• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIXXXParamaniac ::dont walk, go fly (also for hang-gliders)
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    Pocasi jen sletove, ale mrsknout zalozku se nam podarilo :-)



    ZIGI
    ZIGI --- ---
    4PTO: presne tak... ale jen komorni, pro lamy, co neprijedou v dubnu... a jelikoz v dubnu uz bude letovo jinde, zneuzivame pozvani a jedem tam ted :-D
    4PTO
    4PTO --- ---
    ZIGI: Má být i parasem elspeeda jsem viděl ne e?
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    _SRANDA_: od patku odpoledne do nedele budem s off-nyx kolegou v okoli FM... mistnaci slibujou Prasivou nebo Javorovy (ale netusim z jaky kavovy sedliny to teda vyvestili), kazdopadne kdyz to pujde, budem nekde litat
    _SRANDA_
    _SRANDA_ --- ---
    Nekdo litat o vikednu??

    Ale teda spis Morava :-)
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    Greg Hamerton (flybubble.co.uk) udelal velmi pekne video (jak jinak) o technice, kterou pouziva k nataceni
    Filming in Flight (Paragliding with a video camera)
    http://www.youtube.com/watch?v=Ejhi9aQxzsw
    QUIP
    QUIP --- ---
    LIBENAK: Tak at ti to lita a neklape! :)
    LIBENAK
    LIBENAK --- ---
    QUIP: Teďka mám školní Compact 2 od Axisu. Rozhodl jsem se po odzkoušení pro to Makalu 4. Díky moc za tipy
    QUIP
    QUIP --- ---
    ZIGI: a sakra, v takove ze mi bych necekal uredniho simla na startovacce :)
    Tak samozrejme, Fides Racing edition je lehce zanovni brus ;)
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    QUIP: Ale kdez. Jednak to bylo chciple, druhak jsem musel vydolovat pilotak jen proto, aby mne na startovacku vubec pustil (stacilo foto v telefonu) a mistni nacelnik byl hodne protivnej, ale hlavne, to na cem litaj nevidelo technickou uz staleti, rekl bych. Proti tomu je Fida sustivej padacek primo z vyroby :-)
    QUIP
    QUIP --- ---
    ZIGI: Hezky nacelniku! Doufam, ze jsi si tam aspon pujcil kridlo a sletel to :)
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    Teda priznavam, mit ve meste takovouhle startovacku, asi bych doma moc volneho casu netravil :-)

    Jen to pristani dole u more neni uplne idealni. Ale asi kdyz to fouka, tak se dole nepristava.

    Lima, Peru

    QUIP
    QUIP --- ---
    LIBENAK: Co mas ted za kridlo?
    Jestli se ti libi Makalu a uz jsi na nem nekdy letel, tak si ho klidne porid. Pokud ne, tak bych doporucil se na nem (nebo na cemkoliv jinem, co chces koupit) nejdriv proletet, at vis, jestli je to opravdu to, co chces koupit. Precejen to stoji uz dost penez na to, abys z toho byl nasledne zklamany.

    Kazdy preferuje jinou znacku. My ted litame na Jimmy 2 (ElSpeedo), tak se muzes podivat treba na Freddie 2. To je taky EN B.
    LIBENAK
    LIBENAK --- ---
    ahoj, řeším koupi křídla. Líbí se mi Makalu 4, "hodné béčko". Létám rekreačně. Existují nějaké podobná křídla v téhle kategorii, nevíte o něčem? Gradient např.? Jsem z Prahy. Díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam