• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    KCE
    KCE --- ---
    no uz to neni co to byvalo, z junty postavili novou cestu, odtahli vsechno z parkingu a na ten navezli sut z domu zezhora, prorezali dreviny.. ale co nebylo na leve strane (np) a do 15m od potoka na prave, to zustalo...
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    KCE: destrukce Beneficia?
    KCE
    KCE --- ---
    pridal sem na net naky fotky z beneficia, el moreonu a santa fe
    beneficio je tam vesme jeste pred destrukci a castecne behem ni, po bohuzel (nastesti?) nemam..
    kce | B-ELM-SF – rajce.net
    http://kce.rajce.idnes.cz/B-ELM-SF/
    FEEX
    FEEX --- ---
    Zajimavy, myslim, ze spoustu uselosti do kterejch by se pri legalu dlouhodobe vyplatilo investovat praci, cas a penize by se naslo
    Brit koupil španělskou vesnici za „hubičku“. Místní utekli za prací - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/brit-koupil-spanelskou-vesnici-za-hubicku-mistni-utekli-za-praci-pyi-/zahranicni.aspx?c=A130504_205601_zahranicni_brd
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    SHAMOT: Ja bych rekla ze uz pomalu konci. melo to bejt nak do 30... uz je to slabsi i nez minulej vikend.
    Hodne lidi jede do portugalska na freqvency
    SHAMOT
    SHAMOT --- ---
    do kdy jede dragon, vite nekdo?
    KCE
    KCE --- ---
    kolem 20.3. dragon santa fe, spanelsko
    btw kdyz to vyjde budem tu mit cz stage, urcite vsichni dorazte;)
    uz ted mame pec na pizzu a kolace a peknej bar;)
    HUGORASTIS
    HUGORASTIS --- ---
    TONAS: sakramonte ,aspom mam ten dojem.
    TONAS
    TONAS --- ---
    jak se jmenujou ty jeskyne u granady pls
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    BIGTRAGED: ;D ja si myslim ze je hodne slunickovej ale v 21 stoleti stylu, jinak se jmenuje Colin to jmeno co jsi napsal ani neznam :D

    Boomtown's favourite Genetic and Cybernetic upgrades clinic, The Bodyshop - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=LTD4Fp0LbHI
    BIGTRAGED
    BIGTRAGED --- ---
    CLOWN: Já toho člověka potkal jednou. Já na emku, on na alku, velmi malá společnost. Moc mi nesed, jsem tak trošku sluníčková bytost (zvlášť na emku), on působí dojmem přesně opačnym. Na druhou stranu ho mám malinko v podvědomí díky fejkbůku a podle všeho je to neuvěřitelně kreativní osobnost. Docela mě v tomhle inspiruje. Napřesrok konečně Londýn, tak možná se vydám podobným směrem....
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    BIGTRAGED: nekolikaletej soused ;)
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    jinak pro ty co necekujou letaky 12-15 cervence se bude konat festival v centru evropy kam prijede hodne hipiku, tekno tribes a vselijaky podobny havete tak si to nenechte ujit, budou tam seminare o alternativnim zivote bez statni podpory, placeni dani, alternatyvniho bankovniho systemu a celkove k ceste pro zmnenu, ne zmenu jinych zivotu ale vasich zivotu z vlastni iniciativy.

    [ Banana republic festival / festivalfestival / 12.7.2013 / Zbytek sveta - Central Europe (secret location) ]


    BIGTRAGED
    BIGTRAGED --- ---
    CLOWN: Bang Crosby?
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    ne ne, ja jsem cetl uz na papiru vitiskle stanovy.asi 8 stran to mnelo jen si nepamatuji ten nazvev.....jinaj ucel zdruzeni byl neco jako. naucit se zit, naucit se uzivit...proste klasickej model sobestacne komunity ale zhora.....\byl am rocnej poplatek , take tam bylo moznost vylouceni ...povinne chozen na akce sdruzeni.....
    vylouceni bez ucasti etc.........
    bylo to registrovane jako o.s ale ten nazev no to jsme pos....
    prej maji schuzky kazdy mesic v praze ci co.......

    TSOH
    TSOH --- ---
    DRUDRIGER2: pozemky k jakemu ucelu ?
    neni to treba toto ? http://slamenedomy.cz/625-pozemkove-druzstvo.html
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    no ja se tedka setkal s kamosema z okoli litomeric a chteli se pridat do nejakeho pozemkove spolku ci co, co vzniknul nekde u nymurku ci rumburku tedak envim ale je to uplne nova, prej ty pozemky sou nabizene za cenu 2kc za metr ..cetl sem jejich stanovy no hodne zajimavej plan, nemate nekdo na ne nejakej kontakt......jako urcite se k nim po precteni pravidel nechci pridavat ale abych byl v obraze.....dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam