• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TONSCAIK KRU - Vykutálenej Drum & Bass
    rozbalit záhlaví
    TONS
    TONS --- ---
    EELISHKA: nic semnou nejni, akorat sem trosku zaneprazdnenej posledni dobou :), 10 tisic nasrat! by byly trochu drahy narozky ne? :)

    JEHLAN: a jak to de ve skole? si sel jinam? ja myslel ze nastupujes inda work?
    EELISHKA
    EELISHKA --- ---
    EMEKA: hm, nejde mi to stáhnout :(

    btw. co je s Tonsem?? sem mu psala ohledně těch narozek... a jakože Styx nejlepčí volba, ale týpek mi řek at si to domluvěj djs jako normální párty a at si tam akorát pak dotáhnu lidi jinak bych mu musela zaplatit 10 000Kč a to teda néé?
    šlo by to nějak zařídit, jako že by se na leták napsalo něco jako b-day party aby tam moc cizejch nelezlo????? :))
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    TONS: Nooo u mě žádný novinky..:) Školou povinní víš jak..?:) Musim se hodně učit..;D Co u tebe..?:)

    EMEKA: Dobře se to poslouchá..;) Konečně jsem si to poslechl celý, jsou tam dobrý pecky a tááák..;) Chtělo to něco novýho..;)
    EELISHKA
    EELISHKA --- ---
    jo prej máte nahranej novej set, tak šup s nim na net!! :))
    TONS
    TONS --- ---
    2 all: nejaky novinky? :)
    TONS
    TONS --- ---
    video ze SIXTA KILLAZ INDA JUNGLE, zvuk nic moc, obrazky se ale hejbou :)
    http://www.youtube.com/watch?v=k2rkL0iWgZE
    LANGOSH
    LANGOSH --- ---
    obavy sou fuk, rvacka tam bude stejne.. ledaze bys tam mel tak 3 korbice, ktery by si poradili s leckterym plesatym..
    AZURIT23
    AZURIT23 --- ---
    co se stalo v bazine? ja jen ze tam delame v listopadu akci, tak abych nemel naky zbytecny obavy :-)
    TONS
    TONS --- ---
    JEHLAN: bral bych je hned, nam by to stacilo jako zvuk do lidi mozna :) a ten led diodovej panel by se taky pouzit dal...
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    EMEKA: Nooo tak párkrát už se tam něco takovýho stalo viď.. Bohužel škoda že to tentokrát vyšlo na Jungle Erection..:( Tak trošku mi bylo při podívání na Jipiho toho kluka líto... Ale neuděláš nic...
    EMEKA
    EMEKA --- ---
    JEHLAN: ale to, spolecne se zvukem, bylo snad jediny pozitivum bohuzel
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Holčina asi nemá problém s ušima..:) Vypadaj naozaj hezky..:)) Jinako bažina docela goood..:) A jak říkal Emča když přišel dozádu k tomu našemu stolu..:) "Tady to je dobře privátní..." :))) Dlouho jsem nás neviděl v takovýmhle obsazení..:)
    TONS
    TONS --- ---
    dobry odposlechy :)

    TONS
    TONS --- ---
    EELISHKA: my stejne v sobotu pojedem behem dne nalozit zvuk, tak nevim jesi by se to vubec stihalo, skoda
    EELISHKA
    EELISHKA --- ---
    tak né, aspon mi doma neuděláte bordel!! ;)
    EMEKA
    EMEKA --- ---
    EELISHKA: Stodulky Grill Party?:)
    EELISHKA
    EELISHKA --- ---
    nechcete v sobotu kolem oběda přijít na Stodůlky Grill Párty? :)) njáký pivka, jídlo, můžem u toho tvořit tu plachtu... a pak do Bahna večer :))
    TONS
    TONS --- ---
    EMEKA: zaramovat a povesit!
    EMEKA
    EMEKA --- ---
    TONS: letak roku:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam