• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TONSCAIK KRU - Vykutálenej Drum & Bass
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    sorry za velikost..:)
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    ...GANGSTA...

    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    APPU: Tak to musíme eště hodně trénovat...:) Viď Emčo...???:)
    APPU
    APPU --- ---
    JEHLAN: Tady je právě hrozně zažitý peníze = golf, ale je tomu jinak. Každopádně to tu nebudeme zasírat, ale poctivě pálit 200m 7čkou železem :))
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    APPU: V těch Mariánských lázní se hrál nějakej turnaj..:) A když jsme občas viděli nějaký hráče, tak některý byli fatk marný...:)
    APPU
    APPU --- ---
    JEHLAN: Jo emeka vyprávěl na cígu :)) To sice jo ale když sem minule šel na odpaly, přišel tam jeden rádobybohatej maník se super bagem plnym holí a hrál větší mrdku než já s pučenou :) Takže prachy tě dobrym golfistou neudělaj :) Spíš si můžeš zahrát na lepšim hřišti, což bez zkoušky stejně nejde :)
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    APPU: Už jsme byly i včera trénovat v Lipencích..:) Eště s Tonsem teda..:) Kdybych měl takový prachy jako oni tak bych se cejtil líp..:D
    APPU
    APPU --- ---
    JEHLAN: Golf je super hra, ta snobárna je přežitek :)
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    TONS: No abych ti pravdu řekl, tak jsem si mezi těma snobama nepřipadal moc free...:) Štěstí, že je Emča takovej šéfik..:)
    TONS
    TONS --- ---
    JEHLAN: golf hrajou snobi, punkaci davaj maty :)
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Tak dnešní den nejvíc nejlepčejší...:) S Emčou jsme golf docela dávali vid..?:) Dnešní rekord 175 metrů...:)
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    EMEKA: No já se tam klidně s tebou pojedu...:)
    CAJK
    CAJK --- ---
    EMEKA: Já hraju 3.6 na Route333(festiválek u Poděbrad),tak já Styx nedám..škoda.
    EMEKA
    EMEKA --- ---
    JEHLAN: volal mi jesi tam nechceme prijit v patek 3. cervence, tak sem mu rek ze jo... co others?
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Thanks my friends...:) Dneska mi Afro říkal, že prej hrajete nějako ve Styxu či co..:) Co je na tom pravdy..?:)
    TONS
    TONS --- ---
    JEHLAN: congratz!
    CAJK
    CAJK --- ---
    JEHLAN:GRATULACE ne asi !!!KONEČNĚ dospělák :D
    LANGOSH
    LANGOSH --- ---
    JEHLAN: gz..ja budu mit klid asi az pristi rok v cervenci..:(
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Je to doma..:)
    CAJK
    CAJK --- ---
    TONS:no barman byl pomalej,jako by vycuc deset brk,chodil a čuměl a nechápal co se dějě...
    JEHLAN:to víš že budu držet palce..ty dospěláku :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam