezity proste jen aby to pojisteni bylo. a je jedno, jestli je psany na kridlo nebo na cloveka, ale "ve vzduchu" musi bejt aspon jedno pojisteni...
    ale jestli to vis presnejc, tak se rad necham poucit
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Měl by být pojištěný člověk. Křídlo si pojišťují vlastně jen školy/půjčovny..
    KUA
    KUA --- ---
    WICKPICK: ok. btw: ty mas pojisteny kridlo nebo si pojistenej ty? ;)
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    KUA: dam vedet v patek, kdyztak bych se taky svezl...
    KUA
    KUA --- ---
    FRANK_DEWY: dam vedet v patek, nechal bych to jeste otevreny, zatim sem porad tak na cca 60% ano, 40% ne ;)
    hodne pochopitelne zalezi na pocasi - jak uz sem rekl: jel bych vpodstate jen tehdy, kdyby pocasi slibovalo politani... ale karu z prahy bych bral kdybych jel.
    FRANK_DEWY
    FRANK_DEWY --- ---
    Pokud někdo pojedete 19 na tu Ranou z Prahy, rád bych se přidal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam