• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ASYDKostelec, Jevany, Vyžlovka aneb Vyfoť si svou mrtvou celebritu
    ASYD
    ASYD --- ---
    Kostelecký zpravodaj:

    Kostelecké Tam-Tamy začali v minulém týdnu šířit do světa informaci, že prej Venca jako bude tatínkem !!!
    Resp. jeho stará dobrá známá kozojedská má být údajně v tom.... což ale přímo neukazuje na Vencu, páč se dá asi těžko věřit že by byl její jedinej...
    takže asi jenom takovej drbánek noooo
    ASYD
    ASYD --- ---
    PETT_A: no helemese...a ty ani nedas vedet jaky to je na horach :-(
    DOVE
    DOVE --- ---
    PETT_A: co je to tady za bordel!! :-)...a budou z toho naky prachy?
    PETT_A
    PETT_A --- ---
    LEECOOPER: ten bude nadsenej, to je jeho sen byt v televizi jako nahodny chodec;-]]]
    ASYD
    ASYD --- ---
    PEPEK: ten vam v jeskyni vysilat urcite nebudou ;-)
    PEPEK
    PEPEK --- ---
    a do jako ze jakyho poradu to bude by me zajimalo :)
    LEECOOPER
    LEECOOPER --- ---
    ANA_CO_MA_DOST: byl bych strašně vděčnej, pošli mi to proísm na NYX nebo na pavel.novotny@firma6p.cz, tel na ěm je 602 633 434, děkujuuu, dostanu DOVa do televize, určitě bude rád:-)
    ANA_CO_MA_DOST
    ANA_CO_MA_DOST --- ---
    nemam u sebe telefon, kdyztak ti to cislo muzu poslat vecer
    LEECOOPER
    LEECOOPER --- ---
    ANA_CO_MA_DOST: on se naposledy přihlásil před 14 ndy, asi nebudu mít štěstí aby se k němu můj message dostal dnes nebo ráno
    LEECOOPER
    LEECOOPER --- ---
    ASYD: škoda, mohlo být veselo
    LEECOOPER
    LEECOOPER --- ---

    ANA_CO_MA_DOST: díky, náhodiou, že jsem tam smělý, nebyl by na něj kontakt telefonní, napíšu mu, samozřejmě. díky
    ANA_CO_MA_DOST
    ANA_CO_MA_DOST --- ---
    LEECOOPER: napis Dovedovi (id DOVE) ten ti urcite jako jevansky patriot rad pomuze
    ASYD
    ASYD --- ---
    LEECOOPER: lol...to zni dobre...skoda ze sem v Praze...rad bych se 'nachomytl'
    LEECOOPER
    LEECOOPER --- ---

    ASYD: jsem jenom kretén prostě, tak mě haltnic chytřejšího nenqapadlo, už jsem hodně pracovních věcí vyřešil na NYXu. Bych ptořeboval někoho z Jevan aby mi záítra řekl cokoli na kameru jako že Jevany a Celebrity, znáš to, "náhodný" chodec. Dokonce zvažuiju zmínit tuto diskusi na NYXu, točím proště fenomén Jevany
    ASYD
    ASYD --- ---
    LEECOOPER: nazev auditka: "kostelec, jevany, vyzlovka" ...
    ty ses sherlock..jak ses dozvedel, ze tu muze bejt nekdo z jevan?
    LEECOOPER
    LEECOOPER --- ---
    dotaz. není tu někdo z Jevan? točím něco o ksichtech, kteří bydlí v Jevanech a potřeboval bych se trošku poradit, budu rád za echo, dík
    ASYD
    ASYD --- ---
    takze skore o tomto vikendu je

    Patek - Laco Deci : luxussni koncertik, takovy funky jazz hrany totalne talentovanou kapelou...Barak uplne plny, dokonce se na popud kapely nesmelo vevnitr kourit (!!!)

    Sobota - Zavis : totalni debakl...Zavis neprijel...asi se nekde po ceste vozral nebo co...este ze sem tam nebyl ;-)
    ASYD
    ASYD --- ---
    wtf...sisak boyz ??? estli to nebude ten No Money Crew co tady zacali sprejovat po zdech???

    jako ke konci listopadu je to nabity 24. patek na Baraku Laco Deczi....a 25. sobota na Baraku Zavis ;-)

    no a u Hrnce --- jedine 11 Kozel --- prekvapive je lvenjsi nez desitka a je o odts lepsi...vlastne asi nejlepsi cepovane pivo siroko daleko
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    tak jaka v kostelci? uz tam zacly radit poradny mafiansky gangy? sisak fellaz? ja jenom ze se tam jedu v listopadu mrknout tak jestli si mam vzit poradnej degr. a maj u hrnce furt tak dobrou desitku????????
    ASYD
    ASYD --- ---
    pres hlavni cestu naproti Polaru
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam