• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NONOBODYHudebni masochismus aneb to nejotresnejsi z hudebni produkce
    Prosím k videům název a interpreta, ať se nám to tu líp filtruje.
    rozbalit záhlaví
    BRANCALEONE
    BRANCALEONE --- ---
    NETTLE: To jsou kulturní pracovníci jak se patří. Hrdinové kulturní fronty řek bych. Na metál...
    NETTLE
    NETTLE --- ---
    LOWRIDER
    LOWRIDER --- ---
    LOWRIDER
    LOWRIDER --- ---
    NONOBODY
    NONOBODY --- ---
    SCHWEPZ: tak na tyhle talenty by se vyplatilo separé auditko, ale sem to opravdu bohužel nepatří...:)))
    REESHA
    REESHA --- ---
    smazte se :) a puste Sagiho ;)
    NETTLE
    NETTLE --- ---
    SCHWEPZ: jo tak...:] Tak to kazdopadne stoji za to si ho poslechnout...
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    NETTLE: jo.vsak sem taky nepatří. stačí? ale stojí za to si ho poslechnout stejně jako tyho troglodyta Michala Davida.
    NETTLE
    NETTLE --- ---
    SCHWEPZ: Asi jsem to nepochopila, sice ten pan nevypada jako zpevak, ale to bude tim, ze je to prodejce mobilnich telefonu a narodil se s krasnym hlasem, kterej mu muzeme vsichni jen zavidet, proste si nemyslim ze by sem patril..
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    NETTLE: promiň. musíš se přes to přenést. ten týpek má krásný hlas a v porovnání s ním je ten M.David ještě více masochističtější. dyžtak mě smažte...
    NETTLE
    NETTLE --- ---
    SCHWEPZ: A proc to hazis do tohohle auditka??
    ROZUM
    ROZUM --- ---
    REESHA
    REESHA --- ---
    BLAAZEN: co teda povazujes za punk? ;) takze podle tebe vsichni co hrajou punk-rock, pop-punk atd... si jen hrajou na punk? dochazi ti ze se jedna o rozdilny styly? ze se nikdo nesnazi nic napodobovat... takze trash/gore/death metalisti si jen hrajou na metalisty bo jak?
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    REESHA: Jo přesně tak mi to připadá :-)
    REESHA
    REESHA --- ---
    BLAAZEN: takze kdyz nekdo hraje pop punk, znamena to ze si hraje na punk? ;)
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    REESHA: No tak to jsem špatně pochopen ! Hrajou něco jako good charlote a green day, což je pop punk, což mi příjde hraní si na punk, i když to s punkem nemá nic společnýho. I když těžko říct jestli je to pochopitelný co píšu.
    REESHA
    REESHA --- ---
    BLAAZEN: pop punk ma zatracene daleko od punku ;) ty jsi napsal ze si hrajou na punk, coz neni pravda ;)
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    REESHA: Tak jsem si o tý kapele něco zjišťoval a nechápu co jsem napsal špatně ? Všude o ní píšou jako o pop-punku, zní jako pop punk.....
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    REESHA: Prostě špatnej pop, stačí mi ji slyšet. Podle mě je to strašný stejně jako třeba Chinaski, to ale neznamená že se to někomu nemůže líbit. Je to jenom můj subjetivní názor.
    REESHA
    REESHA --- ---
    BLAAZEN: a to pomineme text ve kterym se punku vysmivaj ;)
    REESHA
    REESHA --- ---
    BLAAZEN: lol.. coze? :D to je jako bych nazval Evu a Vaska pokusem o metalcore :D nejdriv si o kapele neco zjisti a pak rikej ze se o neco pokousi ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam