• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EENIGMAANYX Department of Political Science
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    AAHHWISEGUY:
    PSEUDOINTELLO: jo jaqsne aplatit to chete z ceho? nebo sezente tak rychle stipko?
    PSEUDOINTELLO
    PSEUDOINTELLO --- ---
    FEMUR: přesně tak, není, některý naopak nabíraj až v květnu, popřípadě donabíraj.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    FEMUR: hele neni, spousta skol v zahranici uzavira prijimani prihlasek az koncem brezna a nektere maji ze te muzou zaradit mezi uchazece i kdyz ten termin nestihnes.
    jent o chce TOEFLy a IELTSy a podobny certifikaty
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    PSEUDOINTELLO: tak an to je ted trochu pozde jestli chce nastoupit na poradnou skolu v zari ))
    PSEUDOINTELLO
    PSEUDOINTELLO --- ---
    T6MA: a proč to vlastně chceš dělat v praze? žijeme v době volného pohybu a nějaký stýpka by se taky sehnaly, ne? upotřebitelnější to není, ale dá ti to aspoň výhodu jazyka, zkušenosti, znalosti cizího prostředí a tak dále.
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    LAIYCA: hele zrovna ty úvody mi vubec nevadej.
    ale uprimne:jsi na IPS spokojena nebo ne?
    AAHHWISEGUY: useful.)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    tak kamaradka je na UPOLU a nadava strasne .. pokud jde o upotrebitelnost tak UIPOL je to posledni co bych vybral..
    THORGRIM
    THORGRIM --- ---
    THORGRIM: ale teda mám tu vědu rád a baví mě to, to zase jo:) Jen celkem dost mých spolužáků si k politologii ve druháku přibralo buď právo, nebo ekonomku, protože jim přišlo, že věci, které se na politologii naučí nejsou úplně prakticky využitelné...
    THORGRIM
    THORGRIM --- ---
    Ohledně upotřebitelnosti politologie si vždycky vzpomenu na to, kolik lidí jenom v Brně vystuduje bakalářský studium:)
    T6MA
    T6MA --- ---
    AAHHWISEGUY: no klidne bych delal neco vic upotrebitelnyho, ale nevim co. politologie mi prave pripadala jako uzitecnejsi nez fhs, coz je jedinej druhej napad kterej mam.
    LAIYCA
    LAIYCA --- ---
    AAHHWISEGUY: no, já bych neřekla, že je to u nás na IPS, tak hrozný...a hlavně po prvním semestru a prokousávání se různými úvody bych to ještě nezatracovala (zvláště když tam člověk chodil asi týden, viď Husokachno)...samozřejmě je pár přednášek, který nejsou tak zajímavý, jak by mohly být a několik dost osobitých profesorů, ale pochybuju, že to na FF UK je lepší (alespoň podle toho, co se mi doneslo od lidí, co tam jsou v prváku)
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    T6MA: tak tak... mozna bych se ale preci jenom vazne zamyslel nad tim jestli chces delat vazne politologii a ne radeji neco vic "usefull", nicmene to uz je na tobe
    T6MA
    T6MA --- ---
    dekuju vsem za rady. tak asi pudu do brna nebo nevim.)
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    FEMUR: ja jsem tenkrat skrze ty poslednin ormalni prijimacky prosel (skrze Novaka, ktery me straszne ztrapnoval celou dobu) taky a rozhodl se ze radsi pujdu na UPOL a koukam podle toho co pises by to taky zadna vyhra nebyla.
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    FEMUR: tak to sem mel stesti.)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    HUSOKACHNA: jsi v prvaku? zadnej div.. my jsme byli posledni rocnik s dobrejma kantorama a proste nmormalnima prijimackama to co ted predvadi vedeni je zalostny. cela IPs jde doprdele takze z pohledu studenta , ktery tam jiz par let je nemuzu si stezovat,. z pohledu uchazece., utikejte
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    THORGRIM: nevim. chodim do 1.ročniku na Bc.

    FEMUR: Jsem prilis kriticky, to ano. Nicmene troufam si tvrdit, ze pod vetu- jsem spokojen se studiem na IPS -by se podle me z myho rocniku podepsalo tak 15% lidi maximalne.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    proste jsme elitni a hotovo
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    HUSOKACHNA: njn ja jsme studentem IPS a nemuzu si stezovat je to o otom nebejt lineja nesledovat slepe stado.. je ale prada ze dost prednaske me sralo a vzycujici taky nicmene kyz se clovek trochu zabehne otevrou se mu skvele sance na kontakty a vzdelavani samo. coz preferuju
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    FEMUR:
    AAHHWISEGUY: já si úpol ff celkem pochvaluju, neměnila bych ani za nic.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam