• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _BENNYRETROFUTURISMUS
    PETRGB
    PETRGB --- ---
    ...dopufam ze mi ostatni daji za pradu...
    PETRGB
    PETRGB --- ---
    ...doufam ze se vse v klidu vyresi...:-))
    ..sem pratelsky a tolerantni clovek...
    PETRGB
    PETRGB --- ---
    1-sorry, ale si prvni kdomi neco takoveho pise...
    2-myslel jsem ze server NYX je diskuze pro lidi, kteri krome jineho chodi na tanecni hudbu a hlavne na TEKKNO (nevim kolik tobe je??, resp. -si starej??), kde pouziti STROBOSKOPU A JINYCH EPILEPTICKYCH EFEKTU-RYCHLE SE STRIDAJICICH RYTMU A OBRAZKU JE NA DENNIM PORADKU...a tedy moje ikonka snad nikoho neprekvapi (je jich na NYXU vic)
    3-tohle to je snad diskuze RETRO-FUTURO-to je snad tema kam moje ikonka dobra zapada
    4-tvuj pozadavek povazujij za omezovani osobni svobody a nezavislosti-navrat ke komunismu-a CENZURU (pro takove snad SERVER NYX proboha NENIIII...)

    ...z techto duvodu nemuzu bohuzel vyhovet tvym absurdnim pozadavkum:-((
    MELOP
    MELOP --- ---
    PETRGB:
    Omlouvám se za OT: PROSÍM, změň si avatara na něco příčetného co nebude u okolí vyvolávat stroboskopický efekt (nebo to alespoň výrazně zpomal), nebo skončíš v mém ignore listu (a že si v tom fakt nelibuju, popravdě, byl bys první).

    A nebo jinak - nic co by adblock nevyřešil. :-p (vítej mezi blokované reklamy)

    Konec OT z mé strany.
    PETRGB
    PETRGB --- ---
    ...jinak tohle je snad nejlepsi koryto na soucasny digitalni umeni co znam;-))
    retrafutura je tam mega moc a jeste vic...

    http://www.cgsociety.org/
    PETRGB
    PETRGB --- ---
    cus,
    tenhle umelec neni tak uplne sci-fi, jako spis psycho a noir, ale retro i futuro tam taky je...
    http://davidtrulli.com
    SEZI
    SEZI --- ---
    _BENNY: od ted bude filtr a peclive prochazeni historie muj kamarad! :) teda hned po tom co nahodim par duplicit! :-)
    SEZI
    SEZI --- ---
    Memories of the Space Age
    http://www.f104g.demon.co.uk/space/index.htm

    How the 12-man U.S space station may look.


    The fleet enters Mars orbit.
    SEZI
    SEZI --- ---
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    SEZI: tohle je dobry
    SEZI: ale tohle uz tady bylo :-)

    MELOP: ony by stacily i nejaky skvostny roztrhany fragmenty. historii je treba uchovat pro dalsi generace :-)
    MELOP
    MELOP --- ---
    SEZI: Jo, 2001 ... z toho by se taky daly udělat pěkné screencapy ...

    A 2061 s ilustracemi od Rotrekla z roku 1991 taky ujde, trochu se tam vrátil ke svému klasickému stylu ...
    (mám i další věci s jeho ilustracemi, ale přiznejme si na rovinu, že v 70. a 80. letech to nějak nebylo ono).
    SEZI
    SEZI --- ---
    MELOP
    MELOP --- ---
    _BENNY: Což mi připomíná, že někde mám i Trosečníky polárního moře, ale to je spíš ilustrovaná literatura faktu ...

    Akorát mne mrzí, že jsem kdysi do knihovny vrátil K mrakům Magellanovým od Lema ... tam byly hardcore ilustrace... :-(

    (jo a někde mám i Astronauty, ale ti jsou v dezolátním téměř nepoužitelném stavu)
    SEZI
    SEZI --- ---
    ok, zkusim neco pohledat...

    _BENNY
    _BENNY --- ---
    SEZI: tak reciprocne na oplatku, sup sup! ;)
    SEZI
    SEZI --- ---
    _BENNY !!!
    paradni kolekce! poznal jsem par obrazku z davneho mladi! :-)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    MELOP: drzim palce ;)

    divim se, ze jeste nikdo jiny nesebral tu odvahu a nehodil to na net...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam