• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHČeskosaské Švýcarsko (Zadní země) nejdivočejší kout v cz
    ... nadhernej kout Čech... říčky plne pstruhů, v okamžiku deštů a sněhu hafo převisů ( K 9, Orion.../. Raritou zustava Stulpnerova poustevna, ktera je postavena na skalnim ostrohu s vyhledem na nekonecne more lesů... k tomuto mistu se váže i pověst.. je zde mala chajda pro kohokoliv, kaminka a klid.. vyborna je take hospoda v lesich Na Tokáni... dale od vesnic tam opravdu jen tak nikoho clovek nepotka.... zato cesta od parkoviste k Pravcicke brane je plna turistu s GPS na krku....
    _______________________________________________________
    http://www.zadnizeme.cz/

    spřízněné kluby :
    Adrspassko-Teplicke skaly, Broumovské stěny, Ostaš a prilehla skalni mesta

    rozbalit záhlaví
    SNAKE_
    SNAKE_ --- ---
    Jaké výjimky máš na mysl?
    PHREIL
    PHREIL --- ---
    Lidi nejančete, kdyby jste znali návštěvní řád (a vyjímky v něm), budete chodit kudy chcete, jak potichu?, proč?, lesy patří nám všem, blbá to doba...
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    PUPU: dík :) neboj budu potichu to je jasný...
    PHREIL
    PHREIL --- ---
    PUPU: Letos jsem nestihl, tyto jsou z minula

    PUPU
    PUPU --- ---
    KUKIDE: tohle je normalni turisticky okruh, vedou tam znacky a tak podobne - Jeskyne vil, Kyjovske udoli a okoli. po narodnim parku by lidi pokud mozno mimo cesty courat nemeli, ale uprimne - kdyz tam pujdes sam, potichu a po nejake cesticce, je velmi nepravdepodobne, ze budes mit problemy. pokud chces mit jistotu, vyraz tam behem vytrvalych destu, to jsem tam nikdy nepotkal ani nohu ;-) osobne jsem si za timto ucelem poridil i prukazku CHS, kdybych se sel podivat treba na Stribrne steny a nekdo mel reci, ale je to skoro overkill. je to dilema a ochranarum nezavidim. na jednu stranu by mi bylo nekonecne trapny perovat manika, co se jde v klidu, potichu a po ceste podivat do prvni zony, na druhou stranu potkavat tam party ujecenych trotlu fakt neni dobry... osobne mi podstatne stastnejsi prijde pristup nemecke strany, ale co uz
    PHREIL
    PHREIL --- ---
    KUKIDE: Co na Ponově louce?
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    PUPU: nestihli a ani nevím kde to je :)

    nicméně mám takovej dotaz, jent tak pro jistou páč jsme tam nikdy nebyl a jaksi co je NP tak se tam nesmí... :)
    ale mám v plánu e jít kouknout na panovu louku... máte někdo nějakou rdu jak tam dojít potichu a nepozorovaně? :)
    PUPU
    PUPU --- ---
    je to tu nejake mrtve, tak si to dovolim trochu zamorit. stihli jste letos ledy? ;-)








    TSOH
    TSOH --- ---
    ITCHYHEAD
    ITCHYHEAD --- ---
    PHREIL: Ahoj, já také prosím. Díky
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    RAKVARKA: ahoj, pokud bys nekam mohla nahrat ten scan, ja bych urcite zajem mel:-) pripadne predem dekuji
    AUTOLOKATOR
    AUTOLOKATOR --- ---
    PHREIL: Ahoj, pro mě taky prosím
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    PHREIL: prosím prosím :)
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    PHREIL: můžu také poprosit? Díky
    TSOH
    TSOH --- ---
    PHREIL: take poprosim. diky
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    PHREIL: prosím do SZ
    PHREIL
    PHREIL --- ---
    Ahoj,
    kdyby někdo chtěl, mám Chvály ZZ napsané pro FONS ve formátu .doc
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    RAKVARKA: jestli to budeš skenovat, taky se rád podívám :-)
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    RAKVARKA: já taky :) děkuju
    TSOH
    TSOH --- ---
    RAKVARKA: bych se take hlasil... pokud bude mozno...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam