• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHČeskosaské Švýcarsko (Zadní země) nejdivočejší kout v cz
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    PHREIL: prosím prosím :)
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    PHREIL: můžu také poprosit? Díky
    TSOH
    TSOH --- ---
    PHREIL: take poprosim. diky
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    PHREIL: prosím do SZ
    PHREIL
    PHREIL --- ---
    Ahoj,
    kdyby někdo chtěl, mám Chvály ZZ napsané pro FONS ve formátu .doc
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    RAKVARKA: jestli to budeš skenovat, taky se rád podívám :-)
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    RAKVARKA: já taky :) děkuju
    TSOH
    TSOH --- ---
    RAKVARKA: bych se take hlasil... pokud bude mozno...
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    TSOH: V řeči koček čau.
    TSOH
    TSOH --- ---
    SEVERINE: Simtě, asi jsem blbej, ale to ,,mňau,, co píšeš na začátku inzeratu znamená co?
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    Mňau, nesháníte někdo bydlení v Děčíně - [ OFFERINGNABÍZÍM: pronajmu 1+1 v Děčíně, panel, zahrada / Děčín / 6500 CZK ] ? Je to moje, domluva klidná. Neváhejte šířit, nebo mě smazat - jestli jsem out.
    CHLUPEC
    CHLUPEC --- ---
    Ahoj kamarádi, chystáme se s partou na Vandr do ZZ tak sháním nějaké informace :) Byl jsem tam před cca 11-12 lety a rád bych si to tam prošel pokud možno co nejvíce.. nic chceme tam jet v dubnu a vím že to je v době hnízdění... tak bych rád věděl do kterých míst bych neměl lézt ? a obráceně bych rád dostal pár tipů na nějaký pěkný převis :) nebudu se ptát na Funkční kempy jelikož vím jak už to X let v ZZ funguje :(( Plán je zatím projít přes stříbrné na tetřeví a směrem za pravčickou do Němec...Po saské straně bych se chtěl dostat k černé bráně.. od tamtud směr růžová zahrada, Tokáň, Stormův kříž, možná dolák a odjezd domů :/ máme to vlakem cca 4 hodiny.. ale léíta mě to tam táhne zpět :)) joooo a kdyby měl někdo na prodej Chvály ZZ od pana Nevrlého beru je všema deseti Díky. Tak Ahoj a ještě jednou díky za odpovědi :)
    NONA
    NONA --- ---
    VISNAK: Ahoj , prosím místní znalce , známá hledá roky jakéhosi ptáčka , nevíte ? díky
    FRDK
    FRDK --- ---
    PAKOBYLKA: Utopenou v mléce :)
    Moc hezké.

    Byl jsem tam z téhle strany prvně, musel jsem se pochlubit ;)
    Hrozně rád jezdím na všechny pískovce u nás, ale sem asi nejraději (pohříchu to mám nejdál) a tentokrát jsem trochu více nakoukl i do těch pustších a divočejších roklí (tak, jak jsem si je vysnil kdysi čerstvě náctiletý při čtení Chaty v Jezerní kotlině a podobných) a byl z toho úplně unešen, nemohl jsem se odtrhnout, čtyři dny byly málo, jsem navnazen a neukojen, musím se sem co nejdřív zase vrátit.
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    FRDK: Pravčická? :-)
    FRDK
    FRDK --- ---
    TSOH: Čtvrtá a pátá shora? To je přece Zlatý vrch a na Wintersteinu. Čtvrtá zespod je focená (asi) někde u Thorwalder Turm a na páté je Winterstein a Grosser Lorenzstein z Bärfangkegel.
    TSOH
    TSOH --- ---
    FRDK: Ta místa na 4 a 5 fotce jsou na tur. značce ? To vypadá jak nějaká báječná poustevna...
    FRDK
    FRDK --- ---
    A ještě malá, ne až tak těžká hádanka - kde to je? ;)

    FRDK
    FRDK --- ---
    Fotopozdrav z velikonočního Českosasu, bylo nádherně.

























    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam