• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOLDRIK23Yettey a hulidi
    CYWILLY
    CYWILLY --- ---
    VITEKK: a/ model nebyl gej, ty jsi gej, b/albert ti v gejovství nesahal ani do půle lýtek, především díky choreografii, kterou jsi měl opravdu promakanou, c/ tvoje haxny nehodnoním, ale jako gej jsi z nás rozhodně nejvíc sexy, souhlasím, no a k d/ nemám co bych dodal, na své dlouho utajované a teď konečně na světlo se deroucí sexuální identitě pracuješ dobře sám. Takže jestli budeš chtít v budoucnu podat mejdlo, za mnou rozhodně nechoď...
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    Hele, takze za A prvne zautocim na nestranost D. D. ktera mi tento nejvic gej model vystrihla po mem investigativnim clanku na blogu o fungovani jetej o.s. Za B nejvic gej byl albert, to moje slo vic do emo. Za C mam z vas nejhezci nohy. Za D jujky
    CYWILLY
    CYWILLY --- ---
    BOLDRIK23: tak na buznu století Vít evidentně trénoval dlouho. Ostatní modelové u toho myslím vypadali jako chlapi navlečený do komickejch igelitů...ne tak Vít...ten to pojal vysloveně jako vystoupení na nějakým gay pochodu...úplně si ho představuju na tom alegorickým voze v ulicích Berlína...prostě buzna století...v lehkém závěsu teda Albert, ale král je jasnej...teď se bude ještě bránit...
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    jo:))))
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    to mi rika kral sultanu, hrisnik sarlatoveho podpasku, sehrezadin sen? :o))
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    vitekk:buzna století!!! změň image! odvaž se
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    no to mi ho vomej jarem...
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    a kua:))) tak jsem viděl můj zítřejší model...jmenuje se neználek na jamajce...
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    :)))) to teda je:)
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOLDRIK23: wow dychanek tak to je mazec. huge up
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    Hulidi v květnu:
    Hu:
    Neočekávaný dýchánek
    li:
    Bohdan Bláhovec
    Filip Němeček
    Di:Antonín DS(ex Puchmajerovci)
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    bybylon whitman je důle po nás hraje Yuki
    WERII
    WERII --- ---
    BOLDRIK23: Sakra... Jak tak koukám na line-up, popelky, co na ně čeká kočár, alias půlnoční poslední autobus domu, DDT zase nestíhaj - a Babylon Rockera už vůbec... :(. Pf, a zrovna tyhle dvě části programu mě zajímaly nejvíc! Do 16. května musim provést audit :-PP
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    andromeda:vyřídím fastům:)))
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    Tisková zpráva o.s. Yettey - HuLiDi slaví 20!
    20. komponovaný večer hudby, literatury a divadla HuLiDi
    29. 4. 2008 od 20:30 v klubu Cross

    Na 20. HuLiDech vystoupí básnířky Pavla Fridrichová a Kateřina Eva Klimešová, shlédneme avantgardní módní přehlídku dua DeLux, dále se po roce na pražskou divadelní scénu vrátí Prvobytně pospolná společnost a hudební korunou večera budou Dub In Da Trip, DJ Yukimura, Babylon Rocker a Raggamuffin Whiteman! A jako vždycky zadarmo! Ufff!

    Hulidi slaví dvacítku! Začneme tedy něčím, co stoupá do hlavy a trošku s ní kroutí ve směru hodinových ručiček a zase na druhou stranu - poezií Pavly Fridrichové, kterou si vychutnáte proto, že každou jednotlivou bublinku necháte chvilku na jazyku. Buď z masochismu, nebo z lásky. I druhé čtení proběhne pod taktovkou básnířky, a to živočišně romantické, urychleně pomalé a šíleně rozumné Kateřiny Evy Klimešové.

    K produkci následující doporučujeme oslavně konzumovat především tvrdej! Bude to o sex-appealu, o tajemství i o drsné romantice. Extrémně extravagantní návrhářské duo De-Lux se rozhodlo dopřát Hulidem a klubu Cross neopakovatelný zážitek ve formě své první módní kolekce pro pány. Návrhářské duo se tradičně drží svého oblíbeného materiálu - igelitu a opírá se o samu podstatu mužské duše.

    A vypadá to na první dárek! Parádní půlhodinová dovolená na severu!
    Prvobytně pospolná společnost !!uvádí!! Grónsko (verse 2). Výmět českého divadla téměř po roce vstává z kómatu, rozhýbává své zpuchřelé kosti a opět útočí! Pod mechanickými chapadly se rozehraje příběh ryzího člověčenství, ve kterém nesmí chybět mráz, veselé písně a přímý oční kontakt s publikem! Utrpení grónského lidu, návštěva z kosmu a jiné taškařice!

    Hudební formace Dub In Da Trip nám v druhé polovině večera namíchá něco k tanci. A protože je to bandička odvážná, do šejkru nahází reggae, dub, ska, latinu a ještě špetku šansonu... pořádně zakvrdlá... počkejte, já se zeptám. Nešlo by to rychlejc?

    A pusu na dobrou noc zařídí Yukimura. Tajemný myslitel a dubotvůrce, muž nespočtu dovedností skrývajících se pod mnoha jmény a projekty například Mustakillah sound či Kaliyuga Sound. Nesmíme zapomenout na jeho uhrančivý živý ethno/dubový projekt Al-Yaman nebo na jeho spolupráci s japonskou elektro-punkovou kapelou Papaya Paranoia. Je součástí Roots´n´future, United forces of dub. DJ a producent, zvukový alchymista, provádějící hudební transmutace ve svém žižkovském studiu, ve kterém se v toku času vystřídala řada zvučných jmen z celého světa. DJ, u kterého se nedá předem odhadnout, co zrovna bude hrát, protože zabírá od klidných ambientně dubových setů až po Jungle či techno, industrial nebo breakcore. Vše zabaleno do orientálního hávu s příměsí Jamajky ve všech chuťových odstínech.

    O chillout se pro tentokrát postará sám Babylon Rocker a jeho host Raggamuffin Whiteman z Belgie! Máme se na co těšit!

    Na komponovaný večer HuLiDi vás zve obč. sdružení Yettey ve spolupráci s klubem Cross, Mighty Sounds, Radiem Wave a hl. městem Praha.

    -yettey. http://www.yettey.cz
    - PPS - http://prvobytna.wz.cz
    - DDT - http://myspace.com/dubindatrip
    - Raggamuffin Whiteman - http://www.myspace.com/djraggamuffinwhiteman
    - Babylon Rocker - http://www.myspace.com/djbabylonrocker
    - Yukimura - http://www.rootsnfuture.org/
    ANDROMEDA
    ANDROMEDA --- ---
    pěknej křest to byl, jináč!
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    Katjenko moc řešíš, tu hudbu nikdo neposlouchá, jen se kouká jak seš hnědá:)
    ANDROMEDA
    ANDROMEDA --- ---
    Boldriku, ty jelito, co to sem dáváš!!! To neni ani z koncertu zvuk, ale z posledně ze zkušebny...okamžitě to přestaň šířit, esli teda nechceš nějak plánovaně zničit ještě před studiem zbytky naší cti a pověsti...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam