• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EENIGMAANYX Department of Political Science

    NYX Department of Political Science

    [ HOME ] politologove na Nyxu, odkazy, knihy a dalsi materialy a informacni servery
    Zpravy a diskuze: [ Domácí zprávy a komentáře - co se stalo, co se děje a co bude dál ] | [ Zahraničněpolitické události ] | [ Evropská unie ] | [ Debaty k news ]
    rozbalit záhlaví
    TSCHIKO
    TSCHIKO --- ---
    MAZDA: nepsala jsem, že ho to znevažuje, taky si v E15 ráda počtu, když ji ráno ulovim na chodbě. Jen co se týče rozsahu,pokrytí témat a dalších věcí, není ho podle možný s ostatními "regulérními" deníky srovnávat.
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    TSCHIKO: No, nejsem si jistý, jestli to, že je bezplatný, ho tak "znevažuje" - když se mi náhodou povede ho ulovit, tak si vždy cením jeho vysoké informační hodnoty (dle mého názoru kolikrát i převyšující HN).
    Nemluvě tedy o tom, že pokud člověk chce opravdu dobrý zdroj informací na ranní cestu do práce/školy/wherever, tak lepší těžko najde, co se rozsahu týče.
    Pokud teda není milovníkem bulváru, že ano...

    Ale je to, pravda, jen můj subjektivní názor.
    TSCHIKO
    TSCHIKO --- ---
    MAZDA: je v závorce, takže si sama nejsem jistá :) ale asi neni možný E15 jakožto bezplatný deník porovnávat s ostatními...
    NICOLE: MF Dnes už je normální bulvár :) ale zase Právo je přece jen levicověji zaměřené, ikdyž novinářsky mi přijde rozhodně kvalitnější.
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    TSCHIKO: děkuju za reakci. Taky bych to viděla takhle nějak. Šlo mi konkrétně o to, že do knihovny kupujeme jeden celostátní deník, a to momentálně mf dnes, a já si myslím, že třeba to právo je kvalitnější (hospodářky se pro nás nehodí svým zaměřením), ale když už přijdu s návrhem na změnu, abych mohla říct - nejen já si to myslím, ale je to i názor odborníků (politologů). Mít to prostě podložené - třeba i subjektivním názorem - ale někoho, kdo tomu rozumí.
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    TSCHIKO: Čím to, že E15 až tak "daleko" od vrcholu?
    TSCHIKO
    TSCHIKO --- ---
    NICOLE: žádný objektivní srovnání imho udělat nejde, protože objektivita reálně neexistuje a pojem "kvalita" je subjektivní ještě víc. co se týče názorů, těch je jistě spousta. Autorita nejsem, ale dělám teď obsahový analýzy českých deníků a ty "seriózní" bych srovnala asi takhle (od "nejkvalitnějšího"): Hospodářky, Právo, Lidovky, (E15), MF Dnes. Ale to je jen můj soukromý názor :) Vím, že to neni asi to, co cheš slyšet, ale nevydržela jsem se k tomu nevyjádřit, ptž. u toho teď sedim od rána do večera kvůli diplomce :)
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    nevíte prosím někdo, jestli existuje nějaké srovnání českého denního tisku co do objektivnosti nebo kvality? Nebo aspoň názor na tohle nějaké autority?
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    TSCHIKO: ja na to velmi rads vzpominam:-)
    TSCHIKO
    TSCHIKO --- ---
    ONDREJR: dik, uz jsem to nekde nasla
    FEMUR:
    nj nj, uz je to hooodne dlouho, co jsem mela Havlicka na DPM :)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    havlicek je nastesti az v usti, z tohohle by se obesil.
    ONDREJR
    ONDREJR --- ---
    TSCHIKO: Ustava. Sedma ci desata kniha? Cituj Stephanovu paginaci (ta cisla a pismenka po strane). Kdyby Te slysle Havlicek!
    TSCHIKO
    TSCHIKO --- ---
    Help, potřebuju poradit: nevíte někdo, v jakym Platónově spisu najdu podobenství o jeskyni? A jak to mám citovat?
    TSCHIKO
    TSCHIKO --- ---
    Denikpolitika.cz Blog: Jak maximálně využít svůj volební hlas?
    http://blog.denikpolitika.cz/2010/09/jak-maximalne-vyuzit-svuj-volebni-hlas.html
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    sim vokno kdo prisel s tezi, ze neni zlodeje bez zakona?
    TSCHIKO
    TSCHIKO --- ---
    LUCKAZ: já jo, co potřebuješ? napiš do pošty kdyžtak
    LUCKAZ
    LUCKAZ --- ---
    VENDULKA: Opožděně díky, bohužel gigapedii jsem prohledala jako první a nic tam nebylo :) už jsem si to objednala ...
    LUCKAZ
    LUCKAZ --- ---
    Znovu se na vás obracím s prosbou - nemáte někdo přístup do archivu Respektu?
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    LUCKAZ: zkus gigapedii :)
    LUCKAZ
    LUCKAZ --- ---
    Chci se zeptat, nemáte čistě náhodou někdo knihu The Referendum Experience in Europe; Gallagher a Uleri? ... ?
    THORGRIM
    THORGRIM --- ---
    Tak by mě zajímalo jestli z toho bude nějaké plácání po ramenou nebo ne:)

    http://www.politologie2010.cz/dotaznik.html
    STANMAN
    STANMAN --- ---
    jj, v brně si myslí, že když budou vydávat jeden sborník studentských prací za druhým, tak jsou na špici oboru:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam