• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LYRELThe first Prague Zombie Walk
    PLAYWITHFIRE
    PLAYWITHFIRE --- ---
    letos jsem zas oproti lonsku potkala vic lidi s "divadelnim make-upem" = vyrazne nabileny oblicej, ale usikrk/ruce/dekolt bez jediny smouhy... coz vypada fakt blbe;)
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    já vůbec nevěděla že tohle jeee příští rok se přidam :)
    ITHIL
    ITHIL --- ---
    jo taky mi prijde ze hodne lidi se snazilo. opravdu bylo co obdivovat. i kdyz sem tam se jeste naka goth wamp slecna mihla. vim o lidech co uz treba ted premysli v cem pujdou priste aby to fakt vypadalo. porad vsak vidim problem v tempu zombii. je to o dost lepsi nez minule ale obcas sem musela jit fakt normalne abych to stihala.
    taky hodne pribylo fotografu. chvilkama mi prislo ze to tam je 50/50
    PLAYWITHFIRE
    PLAYWITHFIRE --- ---
    podle mne bylo dost origo kostymu letos i loni... ale je fakt, ze letos ubylo mrtvejch nevest v korzetech a gladach, coz je dobrej pokrok :-D
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    SILVER: tak to je dobre! pristi rok to bude doufam stejny.
    SILVER
    SILVER --- ---
    TETA_JELENA: Letos bylo hodně origináních kostýmů, loňskej ročník to převálcovalo rozdílem třídy...
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    Tak jaky to bylo z pohledu nekoho, kdo byl 1.a 2. rocnik? jelikoz me loni ZW zklamal, dala jsem letos prednost jiny akci a zajima me, jestli se originalita zmenila nebo to byla zase jen prehlidka gotickych mrtvol a misto pomalyho plouzeni s vykriky, se zase skoro bezelo, bez jakyhokoli "strasilenyho ducha", k Vaclavovi?
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    par fotek zombii :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    TAZZYYYK
    TAZZYYYK --- ---
    KLA: Mnojo, nejni nad domaci polezenicko...:D Rymicka?:DDD Emanuel a panna .. fakt good ..:) Me jeste zabijel zombik s kvetinacem ..:)
    TAZZYYYK
    TAZZYYYK --- ---
    TYMUR: Jsem maval trubkou, voe ...:D jsi pres samy cuceni do hledacku nereflektoval ...:D
    KLA
    KLA --- ---
    TYMUR: obzvlášť v přítomnosti sebestředných tvorů s uberegem co si MYSLÍ že mají vždycky pravdu...

    a dost OT
    TYMUR
    TYMUR --- ---
    KLA: muhehe, o tom nikdo nepochybuje ani v nejmenším, mluvit jo, to spíš mlčení je pro tebe epic quest :o)
    KLA
    KLA --- ---
    TAZZYYYK: nn, jsem byla chudinka nemocná, ale na fotkách to vypadá dobře...
    Nejlepší imho emanuel s makovou zombie a klaunka, ale ty jsi určitě dost vysoko :)

    TYMUR: hele já umím mluvit ;)
    TYMUR
    TYMUR --- ---
    TAZZYYYK: Ses taky mohl přihlásit ne :o)

    TAZZYYYK: Depak, se válela doma...
    TAZZYYYK
    TAZZYYYK --- ---
    TYMUR: Jsem si vsim, ostatne stejne jako minule ...:DDDD
    TAZZYYYK
    TAZZYYYK --- ---
    KLA: Hehe, ze dekan .... ale sporad stejnej paxicht:) Jsi tam nekde byla?
    TYMUR
    TYMUR --- ---
    TAZZYYYK: tyjo, já tě vůbec nepoznal :o)
    KLA
    KLA --- ---
    TAZZYYYK: ty jsi rok od roku lepší :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam