• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOBBYapollo 440
    rozbalit záhlaví
    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    SOBBY: a ten zbytek, ktery netezi z jejich klasickych postupu, je spatny? skladby se nesou v rozdilne nalade, ale pohromade je drzi prave citelny rukopis. vubec z alba necitim, ze by panove nevedeli kudy kam. udelali jen vice poslechove album plne rozdilnych vlivu, ktere prave jen ovlivnuji nikoli pretvareji starych dobrych Apollo 440. me ty trip-jazzi tracky hodne bavi.
    naproti tomu posledni album je sice energicke, ale bez vyraznejsiho napadu.
    SOBBY
    SOBBY --- ---
    nejake skladby obsazene na tom albu jsou pro me naprosto zbytecne. ale stale je tam neco kvuli cemu si to clovek pusti v aute atp. ale bohuzel na tom novym nemuzu najit moc duvodu proc si to znovu pustit. jediny proc ho mam je, ze jsem uchylnej a potrebuju mit od vsech kompletni diskografie:)
    SOBBY
    SOBBY --- ---
    SKUTRJOHNY: no ohledne predposledniho alba Dude descending to a staircase nejsem az tak negativni. Preci jen je na tech dvou cd dostatek materialu, kerej tezi z jejich klasickych postupu a celkem i funguji. nicmene kdyz srovnam tri alba vydane pred timto, tak se nemuzu zbavit dojmu, ze kapela moc nevi jakym smerem se dat. rozdil mezi timto a gettin high on your owen supply je diametralni. oba compace na dude descending...jsou roztisteny a na muj vkus az moc neuceleny. na celkovy dojem z desky jsem byl u nich zvyklej. ok, to je ale muj subjektivni pocit. kazdopadne urcite par skladeb stoji za zminku a cloveku se vryji do pameti. takto z pameti me napadaji 1, 2, 3, 4, a pak uvodni singl Dude descending to a staircase. prvni tezi z klasickejch "apollackejch" vyvolavacek s kytarama a druhy singl je dle meho soudu dobre zvladnuty po profesni strance. ikdyz je to styl do ktereho se nikdy predtim nepousteli. coz svedci o tom, ze maji stale potencial. ovsem na poslednim albu uz ho vyuzili minimalne.
    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    a pritom je Dude Descending a Staircase vytecne album. proc zklamany? co jsi tehdy ocekaval? nerozumim tomu. neskutecne pestre album plne silnych skladeb.
    SOBBY
    SOBBY --- ---
    PSYSBEE: cece bracho musim teda rict, ze jsem jeste vice sklamanej nez z predposledniho dude descending to a staircase. bohuzel se jen potvrzuje to, ze posledni dve desky se nesou ve znameni preslapovani na miste a vykradani sebe sama. dalsi z mnoha kapel, ktera se dle meho nemuze vymanit ze sveho stinu (coz je neuveritelne tezky pochopitelne). posledni album neni vylozene spatne. jde spise o to, ze 12 skladeb je postaveno ciste na elektronice (nu-skull sound) a cas od casu je to dovyplnovano instrumentalnimi nastroji. coz je naprosto opacny postup nez co volili drive. bohuzel vetsina potencialu zustava nevyuzita. cele album zni pro me az moc plose a dokazu si tenthle zvuk predstavit spis u projektu jako sou treba pendulum nebo podobny. chapu, ze hledat dalsi cestu, ktera je smysluplna je narocny pro kazdou dele hrajici kapelu, ale tohle album se rozhodne do dejin nezapise. trochu vypocitave kopiruje hlavni hudebni proud a nesnazi se mit zadne ambice aby se posluchac alespon v nekterych pasazich zamyslel. easy listening, coz mi na kapelu formatu Apollo four forty pride dost smutny.
    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    PSYSBEE: me celkem bavi, ale uspech myslim bude mit spise na ostrovech. trochu mi vadi uvodni skladby, ktere mi pripominaji cestu Prodigy na poslednim albu.
    neurazi, ale ani nicim neprekvapi. chybi mi tam trocha vice melancholie
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Hele a co posledni album Apollo 440 - The Future's What It Used to Be (2012)?
    Libi se i nekomu jinymu nez jenom mne?? :)
    LEDVOUSH
    LEDVOUSH --- ---
    Já mám rád Raw Power. Mám to i na singlu s různýma remixama.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SOBBY: Krupa je good, osobne nejvic zeru "vanishing point" z electro glide :-) A celkove jsem na A440 nasranej, minulej rok co predvedli na Hodokvase, nevedel jsem jestli budu zvracet nebo brecet.
    YARIN
    YARIN --- ---
    BRUTOPYR: presne tak! genialni epos ta skladba...
    SOBBY
    SOBBY --- ---
    BRUTOPYR: jako vsechny ctyri alba pocinaje millenum fever az po gettin´high on your own supply byli dobry. byli vsechny zvukove tak rozdilny, ze si je muzu poustetr porad do kola.
    kdyz sme tak uz u toho: jaky je vase nejlepsi skladba?
    moje je asi KRUPA
    BRUTOPYR
    BRUTOPYR --- ---
    Electro glide in blue bylo nej. A stejnojmenny song uplne to nejlepsi.
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    We know The Meaning of Life
    It's in the scream of my bottleneck-slide
    SOBBY
    SOBBY --- ---
    BULHI: rek bych ze jo, ale jako voni hrajou takovej zvlastni mix muziky, takze to kazdymu nemusi smakovat. nicmene sou i tvrdy, coz mlady docela pritahuje:) tak mozna proto k nim pricuchnes v mladi a pak to nak vycpi
    BULHI
    BULHI --- ---
    no nebyl jsem tam praave.. tak to je mozna tim :-)
    SOBBY
    SOBBY --- ---
    BULHI: jako pro me je to stale kapela, kera si drzi takovej nadhled a osobitost. az teda na posledni album, kdy uz propadli do propadliste beznapadovych fint. ale kazdy jejich album bylo svym zpusobem revolucni. a hlavne maj neuveritelnou atmosferu na koncertech. nevim esi si je videl, ale jejich dvoje bici sou odzbrojujici:))
    BULHI
    BULHI --- ---
    teda tedka jsem si to pustil, kdyz uz na ne prisla rec.. priznavam se :-)
    BULHI
    BULHI --- ---
    heh pro me je apollo440 jednou z kapel, kterou kazdej zamlada hrozne zral, ale ja tomu nikdy neprisel moc na chut :-) neco jako Underworld :-) ne ze by se mi to nelibilo, ale proste to neni nic co bych si sam od sebe jen tak pustil.. tim vam nechci kazit nadseni, ale musel jsem se proste sverit :-)
    KAINOZZ
    KAINOZZ --- ---
    SOBBY: ok tak neak tajne :P
    SOBBY
    SOBBY --- ---
    KAINOZZ: pst je to trestni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam