• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EENIGMAANYX Department of Political Science
    TIP
    TIP --- ---
    lidi, vcera zkousky na politologii ff uk..... jezis to bylo peklo :)

    KONNY
    KONNY --- ---
    FEMUR:
    ANTIHERO: přece jen se mi to nepodařilo najít, tak jsem to přeformulovala... přesto díky za tipy
    _MAKI_
    _MAKI_ --- ---
    ahoj, nemáte někdo něco v čj k Institutional Analysis and Development Framework, resp. nevíte kdo o IAD z českých autorů srozumitelně píše? (odb. články v aj mám, ale chtěla bych i něco česky) díky moc:)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    KONNY: hod to do goolu celej citat.
    ANTIHERO
    ANTIHERO --- ---
    KONNY: o historii strany zelenych (vcetne deleni) a zamysleni nad ceskou SZ bylo v novinach (dnes nebo lidovky, nejsem si jista) nekdy v breznu. mozna je to to co hledas, mozna ne, ale urcite by se to dalo pouzit. pokud to budes chtit pomoct dohledat, PM me :)
    KONNY
    KONNY --- ---
    snad tady nejsem úplně mimo, pokud ano, nechť je mi prominuto, neboť mám problém.

    mám v bakalářce citaci, ale za boha si nevzpomenu, odkud to mám, je tomu dávno, co jsem to odněkud vyčetla a nepoznamenala jsem si zdroj. máte někdo ponětí, odkud to je? potřebuju jakýkoli zdroj...

    jedná se o dělení zelených stran na puristy a rainbow strany. puristé požadují striktně levicové ideje plus ekologické myšlenky, zatímco rainbow strany se nezajímají o pravolevou dimenzi, ale prosazují ekologické požadavky.

    byla bych moc vděčná za nějakou stopu vedoucí k cíli...
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    hoj shanim NUTNE v el verzi, nebo pokud jste z CR a mate paper.

    [KNIHA] The European Economic Community and Brazil: A New Dimension in Co-operation
    P Coffey - 1987 - University of Glasgow

    odmena jista:-)
    PSEUDOINTELLO
    PSEUDOINTELLO --- ---
    VENDULKA: no tak se poděl, když užs to nakousla!
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    PSEUDOINTELLO: evropská integrace, systémové přístupy. Ale už to vim ;)
    PSEUDOINTELLO
    PSEUDOINTELLO --- ---
    VENDULKA: kdes na to narazila?
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    prosím poradíte mi někdo jakej je vztah mezi policy network a policy communities? Chápu dobře že policy communities je forma toho jak mohou vypadat v policy net. aktéři?
    ONDREJR
    ONDREJR --- ---
    A, samozřejmě, přeji příjemný večer a dobrou chuť, pokud právě večeříte.
    :-DDD
    ONDREJR
    ONDREJR --- ---
    Ad Pseudointello a další: Byla-li Vaše poučení myšlena mým směrem, díky za ně. Příště se pokusím jej formulovat ještě měkčeji a doufat, že nebudou pochopena tvrdě.
    :-D
    ONDREJR
    ONDREJR --- ---
    Och, pardon, nerad bych někomu naboural jeho kruhy. A pakliže jsem to udělal, tak se skutečně omlouvám. Já jen, že už mám asi třetinu života za sebou, a tak se snažím o poměrně efektivní využívání času - diskuse tedy obvykle čtu jen při určitém množství příspěvků, přičemž doufám, že příspěvek bude příspěvkem a nikoli potřebou doplnit nerozmyšlené.
    EENIGMAA
    EENIGMAA --- ---
    :) jjj...uz jsem slysela od nekolika nyxaku, ze vetsinu jejich prvnich prispevku do dizkuzi jim hned nekdo zbuzeruje... a postupne si musej zacit vybudovavat "respekt"... takze STANMANE, uz mas uvod za sebou... :)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    PSEUDOINTELLO: demence, vzdalenost, anonymita v 90 procentech pripadua tim padem vznikajici pocit sily ?.-)
    PSEUDOINTELLO
    PSEUDOINTELLO --- ---
    nevíte někdo o nějaké pěkné studii, která by vysvětlovala, kde se na diskuzních fórech berou všichni ty lidi, který hned skočej po první příležitosti druhý poučovat? tohle je téma, kvůli kterýmu lituju, že jsem se nedala na sociální antropologii. neustále přemýšlím, jak to naroubovat na politickou vědu, ale nic moc mě nenapadá (ledaže bych si vybrala politický objekt zájmu a šla studovat chování na politických diskuzních fórech). ale vy možná o něčem víte.
    STANMAN
    STANMAN --- ---
    jasně, moc se omlouvám, ale trochu mě ta debata rozhodila, učím totiž v Olomouci pol. flosofii:):):) ale to jen tak na okraj, jinak je samozřejmě moje chyba
    ONDREJR
    ONDREJR --- ---
    Ad Stanman:
    Jen jedna poznámka ze studia/života, která se mi (zatím) vyplácí. Než něco napíši, snažím se rozmyslet si, co chci říci, pak si vytvořím strukturu, a nakonec to napíši.

    Takže se třeba snažím do diskusí nepsat dva příspěvky za sebou, neb bych si připadal hloupě - jako člověk, co rychleji píše, než myslí.
    STANMAN
    STANMAN --- ---
    tam filosofie v magisterském není
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam