• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERUKEBAnemam rad/a silvestr, vanoce, velikonoce apod.
    pouze pro podobně naladěný lidi!
    (obhájci ať dou jinam!!!)

    [ srazy _ PÁRTY,KALBY, chlastat ... tančit ... povídat ... zpovídat .... seznamovat ]

    Párty na Vánoce ? (Chapeau Rouge - 24.12. od 18:00)

    9 hlasy od 9 respondentů

      rozbalit záhlaví
      IF_
      IF_ --- ---
      Jak uz jsem psala v jinem auditku, nejaky dusevni gigant nam odpalil rachejtli na balkon, kterej ohorel komplet a jen diky hasicum se pozar nedostal dovnitr. Nenavidim tak svatkyjeste o neco vice nez driv.
      77WHITE
      77WHITE --- ---
      ONITSUKATIGER: Jojo, ty pasivne agresivni pohledy jim jdou:) taky severani maj trochu jinej pristup ke spanku, neco ve stylu “spanek vede k dalsimu spanku”, nikdy nebudi.
      ONITSUKATIGER
      ONITSUKATIGER --- ---
      77WHITE: No jo, jenze pak mají takovy pohled typu "Místo chleba měly být brambory no ale tys spala🤷🏼‍♀️". Zítra jedeme domů díky bohu. A příští rok jedu někam do teplých krajů kde po mně nebude nikdo chtít brambory 😎
      77WHITE
      77WHITE --- ---
      ONITSUKATIGER: Voni se casto ti severani vyhejbaj jakykoliv “konfrontaci”(i kdyz to zni banalne v tomhle pripade, rict si o to co sis uz objednal). Takze reseni je vetsinou to proste udelat:) ale chapu frustraci.
      ONITSUKATIGER
      ONITSUKATIGER --- ---
      Tak co? Jak to u vás vypadá?
      Jsem opět na jihu Švédska u tchyně ale tento rok mě to tu už sere. Byly u mě "objednany" stouchane brambory k tradiční vánoční sunce. Tak se včera i celý den dneska ptám kdy mam začít s procesem vaření a odpověď je pokaždé "potom.. My ti dame vědět". Ok, jdu si na chvilku lehnout, ještě říkám "probudte mě kdyztak až budete chtít brambory". Probudím se a cítím šunku a slyším cinkani příborů. Nejenom, že mě neprobudili ale začali beze mě 🤷🏼‍♀️. Ptám se proč, odpověď "Mama měla už fakt hlad, dali jsme si k tomu jen chleba a ty si spala". Tak ty vole příště se mě neptejte na brambory! Už chci domu sakra.
      ONITSUKATIGER
      ONITSUKATIGER --- ---
      RIMSAK: Pripomnelo...

      RIMSAK
      RIMSAK --- ---
      ONITSUKATIGER: za pětistovku ti zlomím nohu, jestli chceš:)
      ONITSUKATIGER
      ONITSUKATIGER --- ---
      Pomoooc! V praci zase vyhrozuji Secret Santa!!!! Co mam delat? Uz nemam zadne sick days a tudiz neni jak se z toho vyvleknout:-/
      QWWERTY
      QWWERTY --- ---


      IF_
      IF_ --- ---
      Tak v Praze uz to vypuklo

      VYHULENY_UFO
      VYHULENY_UFO --- ---
      ach tyhle problemy mladeze z nyxu. jaky si to wokisci udelaji, takovy to maji.
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      na novej rok budou brecet, jakou maj kocovinu, jak je jim zle a budou se chlubit, kolik toho vychlastali. pecka.
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      To je fakt bizar. Nekteri lide na svatky zerou sracky, preziraj se a jeste si z toho delaj prdel sdilenim vselijakejch tehle debilnich vtipu, hahaha. WTF.
      Co je vtipnyho na tom, ze si nekdo dobrovolne nici zdravi? To je spis smutny.

      POZITRON
      POZITRON --- ---
      IF_: mne to ani nechutna. zkousela jsem snad desitky druhu cukrovi a neda se to zrat. vubec nechapu, co na tom lidi maj, zvlast jeste vzhledem k tomu, jakej je to hnus nutricne.
      IF_
      IF_ --- ---
      RAGNAROK: Děkuju, nesnažím se celý rok jíst zdravě zdravě proto, abych se na Vánoce přežrala cukrem a tukem až by mi bylo blbě a pak v lednu brečela, jak jsem tlustá.
      RAGNAROK
      RAGNAROK --- ---
      IF_:
      tak aspon vis kam jit na nastevu jim to sezrat
      ONITSUKATIGER
      ONITSUKATIGER --- ---
      Jo a dalsi peklicko: Secret Santa.
      Pred par lety jsem nechtela byt za Grinche, tak jsem v praci na to kyvla. Dostala jsem kolegu o kterym jsem vedela jen, ze je Polak. Tak jsem koupila taovou hru s panakama. No a kolegyne se zasmeje a rika ale Maciej nepije alkohol! Do psich prdeli!! Kterej Polak nepije ty vole??
      Tenhle rok jsem za Grinche a rekla jsem, ze na to nemam cas proste. A hlavne sehnat nejaky normalni darek za 50, kdyz maslo stoji 60 je celkem ocistec. Takze massive fucking NO!
      SALAMAN
      SALAMAN --- ---
      Celý město zajebaný debilníma a nevkusnýma světýlkama. Všude nějakej kripl anděl nebo kokot Santa.
      IF_
      IF_ --- ---
      Debaty o tom kolik kdo uz upekl druhu cukrovi. Boze jak ja to nenavidim.
      QWWERTY
      QWWERTY --- ---
      POZITRON: cas zacit letakovou kampan

      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam