• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ASYDKostelec, Jevany, Vyžlovka aneb Vyfoť si svou mrtvou celebritu
    ASYD
    ASYD --- ---
    DOVE: :-D
    ANA_CO_MA_DOST: no to si piš

    DOVE
    DOVE --- ---
    eště chybí článek jak pravidelně cestou z hospody zmizi Marian v časový smyčce a ráno se probouzí dezorientovanej uprostřed silnice a nic si nepamatuje.
    ANA_CO_MA_DOST
    ANA_CO_MA_DOST --- ---
    takze obyvatele jevan jsou vlastne zivy mrtvy, hmm tak to abych pribalil do auta motorovku!
    ASYD
    ASYD --- ---
    DOVE: z toho samého článku...

    "...Možná postupem času si začli někteří uvědomovat čím dál častější ticho a mrtvo, někdo to tu trefně nazval živým hřbitovem..."

    no sakra...to se tam snad budu teďka bát jezdit !
    DOVE
    DOVE --- ---
    spíš zkouřenej Dan...no a ty podivný zvuky ze zahrad, to je snad všem jasný
    ASYD
    ASYD --- ---
    DOVE: nebyl to vylitej Zdenda na kole?
    DOVE
    DOVE --- ---
    Tak ještě trochu (ne)humoru:

    Jevany, obec celebrit i duchů

    => něco se tu děje 18. 08. 2006 14:12.
    Předem musím říct, že to tu mám hrozně rád a za nic na světě bych se nestěhoval. Pravdou ale je, že se tu něco děje. Nálety netopýrů, podivné zvuky z rozsáhlých lesních zahrad, světýlka dole u rybníka. To je realita. Ne každodenní realita ale stává se to často. Na strašidla ani nic takového nevěřím, ale už několikrát se mi stalo když jsme se vraceli přes Aldašín domů, že jsem a nejen já viděli "něco". Nedokážu to popsat - vypadalo to jako postava z mlhy a nebo že by to byl optický klam ? Nevím, ale rozhodně to nebylo jen jedenkrát. Prosím nesmějte se
    KEL
    KEL --- ---
    Prokleté Jevany!
    DOVE
    DOVE --- ---
    Petr Svoboda: "Adié, macecho!"

    http://www.blesk.cz/Clanek196293.htm

    ňáký takovýhle herečky a klauni dlouho nevydržej,

    psst!...všiměte si jak jsou ty články o Vendule napsaný, povidá se že si je píše sama.
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    konecne zapad do mistniho koloritu, voe naky superstar se na okrese KO nemaj sanci uchytit.
    PEPEK
    PEPEK --- ---
    a kde pestuje travu?
    KEL
    KEL --- ---
    http://www.super.cz/exkluzivne/21725-otyly-hulka-co-dela-jeho-ruka-v-cizim-panskem-rozkroku.html

    Dan, který se už víc než rok z neznámých příčin straní šoubyznysu a na veřejnosti vystupuje jen zřídka, vypadá velmi zanedbaně. Neupravené šedé vlasy až po pás, minimálně dvacet kilo nadváhy a ošuntělý vzhled zdaleka nepřipomínají kdysi charizmatického Pána démonů, jenž lámal dívčí srdce. Veškerý čas tráví zpěvák ve své chatičce v Jevanech a společnost mu dělá psík. Občas vyrazí s kamarády do místní hospůdky nebo do konzumu nakoupit zásobu cigaret a alkoholu.
    ASYD
    ASYD --- ---
    no já bych mel eště další novinku >
    otec se mi svěřil s tím, že s pár dalšíma lidma znovu rozjel v Kostelci Skautský Oddíl !!!
    Zdá se že věčný skaut Jirka Bohata už s tim nějak seknul a tak se toho ujali jiní... Filípek (z Muzea) bude vést Vlčata a nějaká paní bude mít na starost Světlušky.

    Prej už oslovili i nějaké bývalé skautíky, zda by jim s tim nechtěli pomáhat (třeba Mates ??? víš o tom něco?)... záslužná činnost jen co je pravda ;-)
    PEPEK
    PEPEK --- ---
    smrtak jeste vo vikendu rikal, ze nic. spokojene sedel na baraku a cucal pivo
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    No cece by me zajimalo jestli uz se Smrtak nepotatil...Von se mi bastard ani nevozve....a copa se v kostelci nedeje jinyho?
    ASYD
    ASYD --- ---
    PETT_A: no my sme z toho byli taky uplne paf...

    dyz sme se navic dozvedeli ze se "uci jezdit" na cerne sjezdovce, tak mi docela zatrnulo
    PETT_A
    PETT_A --- ---
    ASYD: he, sem precetla o cem pises a uplne se lekla, co se mu stalo;-)) uff..
    ASYD
    ASYD --- ---
    Stal se zazrak !
    Venca jel na hory s prknem...jeste na nem nejezdil a tak se tam jel tepr vucit...

    no a co se nestalo ?

    PRAVE ZE NIC...nic si nezlomil, nestrhnul, nevykloubil...

    ASYD
    ASYD --- ---
    Kostelecký zpravodaj

    Král Momo se v sobotu zrána stal otcem !!! Novým princem se stal Vít ;-)
    PETT_A
    PETT_A --- ---
    DOVE: ty jo, takze na koupaku se zavedli koncerty v lete? to to pani zikmundova nezakazala:-)?
    to je dobryyyy... teda az na to ranni rvani pod nasimi okny..:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam