• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHBohumil Hrabal
    ZRADA
    ZRADA --- ---
    Ty jo, tohle vůbec neznám: Kluby poezie.
    JND
    JND --- ---
    Ani jsem netušil,že tu je takové auditko.
    Jsem v Kersku vyrost tak si to tu přočtu .....))
    ZRADA
    ZRADA --- ---
    Dnes (neděle) v 15.30 na Praze: Bohumil Hrabal: Legenda o Lamertzových jehlách.

    (A dneska končí Proluky, moc pěkné, ale nestihl jsem všechna čtení, budu si to muset asi přečíst sám!)
    ZRADA
    ZRADA --- ---
    Ode dneška v půl sedmé na Vltavě: Proluky.
    LUBOMIR_PTACEK
    LUBOMIR_PTACEK --- ---
    ZRALOK: nedávno jsme se o tom bavili s panem doktorem a říkal, že to je prakticky nesehnatelný...
    ZRALOK
    ZRALOK --- ---
    Zdravím, nemáte někdo tip jak si doplnit sbírku sebraných spisů B.H. z Pražské imaginace?
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    Zdravím, nevíte někdo náhodou, zda nebyly některé Hrabalovy básně přeloženy do angličtiny/němčiny/fracouzštiny?
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    ZRADA: asi máš pravdu, zní to líp :)
    doporučuji Krasosmutnění, to mi nějak obzvlášť sedlo..
    ZRADA
    ZRADA --- ---
    LITTLEFOX: Já myslím, že tam je ne "pro ženy", ale něco jako ženský román nebo tak, ale už jsem to vrátil do knihovny, takže nevím :)

    Ale bylo to hodně zvláštní, zejména popis sexu vypravěčky s autorem... Vůbec celý ten vztah nahlížený takhle z druhé strany... Zajímavé!
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    ZRADA: Svatby v domě se mi hodně líbily, ale někde na konci knihy jsem našel, že je to román pro ženy... to ale nemění nic na tom, že je to pěkné čtení i pro chlapy :-)
    ZRADA
    ZRADA --- ---
    ZRADA: V jedenáct večer...
    ZRADA
    ZRADA --- ---
    Dnes na Vltavě první díl: STRÁNKY NA DOBROU NOC, Bohumil Hrabal: Kdo jsem (1/7)

    (Jinak jsem po letech dočetl Svatby v domě.)
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    TSOH: Pepina jsem taky dost okukoval, měl jsem ho zafixovaného jako Hanzlíka... :)
    Nejvíc mě dostává Haňťa. Vždycky, když vidím tu fotku za mlada a pak si vzpomenu na něho z Příliš hlučné samoty...
    TSOH
    TSOH --- ---
    LITTLEFOX: na druhe fotografii a třetí fotka z prava je Hrabal s Pepinem... vubec jsem netušil, že Pepin byl tak drobné postavy...
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    Výstava je opravdu pěkná. Dost fotek jsem už viděl, ale je pravda, že ne v takové velikosti. Fotografie hezky dokreslují, již známé příběhy z Hrabalových knih.
    Návštěvu doporučuji, ale je to pořád jen výstava v budově ÚMČ (zdarma) :)

    Měl jsem tu drzost a udělal pár fotek z mobilu...











    TSOH: byl jsem i v Zámečku, na tvé doporučení. výstava je působivá!
    TSOH
    TSOH --- ---
    tak vystava pekna... zajimave fotky...
    když už tam clovek bude tak stoji za to skocit i za roh na http://praha8.cz/%280xkrwb55hbk34l55vv1fg545%29/default.aspx?id=23342&ido=670&sh=400414360
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    taky o tom furt uvažuju... ale jsem hodně pomalej teda.
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    TRUSTKILL: taktéž očekávám nějakou historku (samozřejmě až budeš mít náladu) ;)


    LUBOMIR_PTACEK: ok, dám vědět, aby i ti co nejsou z Prahéé, měli představu... :)
    TSOH
    TSOH --- ---
    TRUSTKILL: tak to budes urcite znat nejake pekne historky... nerikej ze deda nepovidal.... :)
    ---
    ted mezi svatkly jsem sel kolem Tygra pred 3 hod. co zrovna otviraj... a jiz na ulici cekali stamgasti... po vstupu si podali ruce s vycepakama... pekny to ritual..
    LUBOMIR_PTACEK
    LUBOMIR_PTACEK --- ---
    LITTLEFOX: poreferuj, símtě, jestli to za to stojá, nesú z Prehý.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam