• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIXXXParamaniac ::dont walk, go fly (also for hang-gliders)
    ANA_KISS
    ANA_KISS --- ---
    WICKPICK: no tak teď už je docela pozdě, ale tak uvidíme...spousta kamarádů má G tak mají teď radost že jsem s nima v klubu :D
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    ANA_KISS: zustan na trabantech! :-) ATIS4 spravna volba, viz: http://ziadbassil.blogspot.cz/
    QUIP
    QUIP --- ---
    ANA_KISS: neboj, rozhodne ti ten nakup Orbita nikdo z nas nerozmlouva, to my se tu jen tak utesujeme, ze i na tom slimakovi Fidesovi se da lecos uletet a nastoupat :)
    ANA_KISS
    ANA_KISS --- ---
    QUIP: no jasný já, taky nelítám na výkon ale proto že mě to baví, ale stejně bylo by fajn být někdy o trochu výš než na posledním místě :-) hlavně se chci někam s tim lítáním posunout dokud to ještě jde :-)
    QUIP
    QUIP --- ---
    ANA_KISS: no jo, proti vetru to na fidovi neni zrovna nejlepsi, ale zase existuji i podminky, kdy je fida vyhodnejsi, nez rychlejsi kridla, to si proste nevyberes ;)
    Ale co, my stejne litame pro srandu, do zavodu se nepoustime.
    ANA_KISS
    ANA_KISS --- ---
    ZIGI:
    QUIP: jo o tom vašem klubu už jsem slyšela, no bylo načase už ho ale vystřídat, byla jsem s nim na závodech v Beskydech a byla jsem poslední :D (neřikám že za to může jenom padák, ale ze 4 letových dnů, jsem něco ulítla jen jeden...ostatní dny to bylo tak, že kdo měl pomalejší křídlo, tak se nedokázal prosadit proti větru a šel na zem)
    Ve čtvrtek a v pátek to vypadá letově, tak ho zkusim jet někam provětrat.
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    ANA_KISS: teda jako mohli jsme mit dalsiho clena naseho super letajiciho cirkusu... ale tak holt ty fides-rekordy budem muset ulitnout sami... skoda :-)
    QUIP: nerouhej se! my s Fidackama vydrzime az do skonani sveta! a mozne jeste o jeden let dyl! :-)
    QUIP
    QUIP --- ---
    ANA_KISS: pfiii, tak to bys mela jeste predtim nekde hodne potrenovat, protoze zrovna v tomhle to bude asi o hodne jinaci, nez rizeni Fidese ;)
    Ja jsem zvedav, na co jednoho dne presedla nas "Fides Cross-Country Racing Team" :) Zatim se drzime toho, ze ty Fidesy budem trapit tak dlouho, dokud to bude litat a projde to bezpecne technickou.

    A na to MCR drzim palce, dej pak vedet, jak to tam probihalo a jak ses umistila.
    ANA_KISS
    ANA_KISS --- ---
    QUIP: no jsem na to zvědavá, hned v pátek s nim jedu do Beskyd na MČR v přesnosti přistání, takže to bude asi dost špatný :D jinak děkuju
    QUIP
    QUIP --- ---
    ANA_KISS: Tak preju, at to lita a neklape! ;)
    ANA_KISS
    ANA_KISS --- ---
    QUIP: hele budu si kupovat Orbita 2, zítra si pro něj jedu, tak jsem na to zvědavá :-)
    QUIP
    QUIP --- ---
    ANA_KISS: A na co upgradujes? :)
    TOM
    TOM --- ---
    GOZER1: jj, mizi to furt, holt copyright...
    Accident parapent al Gorro Frigi - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=bmI_3oAmVaI
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    TOM: Toto video neexistuje :(
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    no tak udajne se jeste nekdo popalil a zmastil na Cukraku, ve stredu... ale nemam to potvrzene...
    ANA_KISS
    ANA_KISS --- ---
    něco na zlepšení dne...MČR 2013

    TOM
    TOM --- ---
    MACKIEE: kromě stupidity (té objektivní ála Koukolík) snad jedině přišité řidičky k volným koncům .))
    MACKIEE
    MACKIEE --- ---
    TOM: Mazec! dik. Se divim, že ten start hned na začátku nezrušil. Nebo mu v tom snad něco bránilo?
    TOM
    TOM --- ---
    MACKIEE: ještě včera nebylo
    tak doporučuju stáhnout a archivovat pro vnoučata odsud :)
    Paragliding accident, Montserrat - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=AEiofIxdgNQ

    K_JA
    K_JA --- ---
    QUIP: byla to rekreacni pilotka s licenci PL-A, na Javorovem letela poprve od absolvovani kurzu (u koho ventilovat nebudu).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam