• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    13PANACEKDWC-Deywice sound system
    INXS
    INXS --- ---

    V3S
    V3S --- ---
    GUMIDEK30: potkal jsem v sobotu ilka na nadru, tak jsme dali rec ... bohuzel my jsme to meli "za barakem" v tech dolech, takze mordor nebyl uplne ve hre ;)
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    V3S: no my nakonec byli nadšení protože novej flek jsme měli za barákem :) ale chytli jsme covid, takže ti nepovím, ale sousedka říkala, že to bylo fajn :-D :-D takže asi dobrý :-D
    V3S
    V3S --- ---
    koukal jsem, ze misto party se nakonec zmenilo, ale sem to nejak neprosaklo ... jak se mejdan povedl?
    RCK
    RCK --- ---
    V3S: nene, to jsem nenapsal 🤜🤛
    V3S
    V3S --- ---
    RCK: nechtels to neresit? tak se toho drz ;)
    RCK
    RCK --- ---
    V3S: tak jinak🙄 když o akci víš, tak můžeš napsat kámošovi, když už teda řešíš, abys to nesdílel přes FB a tady na nyxu to není.
    To proč je to na FB neřeším, asi proto, že se to tak dnes dělá.

    "Čau, v pátek bude mejdan tady a tady, jedeš taky?"
    RCK
    RCK --- ---
    V3S: nerozumíme si, neřeš 😅
    V3S
    V3S --- ---
    GUMIDEK30: pro me no-go zona, pouzivanim to porad podporujes a mozna by te prekvapilo, co o tobe i pres ty fejky vedej ... ale kazdyho vec ;)
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    V3S: já mám fake FB na fake mail a mám to jen kvůli těm akcím no . . .
    V3S
    V3S --- ---
    RCK: no pokud jste pro tajnosti, tak mi moc nedava smysl ten facebook ;) ... a obavam se, ze sms nebo septandou by se to ke me nedostalo ... nyx povazuju za dobrej kompromis
    WTK
    WTK --- ---
    V3S: zatim k tomu sam nemam moc dalsich informaci
    RCK
    RCK --- ---
    V3S: jak pise WTK :DD
    doporucuji postaru,....SMSkou, nebo septanda
    V3S
    V3S --- ---
    WTK: kdyz to budete sypat na nyx, tak jedine dobre ... a proc je to nahnuty? nebudou mejdany kvuli valce?
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    WTK: tvl na doly se těším jak malej kluk :( už máme i ubytko :-D
    WTK
    WTK --- ---
    V3S: dobra otazka, moc ne, leda nyx ale tady to koukam neni. ono toho moc posledni dobou nebylo. to pulka ani fb uz nepouziva, vcetne me. jinak i s tema dolama je to ted vzhledem k aktualni situaci trochu nahnuty co jsem slysel:/
    V3S
    V3S --- ---
    cus ... posilate eventy i jinam nez na facebook? koukam na pekelny doly, rad bych to preposlal, ale slavu reptiliana se mi sirit nechce
    SCHIZOGENES
    SCHIZOGENES --- ---
    zdar!
    prosimvás, ten FreezeFest v tý továrně některej: slíbil jsem Vám komusi, někdo s krutýma dredama + od sítotisku, nějaké svoje grafiky (jméno jsem zapomněl, jestli jsme si je říkali, sorry, je to dlouho). Teď někdy se budu objevovat v Pze, kdyžtak poslal by mi někdo info, abych vám to předal? díky.
    INXS
    INXS --- ---
    tady to žije
    N_I
    N_I --- ---
    plis cislo na wtk do posty, moc diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam