• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOLDRIK23Yettey a hulidi
    CYWILLY
    CYWILLY --- ---
    VITEKK: index zvracivosti dnes pravděpodobně překročí měřitelné hodnoty...Ringier to má celý pronajatý, takže tam budou lidi ze všech titulů...blesk, reflex, abc, 24, sport, blesk pro ženy...a samozřejmě hAha!...no uznej, že tohle bude stát za to...
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    kolaudacka jeste chvilu pocka..

    hany bany? tak to enjoy kaamo, tam sem byl jednou a index zvracivosti nad tou sebrankou co tam byla 10/10
    CYWILLY
    CYWILLY --- ---
    VITEKK: já tam nakonec stejně asi nepůjdu ty EMO...ale ten chlast zadarmo láká...to je jasný...akorát nevím, koná se to v Hany Bany, což se obávám není úplně prostor pro mé vyžití...každopádně žádnou LAN dnes nedám...co zítra...kolaudační LANparty?
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    jo willy, to byl anarchista, dokud nezacal delat pro aha.. a chodit na firemni vecirky..
    CYWILLY
    CYWILLY --- ---
    BARBARELLA: inspirační víkend go!!!
    VITEKK: máme dneska vánoční večírek alá Ringier...tak si půjdu asi vožrat držku zadarmo...
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    co dneska lanka v rybny, spojena s popijenim?
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    uh myslim že víkendu na horách, jsem měla mít inspirační víkend :D
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    teda tady to žije:)))) tak kdy zas uděláme nějakou kalbu? kdy něco napíšem?
    kddo chce číst na Hulidech...
    CYWILLY
    CYWILLY --- ---
    VITEKK: jenže inspiraci na to, abys mohl napsat o tom, že máš nedostatek inspirace, získáš jenom několikahodinovým sexem nebo několikahodinovým chlastáním...ideální je několikahodinovej grupáč s chlastáním...
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    muzes psat o tom jakej nedostatek inspirace mas...
    CYWILLY
    CYWILLY --- ---
    BARBARELLA: tak registrace se dá myslím spravit velmi jednoduše...s inspirací je to horší...ale jde to taky...a ještě si u toho člověk většinou hezky užije...všeho...
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    CYWILLY: mě se nějak posrala registrace a inspirace, ale doufám že se to nějak spraví....
    CYWILLY
    CYWILLY --- ---
    BARBARELLA: právě...není nic horšího než pomalá smrt zahníváním...nebo co bys chtěla...? Aby tady byl jednou za měsíc program HuLiDí a potom pět reakcí jak to bylo skvělý? musíme přece nějak vyplnit to období do dalšího posledního úterý...a dlouho jsem neviděl žádnej tvůj příspěvek na yettey.cz...vždycky jsem se tak těšil na nějakou novinku a najednou ticho? Koukej to napravit!
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    kucí pošta je skvělá věc co? nu což aspon se tu něco děje :)
    CYWILLY
    CYWILLY --- ---
    VITEKK: klíč ti kdyžtak nechám pod rohožkou...posluž si, v lednici je taky argentinská svíčková...
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    tak ja se stavim na jemsna, to nevadi ze doma nebudes...
    CYWILLY
    CYWILLY --- ---
    VITEKK: asi doma nebudu...kdyby jo se vozvu a staf se...včera jsem si nechal dovézt litránek džemesona...
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    no jeste ne.. cy jo co delas vecer se stavnu na vrcko dyz uz bydlime tak blizko sebe
    CYWILLY
    CYWILLY --- ---
    VITEKK: jdu...máš ubaleno?
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    hele ty lolku, sundej si tu bundu a pod ven
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam