• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NONOBODYHudebni masochismus aneb to nejotresnejsi z hudebni produkce
    Prosím k videům název a interpreta, ať se nám to tu líp filtruje.
    rozbalit záhlaví
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    N_I: Ty jedou až moc :)
    N_I
    N_I --- ---
    LOPIK: tyjo hele cenim jak si někdo všimnul jak dukla jede...
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    LOPIK: majkl scott by byl hrdej :DD
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    LOPIK: boží! :)
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    VON_GILOTINE: a to ještě neznáš mojí historku o tom, jak kdysi Robí ojebal mýho příbuznýho o prachy! jednou, jednou se podělim ))
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Tohle na mně včera vyběhlo jako placená reklama - vrchnolnej megacringe officepunk, doporučuju počkat na finální zápletku.

    Životní role | KPMG (Official Music Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=1U9LSLIoF4k
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    N_I:
    Děvčata jsou veselá písnička kombinující věci, které mám tak rád – humor, nadsázku a ženy. 💃😁 Písnička o sexu a záletech nemusí být jen vášnivá nebo naopak tragická a vyčítavá, může to být prostě jen zábavné vzpomínání ženáče v letech. 😊 Myslím, že ve všech vztazích je trocha nadhledu a schopnosti dělat i ze sebe legraci potřeba.

    Souhlasíte? A také občas vzpomínáte na mladistvé úlety?

    WTF?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MRKEVREDKEV: podel se o vzpominky i tenhle videoklip v bulvarni nore, mame tam koberskeho radi
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MRKEVREDKEV: to je strašně zvrhlý. Nesnáším optimisty!

    Tvl, to bolí.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    TLOUDEV: jo btw zkoukl jsem pár sekund jiného videa a byli tam opět tři, basu jim tedy buďto nahrává někdo, kdo se neúčastní koncertů či jakéhokoliv natáčení, nebo ji nahrává třeba kytarista, případně ji dodělávají jinou cestou. třeba jim satanášův brácha slíbil úspěch, když jim bude moct tajně dělat basu.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    TLOUDEV: Mně tam chytlo za oči jak zpěvák občas zpívá do mikrofonu a občas bez, aniž by to bylo jakkoliv klipem opodstatněné...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    TLOUDEV: doufám, že si bubeník otřel boty, než tam vlezl.

    MRKEVREDKEV:

    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    MRKEVREDKEV: no, par vteřin jsem vydržel.. není to nějaký korporátní umrlec z Anofertu? Po technické stránce ještě víc boží, sice tam kytarista nemá kombo, ale bubeník si prosadil koberec! Baskytarista si zřejmě vzal rohypnolové volno (což ho Šlachtí), a tak máme na paloučku krásné Kožené trio, hledící s optimismem do příštích voleb... Aplaus!
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    MRKEVREDKEV: fuj, uplně to ve mně probudilo hluboko zasutý vzpomínky, kdy nás kdysi snad v šestý třídě nahnali na koncert tohohle tragéda do místního kulturáku. už tehdy jsem si řikal, co je to za dementa.
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    Nádherná čarokrásna pieseň , chytľavá za SRDCE ❤️,veľmi ďakujem a veľa ďalších nádherných piesní 🙏👌👌❤️❤️❤️❤️‍🔥🍀🍀🍀🙏👨‍🚒💓🎶🎶🎶🎶🎵🎼🎸🥁🔉🔈🔊🎸🪕🎻🥁🎛️🎤🎧🎹🎷🎺

    Vím, že bude líp - Jirka Koběrský
    https://www.youtube.com/watch?v=7mq8o6UG2z0
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    _KRYSTOF_: SALEM z wishe ))
    XARGH
    XARGH --- ---
    MULTICAT: jj, je to cringe. ja se popkultury stitim a tudiz nejsem znalec, ale treba se nam tu nejakej vyskytne :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    XARGH: já to vůbec nechápu
    XARGH
    XARGH --- ---
    MULTICAT: tim by se dalo v cechach rickrollovat :D

    neda mi: v cem spociva role toho obezniho priserky a proc ma pred sebou fotku gotaka?
    payin' respect nebo snaha bejt "na vysi" :DD
    AGI24CZ
    AGI24CZ --- ---
    Günther - Real Sassy (Official Music Video)
    https://youtu.be/qvKrdy-gPUw
    YENICK
    YENICK --- ---
    New Kids On The Block - Kids (Official Music Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=5nzSmIgyUok
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam