• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GLACIERobálky dopisů, balíčků, krabiček,kuriozity z pošt, pošta, dhl, ems, ppl
    CODE
    CODE --- ---
    BOO: Kde jsi ty? A ja se za chvili stehuji o ulici vedle ,-)
    CODE
    CODE --- ---
    Pro potechu zasilam sice ne obalku/balik ale skenovane pruvodni celni prohlaseni k zasilce ,-)

    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    BOO: tak uz to prislo, zajimavy je, ze vzhledem k tomu ze prisli skoro ve stejne dobe dva baliky pro me, tak proste ty ceny secetly a z toho vypocitali dph.
    to fakt potesi :-)
    ADAM
    ADAM --- ---
    jj. od 1.1. už to využívám dost málo od tý doby.
    EMS stojí 138 i s dobírkou, je to tam druhej den okolo 9tý, zpravidla přivezou domů a zpravidla volaj. nemluvě o PPL, že..
    ADAM
    ADAM --- ---
    160. +dobírka (20 nebo 40). to není uplně málo..
    ADAM
    ADAM --- ---
    pul kila je velkej balik? LOL

    denně v 19:00 posílám desítky zásilek a v 99% příjdou druhý den dopoledne. již několik let (kromě BX). na tom není nic zvláštního...
    ACID
    ACID --- ---
    GLACIER: nic vic se nedozvis, ceska posta si to kretensky oznaci vlastnim cislem a je to nedohledatelny... ten balik co jsem popisoval o par postu niz je presne to samy
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    GLACIER: tak to pak smula, jinde to nenajdes ..
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Můžete mi někdo říct kam s tímle číslem? (ra224885298hk) je to hong kong post, ale u nich na serveru je jen že to opustili 31 jejich zemi nic víc...co mám dělat?:-( Na czech post to netrackuje
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    Tohle je příklad fungující pošty :-(

    informace o zásilce:

    * Zásilka podána dne 08.04.2008 na poště 14006 - Praha 46.
    * Zásilka přepravována k dodací poště.
    * Zásilka připravena dne 16.04.2008 na dodací poště 31200 - Plzeň 12 k doručení.
    * Zásilka doručována dne 16.04.2008 poštou 31200 - Plzeň 12.
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ja musela nska konstatovat, ze to s postou jeste nebude tak zly ;)

    prodavala jsem drobnost jedny typce a ona, ze mi posle penize v obalce, ze to tak dela s kazdym - tak jsem ji napsala, ze pokud chce, tak klidne, ale bude to jeji odpovednost, pokud to nedojde v poradku

    nska to prislo - a vpravde zazrak!
    se podrzte ;)

    poslala to obycejne jako dopis za 10 Kc
    ani tam nedala zadnou nepruhlednou vrstvu, aby to neslo prosvitit (200 bylo bez problemu videt)
    pri sebemensim pohybu v tom cinkali drobny
    vzadu to nebylo ani prelepeny izolepou :D

    nechapu
    ACID
    ACID --- ---
    digiservo vydrazeny za 76 + posta + jsem tentokrat priplatil 2 fufniky za insurance
    ACID
    ACID --- ---
    novy osobni rekord, hongkong - cr 3 dny obyc posta.. jen diky (ne)dorucujicimu jsem si to vyzvedl az 4. den
    odeslano 12.4.
    na druhou stranu, dva baliky z vedlejsi ulice odeslane 28.3. jeste nedorazily

    ten dnesni:


    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    BOO: tak me ty baliky dokonce rozdelali a provedli fyzickou kontrolu, to fakt potesi :-) to zase bude dph.
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    BOO: To už nevim, ale nebylo to nejvíc, platil jsem 380 kč dph.
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    BOO: Mě je proclili jen jednou.
    DUKED
    DUKED --- ---
    vcera me prisly hodinky,co sem pro kamose vydrazil na ebay,cena 156 USD a zadne clo.prekvapeni vic nez velke..
    DUKED
    DUKED --- ---
    BOO: s postovnym.ale mam takovy pocit,ze sem mel velke stesti,jak to tady ctu
    DUKED
    DUKED --- ---
    FMATEJU: tak za 50 USD,to uz je fakt sila..me ted prisly taky trika z threadless,88 USD a bez cla
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    no prijde me dopis, ale uz u trackingu vidim jak to visi nekolik dni na celni poste.
    letos mam fakt zaseky to je hruza, snad jedna nebo dve aukce probehli normalka, jinak nejakej problem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam