• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TONSCAIK KRU - Vykutálenej Drum & Bass
    rozbalit záhlaví
    EMEKA
    EMEKA --- ---
    JEHLAN: mě ten odkaz nefunguje:( zkus to sem dát ještě v nemobilní verzi ;) ale že vim co to bude?
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Emčo stejně by jsi dostal nátrhsprdelstrem v autíčkách..:)) Muhehehehe...:D;)
    TONS
    TONS --- ---
    Online prenos zavodu 6 HODIN 2010 (28.11. 9-15 h)

    Koho by to zajimalo, tak tady najde online stream: http://scrc7.wz.cz/web.php
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    TONS: ...CAIK..;) My s Kackou urco dorazime.. Ted frcim vlakem za Emcou tak se jeste s nim zkusim domluvit..:) Jsem zvedav..:)
    TONS
    TONS --- ---
    JEHLAN: jo mel bych tam bejt, je to zavod tymu a nas tym se ucastni finale pravidelne kazdej rok. pridte ttreba v pul druhy. behem zavodu se vam nebudu moct uplne venovat, ale chvilka s najde. sami uvidite, jakej je to frmol :)
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    TONS: Tak to se urco zajdeme podivat..:) To bude kousicek od nas..:) Pocitas se sebou ve finale..?:)
    TONS
    TONS --- ---
    JEHLAN: jo uz vim, mozna jeste naky mam

    zavodim na P7: Na Výšinách 1000, PRAHA 7-Letná
    pivko na závodišti maji, tvrdej taky pro zahrati :)
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    TONS: Takovy ty jak ma Emca na zptnech zrdcatkach, ja na kufru a Kacka z boku..:D Vis, jak jsem ti za ne daval ty macka..:)

    A kde zavodis..? Nejaky vstupy..?:) A bude pivo..?:)
    TONS
    TONS --- ---
    EELISHKA: chapu, jo to by slo
    EELISHKA
    EELISHKA --- ---
    TONS: no právě nemám a na net bych to hodila asi jedině jen kdyby Emeka s Verčou ty fotky chtěli.... zatim se nevyjádřili... a popravdě se mi to ani nikam na net moc házet nechce.... tže spíš se někdy domluvíme na bar na pivo a vemu compa a ukážu ti je :)
    TONS
    TONS --- ---
    EELISHKA: ja bych chtel videt fotky z francie, mas to nekde nahrany na netu?

    JEHLAN: jakejch spesl?
    TONS
    TONS --- ---
    JEHLAN: no ja pres vikend zavodim, pa-ne, tady v praze, tak se muzete stavit na cumendu, finale je v nedeli 9-15 h.

    VIDEO: Ten Petrouš se zbláznil, vole. Slavia na paškálu Bosáka s Táborským, když neměli být slyšet – Sport.cz
    http://fotbal.sport.cz/clanek/178731-video-ten-petrous-se-zblaznil-vole-slavia-na-paskalu-bosaka-s-taborskym-kdyz-nemeli-byt-slyset.html
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    TONS: Hehe..:) Hodne dobre..:) Nemas este moznost udelat par tech spesl samolepek..?:) A nejaky plany na patek..? Jsem se s Emcou domlouval ze trebas nejaky gramce v Rachotine ale este se nejak nevymacknul..:)
    TONS
    TONS --- ---
    vis jak ne? :)

    EELISHKA
    EELISHKA --- ---
    ahoj, Caik nějak nefunguje ne...? :) že je tu tak mrtvo....

    btw. Emekovi, nechcete nějký ty fota z FR?
    TONS
    TONS --- ---
    EMEKA: to uplne ne no, moc se tady nechlasta :)
    EMEKA
    EMEKA --- ---
    TONS: na vostro jako bez trenek? :D
    TONS
    TONS --- ---
    cus, jestli se chcete podivat, jak zavodime na mistrovstvi sveta v americe, tak tady je stream primo na drahu:
    ISRA Worlds 2010 on USTREAM: .
    http://www.ustream.tv/channel/isra-worlds-2010

    kazdej den cca od 15:00 sme na draze, ted probihaji treningy a od soboty se bude zavodit na vostro.
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Tady to vypadá, jako ticho před bouří..:D
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Nějaké fotky z road tripu..?:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam