• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TONSCAIK KRU - Vykutálenej Drum & Bass
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Kluci a proč nejdou stránky..??
    EMEKA
    EMEKA --- ---
    FREAKOX: a jak se ti diva do Sernato 3?:)

    a my dostali jenom jednou 500 od typka u vlku, za to ze sme skoncili o pul hodiny driv nez sme meli a mohli si tam naky holky pustit svoje pisnicky:)
    FREAKOX
    FREAKOX --- ---
    Já používám "já se podívám" ... funguje to líp, než si myslíte :))

    a k bodu 7... ve Varech byl prej ňákej Rusák na jedný dýze, co chtěl jednu věc hrát fůrt dokola, dával "DJ"ovi vždycky 500... když už to bylo asi po sedmý, tak "DJ" odmítl a měl bouchačku u hlavy... nevim, jestli i tak dostal to pjéťo, ale skladbu nejspíš zahrál... :)
    TONS
    TONS --- ---
    repast :

    10 rad pro DJe, jak se zbavit kňouralů - eclipticside.com
    http://www.eclipticside.com/clanky/857-10-rad-pro-dje-jak-se-zbavit-knouralu
    FREAKOX
    FREAKOX --- ---
    APPU: :)) .. díky tomu chytli ten nejlepší čas :)

    EMEKA: kamoška má... vim, že fotila tu s tim pupkem, jak si kroužila prstem tam, jak se to přelejvá... pak je sem hodim, až je budu mít... já nefotil a ty obrázky, co mám v hlavě, jsou mázlý... Rozhodně bych nic nelegalizoval... nebo rozhodně ne ty lehký :))
    LANGOSH
    LANGOSH --- ---
    TONS: V matrixu vypnem airconditioning a uvidis, jak se budou svlikat xD
    TONS
    TONS --- ---
    FREAKOX: jo diky!

    celej ten vecer byl takovej povedenej, akorat skoda ze se slecny na podiu nehecnuly vic ;)
    APPU
    APPU --- ---
    FREAKOX: Taky hráli za mě viď :)
    EMEKA
    EMEKA --- ---
    FREAKOX: teeeda diky:)

    mimochodem nemas naky fotky z toho vecera?
    CAJK
    CAJK --- ---
    FREAKOX: to víš kluci na sebě poslední dobou hoodně makaj,pilujou a štílujou :DD
    LANGOSH
    LANGOSH --- ---
    FREAKOX: No tak to počkej co příde na Sixtě...
    FREAKOX
    FREAKOX --- ---
    V sobotu jsem v Matrixu slysel prvne (konecne!) Emeku a Tonse... Nejlepsi z celyho line-upu!! Do ty doby jsem si myslel, ze umej chlastat jenom rum, ale hrani jim jde jeste lip... respect!
    EELISHKA
    EELISHKA --- ---
    škoda :( je fakt že si sice nic nepamatuju, ale stejně bych si to ráda zopákla :) tak třeba v těch Doprčicích :))))
    CAJK
    CAJK --- ---
    EELISHKA:no vypadá to že letos v žíznikově dnb stage bohužel asi nejspíš neproběhne :((
    EELISHKA
    EELISHKA --- ---
    co letos nějaká dnb stage na Reggae ethnic session bude?? :))
    TONS
    TONS --- ---
    EMEKA: interferneti, dame?
    EMEKA
    EMEKA --- ---
    EELISHKA: dej mu jako darek naky ty internety;)
    EELISHKA
    EELISHKA --- ---
    nechcete někdo jít v úterý 28.4. do divadla? mám 2 lístky na prodej, je to do Švandova divadla na komedii od Shakespeara Mnoho povyku pro nic, od 19h do 3.řady :) cena 200Kč (tedy 100Kč za jeden).
    v případě zájmu mě kontaktujte sem a nebo nejlíp na mobil (kterej bud máte nebo k Tomovi), páč se nemám moc jak dostat na net.

    tady je odkaz :
    http://www.svandovodivadlo.cz/index.php?cmd=event.detail&id=1428

    mějte se parádně!!
    TONS
    TONS --- ---
    uz za mesic

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam