• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOLDRIK23Yettey a hulidi
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    tón saxofonu
    rozvíří minisukni
    tvé nahé nohy
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    tak máme hulidí hvězdy na červenec!!! http://www.myspace.com/hoodska
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    TAMTU: no spíš to vypadá jako nos....ale máš ho obráceně ;-8
    TAMTU
    TAMTU --- ---
    ( při pohledu zprava se jedná o jazyk vsunovaný do půlek )
    TAMTU
    TAMTU --- ---
    ůůů tak to mě dvojnásob mrzí ... 8-; (pokus o gay smajlik)
    CYWILLY
    CYWILLY --- ---
    Taky hezký kluci ale...
    TAMTU
    TAMTU --- ---
    joo, dost mě mrzí že jsem tam nebyl...
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    hezký holky
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    HULIDI POZOR!!! NEOČEKÁVANÝ DÝCHÁNEK ZAČÍNÁ VE 20:30!!!!



    V úterý 27. května proběhne v klubu Cross další večer HUdby, LIteratury a DIvadla.
    Tentokrát budou mít HuLiDi poněkud netradičně řazený line-up: večer začne ve 20:30
    koncertem Neočekávaného dýchánku. Po něm bude následovat smršť skečů v podání D.S.
    Antonín a až na závěr večera přijde literární část - básně Silly Filipa doprovázené
    videoprojekcí a slamová improvizace Bohdana Bláhovce. Mr. Cocoman na literární část
    naváže zcela plynule, protože do svého DJ setu sampluje i načtené texty dvou autorů
    z okolí Yetteyho.
    CYWILLY
    CYWILLY --- ---
    BARETKA: Až příjdeš ke mě do světnice
    krásnější než pohlednice
    jednou rukou obejmeš mě
    druhou pohladíš mě něžně

    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOLDRIK23: to je dobre, to je dobre ze te mama porodila!
    BARETKA
    BARETKA --- ---
    CYWILLY:
    Dřívs mě k sobě tisknul těsně,
    nikdo jinej na mě šáhnout nesměl.
    Tančili jsme spolu do rána,
    dnes už je to fatamorgána:)
    BICA
    BICA --- ---
    MONOSIDE FEST 2008
    21.6. - jezero Sadská
    http://monoside.phatbeatz.cz

    CYWILLY
    CYWILLY --- ---
    BARETKA: Ta žena už ani neplakala
    když tam dva milence poslouchala
    Slzy jí vyschly a přešla jí zlost
    jen toho likéru neměla dost
    ...oujé!
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    Baretka:))))
    BARETKA
    BARETKA --- ---
    BOLDRIK23: libi se ti jina, je to blondyna, ja uz te nazajimam, ouje.-)))
    SK0T
    SK0T --- ---
    Sakryš, to abych se vytrhl od učení a jel se tam aspoň juknout, i když jsem to neměl v plánu...
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    21. večer hudby, literatury a divadla - HuLiDi
    27. 5. 008 od 20:30 ... do úsvitu v klubu Cross

    27. května se v klubu Cross opět sejdou HuLiDi. A nestává se vždycky, aby byli
    obsazení tak výjimečně. Nejdříve nám krev rozproudí přední český slam poeta Bohdan
    Bláhovec a neméně dobrej Silly Filip. Po divadle, které sehraje Antonín D.S.,
    nástupnická to družina legendárních Puchmajerovců, na pódium nastoupí neméně
    legendární kapela Neočekávaný dýchánek. Až na samém bodu varu začnou naši neméně
    krev zase zklidňovat nejen dubová nálada Mr. Cocomana.
    Večírek za všechny prachy - vstup jako vždycky zdarma!


    Texty Silly Filipa (alias Filipa Němečka) mají kořeny jak v aktuálním hiphopovém
    dění, tak v plastikovském undergroundu. Pravidelní návštěvníci yettých akcí jej
    mohli v březnu slyšet v Poetickém Oku. Tentokrát ovšem autorské čtení výrazně
    obohatí o vymoženosti pořádné scény, vystoupení totiž doprovodí videoprojekcí. Kromě
    psaní má Filip i jiné spády, v dubnu vydal u Polí pět desku Gestation.

    Bohdan Bláhovec je jedním z nejlepších českých slammerů, který má za sebou i
    mezinárodní úspěchy. Loni se stal tváří mezinárodního literárního festivalu v
    Berlíně, kde byl zároveň i jediným zástupcem Česka. Letos vystupoval třeba na Finále
    Plzeň. Jeho litanická improvizace je zážitek, při kterém nechápete, jak to, že to
    nemá předem napsané.

    Divadelní uspokojení pravidelným HuLiDem přinese ANTONÍN D.S. a jeho MALÁ
    INTELEKTUÁLNÍ VESELICE. Můžeme se těšit na výběr nejlepších scének a písní z
    repertoáru divadelních souborů Antonín D.S. a K.D.S. Puchmajer, na nějž Antonín po
    jeho rozpadu navazuje. Úsměv na rtech - hořkost v srdci. Jsme Vaši - buďte naši.
    Humor pro pokročilé!

    V hudební části večera tentokrát v Crossu uvedeme Neočekávaný dýchánek, který zrovna
    v těchto dnech slaví 18. narozeniny. Jo, taková plnoletá kapela! Dýchánci za sebou
    mají zhruba 250 koncertů a 2 řadové desky. U málokoho jiného platí ona debilní fráze
    "k tanci i poslechu" tak doslova. Na Neočekávaný Dýchánek se totiž dá skvěle pařit,
    ale na HuLiDech se rozhodně neztratí ani jejich texty. O ty se (si) stará téměř
    výhradně zpěvačka Zuzana Groschupová-Hanzlová. Naopak na hudební stránce se podílí
    celý rozmanitý ansámbl - především akordeonista, ale i oba kytaristi, mandolinista,
    dechová sekce, kontra-basák i extra-bicák.

    Coco Jammin v plném složení (Cocoman) předvede tentokrát exkluzivní set v daleko
    širším žánrovém spektru než je u něj zvykem. V duchu kombinace literatury a hudby
    zazní na začátku premiérově několik skladeb postavených na básních Petra Machana a
    Kateřiny Evy Klimešové. Následovat bude krátký průřez experimentální tvorbou Coco
    Jammin inspirovanou především dubem a dubstepem s hojným zastoupením reálných zvuků.
    Těšit se můžete na neobvyklou cestu hlubinami zvukového království. Proud hudby se
    postupně přerodí v raggajunglový set nabitý autorskou tvorbou. Zazní řada remixů
    známých reggae hitů i dubplates Peeni Walli Crew.

    Cyklus HuLiDi pořádá o.s. Yettey ve spolupráci s klubem Cross, Mighty Sounds, Radiem
    Wave a hl. městem Praha.

    www.neocekavanydychanek.cz
    www.cocoman.vlasy.org
    www.myspace.com/cocojamminproduction

    www.crossclub.cz
    www.YetteY.cz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam