• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TONSCAIK KRU - Vykutálenej Drum & Bass
    K0UMAK
    K0UMAK --- ---
    JEHLAN: kde to slavis?
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    TONS:Co by jsi chtel..?:) Máčka jako za samolepky..?:) Musi ale stat za to..:D
    EELISHKA
    EELISHKA --- ---
    TONS: co kaťata? :) jsou funkční nebo je na nich ten voks vidět furt?? :)
    TONS
    TONS --- ---
    JEHLAN: jasne, co das? :)
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    TONS:O tom žádná..:) Ale zase v patek jit na noční nic moc..Pak ráno na Labi potkáváš vožrali z Bažiny..:))) Hezkej pohled..:D Tonsi nechceš mi udělat nějakej hezkej letáček na toho 23..?:)Prosiiiim..:)
    TONS
    TONS --- ---
    JEHLAN: aspon posetris jatra ;)
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    TONS: Ale prosim tě..;)Ja bohužel ksem vždycky 2 vikendy v práci vid..Tze odpocinek většinou dobrovolnej..Tedkon usinam v praci..:)Do 6 času dosti..:)
    TONS
    TONS --- ---
    JEHLAN: dobre dopadla, nikomu se nic nestalo, aspon co ja vim :D dal bych hned repete, ale radsi po tomhle vikendu necham trochu odpocinout jatra
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Kuciii tak jak dopadla grilovacka..?:) Ja byl vizralej jak pes..:D Kdy bude repete..?:)tyhle mnamky mi fakt delaj dobre..:)) Jinako 23.4. u vlku kalim narozky..:)Bude paaarty..?:)))
    TONS
    TONS --- ---
    JEHLAN: ja chci taky grillovat a popijet, ale sobota ma bejt fakt mizerna... :(
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Emčo jak vidis tu sobotu..?Pocasi nema byt moc dobry ale dal bych to grilovani a nejake pivsonse..:)Nalozime s Kackou nejake smaken masicko..:)Hmmm..?;)
    TONS
    TONS --- ---
    Po milostném aktu se ptá ona jeho: Miláčku, jaké dáme jméno našemu děťátku?
    On si stáhne prezervativ, udělá na něm uzel a pronese: Jestli se z toho dostane, tak David Copperfield.

    :)
    TONS
    TONS --- ---
    EMEKA: se neda nic delat, chvilku nam to holt nepobezi :)
    stastny a vysmaty :D
    EMEKA
    EMEKA --- ---
    TONS: ja sem ve stejnym stadiu financi :(
    TONS
    TONS --- ---
    domena caik.cz expires: 12.04.2010, do ty doby by sme to meli zaplatit, jinak nam ji zase zablokujou - cekam na vejplatu, takze to nemuzu vyresit momentalne...

    btw mam napad na novej web, pokusim se to nakreslit az bude trochu casu, ted nic nestiham
    TONS
    TONS --- ---
    EMEKA: dal uz to nejelo :D pak sem si jeste prohlid haje a jel sem domu. prisel sem chvili pred devatou.

    JEHLAN: rip sucks, vlastni zkusenost
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    EMEKA: No vidíš a my jsme jeli na Říp..:) Jako kopec fakt moooooc zabijáckej... Jsme to málem nevyšli...:D Nahoře stánek... Těšil jsem se na klobásu jak pes a neměli skoro půlku co měli na jídeláku.. Říp nic moc...:)))
    EMEKA
    EMEKA --- ---
    TONS: je to fakt bida, my sme zvladli v sobotu akorat tak jit na prochazku se psem :) a cos delal sedm na Hostivari?
    TONS
    TONS --- ---
    JEHLAN: jo pekny to bylo, dlouho sem se takhle nebavil. akorat celou sobotu sem nosil na zadech vopici. hovno vydrzim...
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Pátek docela hustý..:) Ani nevim kdy jsem odešel..:D A u Káči jsme byly až v půl 7...:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam