• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TONSCAIK KRU - Vykutálenej Drum & Bass
    EMEKA
    EMEKA --- ---
    JEHLAN: Mitä sinä puhut paskaa?
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    LUIGI99: Nem értem..:) Mit szólna a költő mondja..?:D egyébként egy szép ikon..;)
    TONS
    TONS --- ---
    VER_MASLE: mnam :)
    MENURAK
    MENURAK --- ---
    VER_MASLE: DOBŘE TO HECUJEŠ ;-)
    VER_MASLE
    VER_MASLE --- ---
    ty jo TONSi ja snad pojedu s vama, mam ve veseli na samote znamou, ta by nam urcite udelala obed a nabalila buchty ;)
    TONS
    TONS --- ---
    asi 10 km od Veselí nad Lužnicí
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    LUIGI99: Kde to je..?:))
    TONS
    TONS --- ---
    DNESKA

    TONS
    TONS --- ---
    VER_MASLE: nestihacka no... aspon sem nebyl sam :D
    VER_MASLE
    VER_MASLE --- ---
    TONS: Co vas to napada kluci? ty jsi sel slavit na lcno? honza taky a pohde toho jsme taky odchazeli jeste pred pulnoci domu....
    priste to chce poradnej dlabanec nez se vyrazi kalit ;)
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Hmmm peknej report..:) Ja jsem vcer mluvil s Olafakem a taky si chvalil mejdan..:) Skoda, ze jsem nedorazil, ale zato jsem se pekne zlil na maturitaku..:)) Nez mela Sona nastup, tak jsem mel v sobe uz 5 piv a panaka finsky..:D Slusnej narez..:) Pak jsem vyhral bazanta v tombole tze pohoda..:)) Az na to vcerejsi skubani..:)) A samozrejme ze jsem protancil strevice..:)) Pristi mejdan mate az toho 17. ze jo..? Se stavime se Sonou na kus reci.. Sice mam
    V nedeli ranni, ale podival bych se vid..:)
    A jak vidite kuciii ten Silvestr..? Pojedete nebo nee..?
    TONS
    TONS --- ---
    JEHLAN: ja sem byl spokojenej s tim jak to probihalo, odhadem prislo 100 lidi? coz je hezky, fakt nevim presne. zadnej pruser sem nezaznamenal, ani zadny vyndany kokoty, takze caik.

    marco zandal pekne na uvod dubstepy, kdyz se lidi schazeli do klubu. pak sem ho vystridal ja s ragga junglama a michal po me taky s ragga junglama a bylo videt ze lidi to bavi a pekne si jedou do rytmu. michal pak koncil pred pulnoci s junglama a stridal ho p.no k jehoz vykonu neni potreba psat moc slov, protoze to byl klasicky skvelej a napaditej set plnej junglu, deepovejch a minimal dnb veci, ktery spolu proste fungovali na vybornou! kdyz sem se sem tam podival na stage, tak mu tam ani nechybeli pekny tanecnice na podiu :)

    jediny co bylo naprd, ze nam obcas skakaly prenosky a ze bob nedorazil a ja sem nekdy kolem asi 3 rano zkolaboval do gauce, pac sem sel do baziny na lacno :D

    celkove lidi hezky reagovali a pekne sme zapili 5 let.
    diky vsem za podporu!
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Jak se podařil dnb večírek..?:)
    CAJK
    CAJK --- ---
    Těším se na Vás kucíí :)
    zejtra bude řádný mu-cheche!! see ya there killaz...
    TONS
    TONS --- ---
    DNB Večírek klepe na dveře. Vracíme se na místo činu do Bažiny, tam kde to kdysi začínalo. Spousta lidí určitě pamatuje, když se Bažina přesouvala ze starý lokace a rozjížděl se experimentální prostor. Pro nás a spoustu dalších to byla příležitost jak v začátcích uspořádat první mejdany, prezentovat Drum'n'Bass jak ho máme rádi ostatním a ještě se u toho pobavit.

    Caik má za sebou pět let existence a i když se některý věci změnily naše fascinace Drum'n'Bassem a potřeba tuhle hudbu šířit zůstává. Když se lidi na našich akcích baví, tím lepší máme pocit z toho, co děláme. Stejně to maji i hosti, který s náma v pátek 2. prosince vystoupí. Jmenovitě Dj P.no (promotér dnb noci Drum Affection a člen drumandbass.cz crew) a Dj Plazad, kterej mejdan rozjede dubstepovym setem. Oba dva taky pamatujou začátky a v Bažině několikrát s kladnou odezvou hráli. Za Caik vystoupí trojka djů Tons, Emeka a Biological. Přijďte s náma zapít pětku a čeknout, jak nám to šlape dneska. Aby toho nebylo málo Vojta s Terezou v pátek oslaví 23. narozeniny, takže předběžná gratulace!

    Caik
    TONS
    TONS --- ---
    starší set k poslechu - převážně Ragga Jungle, žádný party killaz...

    Biological, Tons - Something special (b2b dj set) - poslechnout / stáhnout mp3
    http://mp3.sety.cz/biological-tons-something-special-b2b-dj-set-mp3.html
    2009 / 0:52:03 / 47.7 MB
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam