• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOLDRIK23Yettey a hulidi
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    zítra filmová párty na břevnově!
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    tak nám zase hekli yettey!!! tentokrát se Home přesměruje na prodejce viagry:)))))
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    :))))
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    laikari? to je spis ukazka tradicniho ceskyho techna ne? :oD
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    barbarella: jseš úžasná!!!
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    boldriku, prague ska conspIracy...:)))
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    jo a Nástěnku chci za ženu...vlastně kecám změnil jsem nástěnku:)
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    rudie: když mi jí opravíš :)))
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    este tiskovku bez chyb a nastane konec sveta:D
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    něco se zbláznilo...já už skoro mám program na červen!
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    to sem zase o něco přišla.....
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    CYWILLY: nezapomeňte tedy dát do ankety možnost, že to Boldrik neudělá....
    a proč by to jako dělal?
    CYWILLY
    CYWILLY --- ---
    mám návrh na novou anketu. Otázka zní: kdy se pokusí Boldrik přesunout Hulidi na jinej termín aniž by se o tom dozvěděla maminka?
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    já taky a co teprve maminka...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    kecá
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    Take sem byl cely paf. cau
    PAFCA
    PAFCA --- ---
    BOLDRIK23: Bylo to milé jako vždy, přehlídka naprosto výtečná!! jen škoda že sem musela prchnout a ani se to kolečko neootočilo :(
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    HULIDI - 25.03.2007

    Každé poslední úterý v měsíci se v pražském klubu Cross už delší dobu koná multižánrový večer nazvaný HuLiDi. Hu-dba, Li-teratura, Di-vadlo. To vše je k vidění a slyšení během jednoho večera. Tedy, co by pro vícezájmové seskupení One Drop Nation mohlo být lepší než právě HuLiDi? A tak ani my nesmíme chybět a 25. března přijdem podpořit večer hned nadvakrát.
    Během literárního bloku přečte Kekel pár krátkých kousků z rozsáhlejšího cyklu Kübl aneb Až po okraj a stejně tak nebude chybět ani nová pentalogie Příběhy z balkonu. Jako host ODN vystoupí také Matyáš, od kterého můžeme čekat nezvykle osobitý projev energického poety:). Hudební úsek za ODN reprezentují selektoří Lewin, Bare a Teamatique. A kdo se těší na příjemné rocksteady, reggae nebo trochu opravdového junglu, rozhodně si přijde na své.
    Celá akce začíná něco po 20:00. Během večera se samozřejmě představí i další autoři a skupiny, ale to je ještě v nedohlednu. Jakmile se dozvíme bližší informace, jistě se to zde objeví...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    BOLDRIK23: no až na pár chyb v html...... ten první odkaz nebude fungovat.... a k posledním adresám přidej html://
    jak bych to jenom řekla.....někde sem psala, že v budu propagovat znamení ryby, nebudu, takže slečna, kterou sem měla zastupovat, chybět nebude :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam