• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIXXXParamaniac ::dont walk, go fly (also for hang-gliders)
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    OTOME: skoda ze nemam velikost XS :-)
    OTOME
    OTOME --- ---
    Prodám výbavu XS... Gradient Orbit 2 XS oranžovo šedý (porozita 183 - 227), sedačka KortelDesign Karma I - luxusni pohodlná sedačka, záložní padák Axis - přebalený a zkontrolovaný letos v zimě, pultík Mac Para, vario Flymaster B1, batoh Gradient...Výbava vhodná pro začínající menší pilotku.
    Cena kompletu 30 000,-
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    WICKPICK: nezname, ale uz se vic nez hodinu seznamujeme :-)... velmi pekne, diky za tip!
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    znate Doarama? doporucuju vyzkouset...


    Doarama
    4PTO
    4PTO --- ---
    Nevite o nekom kdo jede v brzke dobe do Bassana?
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    QUIP: Nene nepípá :), ale u woodyvaley je to tak že pultík i neopren (je to v jednom) si zapínáš právě přes tyhle karabinky, který sice nedrží sedačku zavřenou, ale kdybys zapomněl na nožní popruhy tak tě udrží. Impresska to má trochu jinak ale princip stejnej i když u WV mi to přijde lepší v tom, že pultík si zapneš vlastně vždycky takže i v případě "iluze" tě to udrží. Vzniklo to právě kvůli tomuhle..
    TOM
    TOM --- ---
    KIKIMURA: litas v kajaku? Souhlasim s vysetrovatelem, iluze je dokonala, pres zapnutej neopren a pultik fakt nic nevidis.
    Parkrat se mi to stalo i na otevrene sedacce. Nastesti mi bylo neco divneho pri rozebehu, takze jsem start vcas zrusil.
    Proto si ted kajak uz radsi vubec nerozepinam :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    KIKIMURA: v tomhle asi zadny karabiny nepomuzou, kdyz si je proste nekdo nezapne, ne?
    Nebo je to nejaky system, co ti nedovoli odstartovat, dokud neni vsechno zapnuty a pipa to na tebe jak auto bez zapnutych pasu? :)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Tak to je masakr.. Začínám se dívat na pojistný karabiny na nových sedačkách úplně jiným pohledem. Tohle sem nečekal..
    QUIP
    QUIP --- ---
    SKYE: hmm, tak tohle je vylozene spatna chyba, nezapnout si zadny popruhy :(
    SKYE
    SKYE --- ---
    QUIP: jojo mám stejně starou sedačku, takže mám na mysli ještě starší :) ale zřejmě to bylo jinak, teď čtu, že měla kajak :(
    Oficiální vyjádření zde: http://www.laacr.cz/Stranky/Aktuality/default.aspx?UID=175
    QUIP
    QUIP --- ---
    SKYE: i moje sedacka je "starsi" (rok vyroby 2007) ;) Ale chapu, ze nektera to mozna mit nemusi.
    A vi se teda, jak z toho vypadla? Nebo to vsichni jen tipujou, tak jako my tady?
    SKYE
    SKYE --- ---
    QUIP: starsi sedacky treba to spolu-upnutí k brisnimu popruhu nemely...holt kdyz uz to nekdo dela automaticky nekolik let, muze prijit totalni vypadek jak ted...:(
    QUIP
    QUIP --- ---
    THX_1138: to u nejake sedacky lze? Na moji se bez toho, co vede v rozkroku, neda zapnout ani ten popruh, co vede pres bricho... takze to bych si musel nezapnout i brisni a to uz by se mi snad ani nepodarilo odstartovat.
    QUIP
    QUIP --- ---
    THX_1138: premyslel jsem o tom uz nekolikrat a neni mi to uplne jasne, protoze z moji sedacky se neda moc dobre vystoupit ani dobrovolne na zemi, natoz nedobrovolne za letu. (proto bych se svoji sedackou rozhodne nechtel nikdy skoncit ve vode - treba na SIVku - protoze tam bych ani nemohl rozepnout presky)
    4PTO
    4PTO --- ---
    QUIP: :(
    QUIP
    QUIP --- ---
    Smutna bilance na prvni kvetnovy den

    V Beskydech na vysokém stromě uvízl polský paraglidista – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/krimi/335101-v-beskydech-na-vysokem-strome-uvizl-polsky-paraglidista.html

    Paraglidistka v Beskydech za letu vypadla ze sedačky – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/krimi/335116-paraglidistka-v-beskydech-za-letu-vypadla-ze-sedacky.html
    QUIP
    QUIP --- ---
    Co je tohle za dobrodruha? :)
    PARAGLIDING TWIST X 10
    https://www.youtube.com/watch?v=AJx11rUsKFY
    ANA_KISS
    ANA_KISS --- ---
    WICKPICK: taky jsem na to koukala, vypadá to docela zajímavě...tak pak dej vědět
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    KUA: vážně o tom uvažuju. ještě čekám na nějaká další videa. psal jsem jim ze se mi to jejich vario zda az příliš ukecany, a prý budou ještě nějaké změny...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam