• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    INDILLKRESLOUNOV

    Přiblblý kreslený postavičky sééém :) !!
    P O U Z E  V L A S T N Í!!

    rozbalit záhlaví
    SM3RK
    SM3RK --- ---
    kdyz je ten jezisek ...

    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    LWEEK: lebo každý radšej zničí pieskový hrad ako ho postaví.
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    Čemu příliš nerozumím je celkem výrazná agrese v moderním umění a celkově v uměleckém trendu. Jestli to tak umělci opravdu cítí nebo jestli jdou jenom s trendem a potřebou šokovat kontroverzí a odhalováním či vymýšlením témat které svou kontroverzí hraničí s tabu. Že by v tom fakt byla snaha za každou cenu šokovat? Něco jako tady sem a jestli se na mé obrazy nepodíváte tak zastřelím králíčka? Nic jen polemizuji.
    LEDASLABUTI
    LEDASLABUTI --- ---
    Méďa

    LEDASLABUTI
    LEDASLABUTI --- ---
    Zajda

    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    Znáte příběh Jiřího Štaidla?Víte že se po nehoddě u Říčan u Prahy když vylétl ze svého Renaultu 17,transformoval v krkavce.Ztvárnil jsem to

    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    Ahoj,jsem tu dnes poprvé.jsem výtvarník.Nemám žádné umělecké vzdělání.Jsem vyučený elektrikář.Přikládám jednu ze svých posledních kreseb s názvem Elektrikář.

    RADO1
    RADO1 --- ---
    Hladam ilustratora pre detsku knizku [pripadne serie detskych kniziek]. Predpokladane mnozstvo bude 8 obrazkov per knizka. Momentalne je to vo faze pripravy prvej knizky, s ktorou sa potom budu zhanat financie.
    Takze je to pre zaujemcov, co by do toho sli s vidinou ziskania slavy a neistych penazi.
    Obrazky budu nenarocne, aby boli zrozumitelne aj naozaj malym detom.
    Ziadne narocne grafiky, dolezite je zvladnut emocne vyrazy tvare.
    Pripadne odpovede do posty - ja graficke fora moc nesledujem [ponuka nie je priamo odo mna].
    ISIS
    ISIS --- ---
    SM3RK: urcite :)
    SM3RK
    SM3RK --- ---
    hehe kdyz uz tu tak serfuju .. tak taky neco pridam a doufam ze sme dost priblbly
    ISIS
    ISIS --- ---
    ORBIT: diky :)
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    ISIS: Tak tohle se mi líbí ;)
    BLACKCATZ13
    BLACKCATZ13 --- ---
    nebyla jen spíš výlet z tvaru písmen do trošku reálnějších končit no budu na tom muset ještě máknout.....ale co mám na to celej život.
    INDILL
    INDILL --- ---
    hmm...typla bych si ze to byla nejaka zakazka?
    BLACKCATZ13
    BLACKCATZ13 --- ---

    )
    BLACKCATZ13
    BLACKCATZ13 --- ---

    )
    MAGION
    MAGION --- ---
    JOUJOU: no jo kroutila už jsem dlouho nevyprávěl... :)
    MISSSUNNY3
    MISSSUNNY3 --- ---
    JOUJOU: no nevim nevim:D
    jsem ho vcera postavila pred pocitac zhruba ve stejne poze a podoba nic moc:D:D:D
    JOUJOU
    JOUJOU --- ---
    INDILL: ty vole , dyt je to marek jak přes kopírák:)))))))))))))))))) že jo misssunny3?
    INDILL
    INDILL --- ---
    JOUJOU: no...ani ne...i kdyz obcas zjistim ze mi ta postavicka "nekoho" pripomina ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam