• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    E42
    E42 --- ---
    RATTKIN: Jj, zrovna jsem to sem šel dát:
    PSA: Latest Update to ES File Explorer Brings Adware to Your Lockscreen http://feedproxy.google.com/~r/xda-developers/ShsH/~3/ZbR5KYWgbf4/
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MESHUGGAH: manželka teď měla na tabletu DU Charge speudo lockscreen dělal to už dost podivný ES File reklamní exploder. tak jsem urychlil výměnu
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ROBIN_SNNS: přepnout to nejde. :(
    leda alternativní rom, momentálně zatím jen z pochybných ruských zdrojů.
    ...nějaký tip na kontakty a další "nevibe" apps http://androidforum.cz/topic70869.html?sid=7c66a247c5692d7e057613094904a2e7
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    A ještě možná dva blbé dotazy:
    Znáte dobrého správce kontaktů co umí i pracovat s kontakty ze simky? Připravuju mamce lenovo p1m a nevím jak tam skrýt simkové kontakty v adresáři a správce kontaktu snappea je vidí jen jako read-only.
    Případně jde to Lenovo Vibe P1M přepnout na standardní androidí UI? Některé Vibe modely to prý uměly, ale tenhle to nastavení pro vývojáře nemá.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    HULIK: A co se s tím teda dá dělat po rootu?
    HULIK
    HULIK --- ---
    ROBIN_SNNS: To ze mas programy na SD karte nenznamena ze jsou tam cele programy, vetsinou tam presune tak 1/3 dat jenom.
    Pokud to nerootnes tak s tim nic vic neudelas.
    Max zkontrolovat ze fotak dava vse na SD kartu a mam pocit ze tam byla od vyrobce i nejaka funkce prenest co se da na kartu.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    A ještě dva dotazy: Na své relativně nové Xperii Z3Compact mám 16GB vnitřního uložiště z něhož mi systém vyhradil pro uživatelská data 11,5GB. Z těch má vlastní data zabírají cca 800MB. Prakticky všechny appky mám na sd kartě, ale stejně mi systém ukazuje jen 2,8GB volného místa na vnitřním uložišti. Největší problém je asi appka hearthstone, která i po zvolení přesunu na SD kartu nechává 60% dat na vnitřním uložišti.

    Je takové chování androidu 5.1.1 normální?
    Co se s tím dá dělat?
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Me neco podobnyho nedavno zacala delat touchpal klavesnice. Stacilo to zrusit v jejim nastaveni.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: co se stane když klikneš na ty tři tečky vpravo nahoře?

    Mně to napíše "nastavení" a když na to kliknu hodí mě to do clean masteru do jakýho si "charger boost" menu či co
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MESHUGGAH:
    DRAGON: nemáte náhodou nainstalovanej Clean Master?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: já tam mám tohleto od doby co sem ten telefon koupil. Měl sem předtím Nokii tak jsem myslel, že je to u androidu normální. Když přes to přejedeš prstem doleva tak se ti objeví předpověď počasí...
    MESHUGGAH
    MESHUGGAH --- ---
    PAYAXY: Pokud je telefon na nabíječce a zapnu ho, zobrazí se tahle reklama, která se tváří jako falešný lock screen/baterry boost charger. Potřeboval bych najít způsob jak zjistit, která aplikace to dělá - žádné aplikace typu boost charging/clean master/etc. nepoužívám.
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    MESHUGGAH: a co konkretne myslis?
    MESHUGGAH
    MESHUGGAH --- ---
    Nevíte někdo, která aplikace mi při nabíjení zobrazuje tohle? Zámek obrazovky mám vypnutý.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    BADHORSE: napadá mě třeba tasker. Pripadne by asi šlo použít whereyougo kde si naprogramujes cartridge jako hru kterou dáš lidem na stažení
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BADHORSE: Google má geofencing, zápis do databáze už si asi budeš muset vyřešit samodomo. A, no, asi taky nějak vyřešit ochranu před podvodníky - úplně v základu do DB zapisovat po šifrovaným spojení (předpokládám, že není na zařízení), a tak dále.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Jo sory, mám hned nad sebou dvě diskuse o mobilech...s dovolením se mažu...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KORKMAZ: zkus diskuzi drogy?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam