• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ASYDKostelec, Jevany, Vyžlovka aneb Vyfoť si svou mrtvou celebritu
    NOOKIE
    NOOKIE --- ---
    Díky. Je tam teď ale strašná kosa .... -14° dneska. Fujtajxl.
    PETT_A
    PETT_A --- ---
    NOOKIE: ahoj, ja jsem vyzlovkska :-) vitej na vyzlovce :-) ja jsem teda ted v kanade.. hehe :-)
    ASYD
    ASYD --- ---
    tak tedy vítej v elitní společnosti ;-)
    NOOKIE
    NOOKIE --- ---
    čus, tak sem se nově přestěhoval na vyžlovku
    MININA
    MININA --- ---
    ASYD: tak hlavne ta cesta zpatky bude zajimava :))
    ASYD
    ASYD --- ---
    tak s takovouhle snad budu jezdit na pivo na bezkach
    KEL
    KEL --- ---
    KEL
    KEL --- ---
    LEECOOPER
    LEECOOPER --- ---
    ANA_CO_MA_DOST: já to musel sestříhat na tři minuty, pan Gruber to taky odnesl, ale objevil se alespoň na chvilku, je to těžký, tak málo času na tak zásadní téma jako jsou Jevany:-)
    ANA_CO_MA_DOST
    ANA_CO_MA_DOST --- ---
    ASYD: nevystrihli, ten tam vubec nemluvil, ale cekal jsem ze tam bude mit teda vic prostoru:)
    ASYD
    ASYD --- ---
    LEVOS_BOB: asi ho vystrihli...ale zas tam je Herr Gruber ;-)
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    ANA_CO_MA_DOST: ja temcekal pana Dovedu, kurna, ale i tak super....nebude se chystat naka reportaz vo kostelci? jakoze vesnice s nejdyl rozkopanejma silnicema ve stredni evrope?
    ANA_CO_MA_DOST
    ANA_CO_MA_DOST --- ---
    tady je ta reportaz, asi 6 minut od konce
    http://archiv.nova.cz/multimedia/prisne-tajne-10-12-2008.html
    ASYD
    ASYD --- ---
    mmch...o vikendu jsem byli na koupaku kouknout na ty Le Pneumatique...
    no a bylo to naprosty panoptikum...zpocatku to este vypadalo na docela decentni kulturni vecer...
    nejdriv naky mladenci hrali takovy punk/metal a lidi pekne konverzovali
    pak nastoupila hlavni kapela. Ta byla taky docela naslapla - kombinace zlamanych beatu s zivym bubenikem je dobra ... skoda jen ze bubenik hral vicemene furt ten samej griff

    kazdopadne v prubehu vecera vyslo najevo ze spousta lidi okolo nas byla slusne pod parou a nektery byli totalne mimo...jako nejakej obri typek na me zacal vydavat nejake huceni a snazil se me primet abych mu pomohl pochytat svetylka z jednoho disco-reflektoru namireneho na strop..blazinec

    ovsem hreb vecera byla pro me uplne posledni pisnicka od LePne. --- na podium si Boruvka s rapperem pozvali este dve dalsi zenstiny a vysvihly krasne amaterskou ale taky krasne slunickovou verzi teto skladby --- to sem fart uchcaval...dokonce sme si (Kostelaci) rekli, ze bysme se pokusili nacvicit si neco podobneho (asi bysme sli do pisne I Want To Break Free ;-).
    ASYD
    ASYD --- ---
    stiuace je stale napinava...cekame na dopadeni lupice...

    ale musim uznat ze se v Kostelci uz dlouho nestala takhle dramaticka vec
    ASYD
    ASYD --- ---
    ANA_CO_MA_DOST: to jo kurva...
    mazec ze typek neprisel predem od prepazky ale zezadu z mist kde maj bejt jenom zamestnanci
    LEECOOPER
    LEECOOPER --- ---
    DOVE: Prosím!! Jak se jemnuje pan G. celým jménem? Potřebuju to do titulku, děkujuuuuuuuuuuuuuu
    LEECOOPER
    LEECOOPER --- ---
    DOVE: jojo, bude nějakou prosincovou středu v pořadu Přísně tajné na Nově, já to ve čtvrtek střihám, mohlo by to bejt asi příští nebo přespříští středu. reportáž se jmenuje fenomén Jevany
    DOVE
    DOVE --- ---
    LEECOOPER:pan G. rad keca no...taky ma uz za sebou asi dva Receptaře nebo tak neco...a bude to kdyztak jeste nekde k videni?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam