• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIXXXParamaniac ::dont walk, go fly (also for hang-gliders)
    QUIP
    QUIP --- ---
    ZIGI: az na tu defaultni barevnou kombinaci, ta je za trest... takze az to presiju, pak to bude dokonaly :)
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    WICKPICK: No vidis, to je asi tak dlouho co jsme my ty sedacky s Daliborem resili :-)
    Ale cekani stalo za to, sedacka je primova. Uz se moc tesim na kveten na Greifu.
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    QUIP: gratuluju k sedačce, ja uz jsem dva roky spokojenej
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    Tak to ja Ti nacelniku pridam jeste vasi fotografii a tesi mne, ze jste si to uzili a pekne poletali :-)



    QUIP
    QUIP --- ---
    Konecne se zadarilo. Dneska foukalo na Jevinevsi presne tolik, kolik melo a krasne stabilne, od rana az do odpoledne. Takze jsem pokrtil sedacku Chogori XC - doporucuji tri ze tri nudistu :)

    A jeste obrazek ostatnich pilotu na startu / pristani.

    QUIP
    QUIP --- ---
    Tak kdo z vas to byl? Neni na hnizdeni trochu pozde? :)

    Hasiči zachraňovali paraglidistu. Ze stromu ho sundali pomocí žebříku – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...-hasici-zachranovali-paraglidistu-ze-stromu-ho-sundali-pomoci-zebriku.html
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    QUIP: Presne tak, nacelniku! Prave proto mam kridlo i sedacku k modrejm balerinkam - aby na nem ten bordel nebyl videt :-) bez bilejch g*y (ehm, designovejch) prvku. I kdyz, sedacku jsem jeste nevidel, lezi stale ve fridexu, takze je mozne, ze je ciste bila :-)
    QUIP
    QUIP --- ---
    WE_RUN: Ale to abys ho pak po kazdem litani davala do pracky! Vim co rikam, i moje prvni kridlo bylo z poloviny bile a kdyz na tebe pak nekdo krici "ty na tom sedivem Fidesovi", tak chvili nevis, na koho to je, nez ti dojde, ze "tvoje bila" uz davno bile nevypada :))
    Takze jakakoliv barva je praktictejsi, nez bila.
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    Tady je to vidět líp :)

    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    QUIP:To si úplně nemyslím s tou barvou. Třeba to moje křídlo spodní potah celej bílej a podle mě je fakt krásný. Líbí se mi, jak ten barevnej znak Trabanta zespoda prosvítá. Není to tak agresivní, jako dnešní padáky od Sky....

    QUIP
    QUIP --- ---
    WE_RUN: ja jsem zacatecnik deset let, takze mam sedacku i kridlo taky z druhy ruky a navic v barve, kterou bych si jinak rozhodne nevybral (proc nekdo na kridlech vubec pouziva bilou barvu? To by melo byt trestny). A letos v Bassanu jsem videl moc pekny barevny kridla, i to duhove tam bylo... ale za to proste penize nevyhodim, kdyz to vetsinu casu lezi doma v batohu :)
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    WICKPICK: On s Gradientem spolupracuje, takže to asi bude nějak ověřený. Máme takovej zvláštní vztah :)) fakt mu v tomhle věřím
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    QUIP: Hahaha, já jsem ale nestandartní žena a navíc socka :D vybavení mám hodně, ale všechno to bylo kupovaný z druhý ruky. Přijde mi zbytečný zaplatit tolik peněz, když jsem fakt začátečník a navíc ani ne moc talentovanej, takže to vybavení dostává hrozně zabrat! Kdybych si kupovala nový křídlo, tak jdu barevně do duhy. Grádoš dělá moc hezký..... To bych outfit nemusela řešit vůbec...
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    WE_RUN: jestli tomu naletu veris, tak bych to bral, za ty prachy je to super nabidka
    QUIP
    QUIP --- ---
    WE_RUN: Zena a nezalezi na barve? Kdo jsi a z ktere planety pochazis? Znam jiste nejmenovane jedince (ehm ehm ZIGI), kteri si nechali kridlo i sedacku sit v custom barvach, aby jim ladilo k tanecnim strevickum! :)
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    QUIP: jj o Atisu 3 vím, že se nepovedl, proto jsme hledali 4, teda pokud bych šla do křídla od Sky. Tak snad to vyjde, na barvu kašlu :D Parádu mi bude dělat to moje neštěstí potrhaný až ho opravím. To je pravej krasavec!!!!!! Strašně se jim to křídlo povedlo. I barevně....
    QUIP
    QUIP --- ---
    WE_RUN: Neni vyjimkou, ze novejsi verze je horsi nez predchozi, treba takovy Atis 3 oproti Atis 2 :)
    Ale jo, cena je dobra, tak jestli je v hezky barve, ber ho! :D
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    QUIP: Ale jo, to je mi jasný :) JENŽE Atis 4 => Kea je strašně podobej Atisu 2 a to jsem lítala. Orbita 3 bych kupovala od kamaráda, u ktetýho jsem dělala piloťák, ví jak lítám a zabít by mě fakt nenechal. Nevydělá na něm ani korunu. Myslím, že cena kolem 16.000,- je v pohodě, navíc ten padák má nálet jen asi 10 hodin - totálně novej. Za Kea chtěli kolem 23.000,- bez DPH
    QUIP
    QUIP --- ---
    WE_RUN: Kazdy kridlo je hodny, kdyz to rika ten, co se ho chce zbavit :)
    A ano, odlehceni se projevi na zivotnosti.
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    WICKPICK: Dneska jsem sehnala Orbita 3 a ve Sky mi nabídli Kea, ale toho se dost bojím kvůli tomu, že je to odlehčený. Jinak vlastnosti podobný jako Atis 4. Prej je to hodnej padák. Nicméně muj handlig je na tom ještě dost bídně a obávám se, že při tréningu na louce by se to promítlo na životnosti. Půjdu asi nakonec do Orbita :)
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    WE_RUN: jestli sis oblibila SKY a setris, tak si pockej az se objevi neco v bazaru. vsechny jejich kridla se chovaj dost podobne, vyzkousel jsem jich hodne i v ruznych generacich. treba ted to nove apollo ma prakticky stejny feeling, jenom to leti o trosicku rychlejc. zatim nejlepsi co jsem zkousel od SKY byl Argos, ale to se buhviproc moc neprodavalo, tak to ted v nove generaci prejmenovali na exos
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam