• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ASYDKostelec, Jevany, Vyžlovka aneb Vyfoť si svou mrtvou celebritu
    ASYD
    ASYD --- ---
    zatim nic...neboj se ze bysme vas ochudili
    PETT_A
    PETT_A --- ---
    Tak co, zadna dalsi afera v kostelci nenastala? to je divny ne?-)
    ASYD
    ASYD --- ---
    ROZCOS: lol...no ja to psal spis pro nase sound-engineery Watesina nebo Levose Boba ;-)

    ja sem lama na tyhle veci...spis sem sam takovej jester :-P
    ROZCOS
    ROZCOS --- ---
    tak hura dotoho! ..muzes poustet na baraku jesterum potom..
    ASYD
    ASYD --- ---
    cywe...zrovna posloucham soundtrack k Flashi Gordnovi od Queen...

    tam by se dalo vysamplovat TAKOVEJCH LUXUSNICH hlasek k pouziti na rychto-deskach...

    doporucuju
    TRUNY
    TRUNY --- ---
    no na tebe prece!
    ASYD
    ASYD --- ---
    TRUNY: uz je to venku? na koho si ho vytahnul ty dobytku ?
    TRUNY
    TRUNY --- ---
    aspon to je uz venku!!!!
    DOVE
    DOVE --- ---
    leda tak nakou Honzu
    ASYD
    ASYD --- ---
    PETT_A: myslis ze na to nakou nabali ?
    PETT_A
    PETT_A --- ---
    ASYD: vtipnej profil:-)
    ASYD
    ASYD --- ---
    ANA_CO_MA_DOST
    ANA_CO_MA_DOST --- ---
    PETT_A: sme chlastali na moje narozky a druhej den jsme do kuzelniku oba bez koruny, ja mel dost soudnosti a penize jsem si pujcil, ale Had chlastal na cizi listek bez zeptani a pak za nej nikdo samozrejme nechtel zaplatit a on uz byl uplne moc, ze spal na stole, tak mu proste sebrali botu a ze mu ji daj az zaplati, takze jsem to za nej nakonec platil ja penezma, ktery jsem si pujcil od Lindy
    PETT_A
    PETT_A --- ---
    DOVE: a jak to tehda vlastne bylo s hadem a botou:-)?
    PEPEK
    PEPEK --- ---
    DOVE: :D
    DOVE
    DOVE --- ---
    ..ehm, nebo spis ty lidi.
    DOVE
    DOVE --- ---
    Z ty doby by se dala vydat sbirka povidek, jako akce kdy si tam vyrizovali nožema rusaci ucty a Marian ze tam pude pro pivko nebo když Had platil botama, apod...tyve, kde sou ty casy...smrk :)
    ANA_CO_MA_DOST
    ANA_CO_MA_DOST --- ---
    tak to jde:)
    ASYD
    ASYD --- ---
    DOVE: rofl
    DOVE
    DOVE --- ---
    Jevanský zpravodaj

    ...dva tři týdny po té přijel před Kuželník Milan Znamenáček ve svym Oplu Omega 2,6 L. Vypnul burácející motor, mocně se o vozidlo opřel a začal: "Hele frajeři, kdo mi na jeden pokus vykopne vokno u levejch zadních dveří, tomu dám z fleku litr, kdo to nedá, koupí mi panáka". Všichni byli zhulený a nikdo moc nechápal vo co de, ale když Milan vysvětlil, že má doma to levý vokno eště jedno, tak to začalo...Čolek, Dadák, Tomáš,...ale vokno bylo tvrzený a furt nic. Ňák se toho domák Vodouch co zrovna vevnitř na baru dobalil brko, zařval "COŽE?!" a vyrazil sprintem k autu. Všichni jsme byli zticha a napnutý jak struny, protože jedinej kdo si nevšim, že Vodouch beží z opačný strany, byl Milan. Ten stih jenom zařvat "Z DRUHÝ STRANY TY DEBILE" ale to už měl Vodouch nohu na sedačce a Milan vysypaný pravy zadní. Po tom co jsme se Milanovi mohutně vysmáli dostal od každýho panáka, moh odpáli brko a pak si jel domu nalepit na okno igelit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam