• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ASYDKostelec, Jevany, Vyžlovka aneb Vyfoť si svou mrtvou celebritu

    rozbalit záhlaví
    RETRO
    RETRO --- ---
    DOVE: tyyjo Jimi cert na tom sem frcela v 16letech...pamatuju ho treba z Cibulky tyo:] tak to musela byt na statku zabava.]
    DOVE
    DOVE --- ---
    ten mixak je asi na odchodu, levej kanal je bez basu ale kdyz ho prepnes na AUX a zase zpatky tak se chytne...jinak stejne nic nebylo, Mates se neozval a ja sel na Statek "nazvucit" Džimiho Čerta...docela prdel...harmonika a "zpev"...lidi mu nosili pivko a speky a frcel tam one man show asi 6hodin...

    RETRO
    RETRO --- ---
    jj zakecali sme se tam s takovym radoby motorkarem ve veku myho otce...byl desne fajn a leccos nam vypravel...tu prohlidku sme teda nedali aale to si necham na priste a prej i ubytovani budou mit
    ASYD
    ASYD --- ---
    a co ten mix kuciii? uz teda nakonec doslouzil?
    ASYD
    ASYD --- ---
    RETRO: jj...rekl bych ze to budou dotace z EU... jako byl jsem na prohlidce podzemni casti pivovaru a tam je to teprv narez - prej maj v planu znovu rozjet vareni piva a to ve velkym...
    ta jejich hospoda je fakt dobra - navic maj supr prijemnou obsluhu

    RETRO
    RETRO --- ---
    heeele kostelaci parada...byla sem v sobotu v KO,nejprv jsme zasli do abitoria...VUBEC SEM NEVEDELA ZE TAM JE??!!.] parada...este tam zajedu urco na jare!
    tam sem potkala Smrtacka s rodinkou a ten mi dal tip na ten vas pivovar....hele tam je to tuuuze epesni jak!!!hotovky-SUPER!SUPER cceny a je to tam kraasny! sem tam byla posledne na 3segrach a to necekane pracovne tak jsem fakt netusila...no byla sem tam s francouzskou kamoskou a jejim ceskym boyfriendem a ty se zacli hadat kdo mel prvni napad ze tam budou mit svatbu:]]
    pak sem je vzala este na zamek,tam s rekonstrukci taky vcelku pokrocili...hele a reknete mi nekdo ktera budova je ten starobinec co zakladala M.Terezie??

    a este mi reknete kdo mel tolik penez na rekonstrukci toho pivovaru??to nekdo musel dostat grant jak hovado ne??

    no jinak krasa vam povidam,navic pocasi nam fakt pralo,uz mi ani nezbylo moc casu pobejt s nasima na chate,]
    RETRO
    RETRO --- ---
    Gruva rad montuje no.]
    ASYD
    ASYD --- ---
    RETRO: ja no - ale je to montaz...
    je to vytazeno z fotky kdyz spilam Vencovi na Slovensku
    RETRO
    RETRO --- ---
    mno tak to ja si je budu muset dat nekdy njak jinak nez pracovne.]

    hele to si ty na tom letaku?? taky sem mela od gruvy tu cest.]
    ASYD
    ASYD --- ---
    jj...jejich koncerty maj v pivaci stavu :-)
    RETRO
    RETRO --- ---
    ASYD: ok napisu si do diare.]

    hele aale loni tam byly segry ne??
    ASYD
    ASYD --- ---
    RETRO: Krasohled volume 4 - 29.10 ve čtvrtek

    ad. akce v pivovaru -- prisne vesnicke zabavy - koncert Aga Pepe, koncert Brutus, atd.
    RETRO
    RETRO --- ---
    mno tak doufam ze volume 4 bude v zajimavejsim terminu.]paac vim jak to umi gruva rozpohybovat i kdyz je treba zrovna o berlich,]]

    hezky pekne pivovar a co njaka akce tam?
    ASYD
    ASYD --- ---
    no o vikendu bylo v pivovaru vykuleni...
    ja tam sice nebyl, ale prej se to tam kolektivne zlilo do absolutna...
    aby ne, dyz tam nabizeli asi 30 druhu piva!

    jinac pivovar uz je otevrenej i v tejdnu a jmenuje se to tam 'zajezdni hostinec'... krome nekolika slusnych modelu lokalnjesiho pivka tam taky slusne vari takovou tu ceskou klasiku (koleno, gulasek, tatarak, cesnecka, atd.)
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    John Lennin haha, tyvole dobrej nick....a japa na KO?
    ASYD
    ASYD --- ---
    RETRO: mame s Gruvou ve dvojce spolecny pravidelny hudebni vecirek Kraohled... toto je treti volume ;-)
    RETRO
    RETRO --- ---
    ASYD: cuze jak ste prisli na Gruvu tyjo??!! skoda ze budem v Krakowe na Aphex twin,]
    ASYD
    ASYD --- ---

    Groover nam vyrobil letak na dalsi akci v Hus23.... solidni prace
    a "Slovaci" uz vedi odkud vitr vane ;-)
    ASYD
    ASYD --- ---
    Matesovi jsem slíbil odkaz SpeedStop kompilačku, která vyšla eště před SS-festem... tady jí máte i ostatní, věřím že by se vám mohla líbit ;-)
    a zde rovnou pozvánka na fest: [ Speedstop Festival / festival / 11.9.2009 / CR - Ustecky kraj - Benešov nad Ploučnicí ]





    celé album, cover pdf, m3u Komplet ZIP
    --------------------------------------------------------------------
    01 Dialect – AveT800 mp3
    02 ANS – Fokin Heavy mp3
    03 Machine Funck – Uspané mp3
    04 Mr. Ruffus – Bikini Forever mp3
    05 besta – Margita Live mp3
    06 Nailer – One Hundred mp3
    07 Matoa – Corrado Cattani mp3
    08 Steeplechase Fish Band – Unknown Uncle Say Hello mp3

    Poděkování patří Lekníně a Nailerovi
    ASYD
    ASYD --- ---
    TRUNY: jeli sme tam ve 4 - Hanz, Tomas (bratranek), Lucka a ja ...priste to ale dame radsi v sesti, pac se to neda ubehat ve ctyrech

    TRUNY: no jo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam