• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIXXXParamaniac ::dont walk, go fly (also for hang-gliders)
    TOM
    TOM --- ---
    TLUSTEC: těžko .) křídlo je podle mě moc v pohybu, takže bys to nestihl
    i s rybím okem na to potřebuješ aspoň čtyři snímky

    jinak by mě taky zajímalo, jakým strojem to fotil .)
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    TOM: moc pekne. muslis, ze to pujde z ruky lumixem ocvakat? :)
    TOM
    TOM --- ---
    hledal jsem jeden konkrétní.. a nenašel..
    ale to co jsem našel, přeci nenechám ladem .)

    360° VR Action - TristanShu.com
    http://www.tristanshu.com/gallerie/360vr/action/
    (druhý a šestý obrázek)

    Lake Annecy France - Paragliding - Photo Panoramiques 360 VR Panorama Photo
    http://www.panoramas.dk/2009/lake-annecy-paragliding.html

    vyhlašuju soutěž o pivo
    pravidla jsou jednoduchá - pivo za PG VR obrázek :)
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    TLUSTEC: mazec! taky bych rad nekdy podnikl neco tak blaznivyho :-)
    FINITE
    FINITE --- ---
    RAGULAJA: napiš kámošce Klárce, je to hlavní inspektor provozu PK - určitě poradí
    tel.: 777 813 050
    e-mail: beranova@laacr.cz
    RAGULAJA
    RAGULAJA --- ---
    Nevíte někdo, zda můžu získat nějakou výjimku pro získání pilotní licence, když mám hotové zkoušky, ale nežádal jsem o průkaz? Osobní list PL A mám z minulého léta. Díky
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    stitcher je potvora. na spravne pg fotce boty nesmi chybet, to je tag autora, ale tyhle softy s tim maji problem :)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Ale ináč pěknéé :)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Máš obě nohy pravý a stráášně daleko od sebe? Nesejmul tě nějakej ptakopysk? :-p
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    kdyz uz jsem se s tim patlal... http://mirrorimg.net/im1/1vo.jpeg
    toz enjoy.
    TOM
    TOM --- ---
    KIKIMURA: pro sondování zájmu o varijko je nás málo .)
    já bych to zkusi prostřednictvím navijáku na facebooku - třeba Bruno Solanský má podle mě asi nejvíc paraglidistů v kontaktech
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Tak mrtvej, no. Je nás tady tak osm možná deset jestli nepřeháním co lítaj :). Tak toho moc nenakecáme no..
    Já sem celkem zvedavej jak to bude vypadat. Cena do litru by byla pěkná, co jsem se tak díval po mini variích co jsou běžně dostupné..
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    no, to neni problem, PIC ma dostatecnou pinovou rezervu (5 piny bez dalsiho HW za 20 diod) :). a pujde na tom indikovat i ruzne mody, kazdej ma rad to pipani, na ktere je zvykly (bude tam 16bit pitch, kdyz se ti ten 8bit zdal moc skakajici:).

    problem je aktualne deleni solarnich clanku. mam tu 90mA/0.55V platky, velke 29x12mm. to napeti je prilis male, proud naopak zbytecne velky, ale jak ten platek rozriznout na mensi je docela netrivialni :(.
    TOM
    TOM --- ---
    TLUSTEC: chápu, ale pilot se s tím bude muset nějakou dobu učit
    aby si v duchu dokázal převádět výšku tónu a zároveň tu periodu do m/s

    algoritmus by neměl být problém rozšířit, ne? :) můžeš to udělat klasicky komerčně - za příplatek .))

    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    o vystupu ve forme nejakeho bargrafu jsem uvazoval, spotrebu to zas tak moc nezvedne, a je to uzitecne na to kouknout (i kdyz aktualne je ten algoritmus takovy, ze se clovek ridi pri hledani stoupaku vyskou tonu, a ve stoupaku periodou toho prerusovaneho pipani), ale zauvazuju nad tim
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    TLUSTEC: chci!
    TOM
    TOM --- ---
    TLUSTEC: já ho samozřejmě koupím za jakoukoli cenu, ale GINTA má celkem dobrý... odhad .)

    jinak.. kdyby měl navíc jako výstup takový ten červený digitální číselník... tak bych za něj dal i patnáct set .)

    a co se týká sondování zájmu... zkusil bych facebook, tenhle klub je mrtvej .)

    jaké máš zatím přepokládané výrobní náklady? sehnal jsi nějaké tlakové senzory?
    GINTA
    GINTA --- ---
    Rozumná cena.. těžko říct :) za fakt funkční domyšlený kousek (že se to bude dát fakt požívat, nepřestane to po po pár letech fungovat) bych byl ochotný dát do tisícovky, kdybych neměl vário :) za 399kč :D bych do toho asi šel i kdybych vário měl :) no a za 5 piv bych se ani nerozmýšlel :)) ale to je hrubý odhad s absolutním nic nevěděním o tom kolik jsi do toho vložil úsilí :)
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    drobny dotaz. chystam se vyrobit serii solarni vario-odznacek (jen akusticka indikace, solarni dobijeni, vydrz cca 40 letovych hodin, doba nabiti cca 5 na plnem slunci, velikost asi jako dve padesatikoruny na sobe. rozliseni okolo 0.01m/s, ruzne mody pipani.

    jaky by o to byl/nebyl zajem, a co povazujete za snesitelnou cenu?
    FINITE
    FINITE --- ---
    KUA: tady jsou ještě levnější - http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=gopro+helmet
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam