• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ASYDKostelec, Jevany, Vyžlovka aneb Vyfoť si svou mrtvou celebritu
    PEPEK
    PEPEK --- ---
    slusna prace :)) verim, ze maj castejc vic nez 0.66
    ASYD
    ASYD --- ---


    Řidič autobusu nezvládl v pražské Uhříněvsi řízení. Nadýchal 0,66 promile - iDNES.cz
    http://praha.idnes.cz/ridic-autobusu-nezvladl-v-prazske-uhrinevsi-rizeni-nadychal-0-66-promile-1ny-/praha-zpravy.asp?c=A101115_095601_praha-zpravy_ab

    dobra prace....polkost štajl
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    Kostelec to ma povinny! Pratele, hlasujte pro muj remix v soutezi Gonjasufi a Warp Records!!! Klikni na http://remix.sufisays.com/253 a dej mi "Vote". Diky!!! God bless ya!!
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Čau hele kdyby jste jeli nebo projížděli mukařovem zastavte se v Galerii nově otevřena...

    www.galerkamukarov.cz
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Ale botičku by ti dali i na ukradenou...
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    Hmm klasika, no pico...
    NOOKIE
    NOOKIE --- ---
    Kostelecký policajti? Se akorát zeptali, estli chci po měsíci dostat dopis, že stále pátraj nebo estli mi stačí po dvou měsících lejstro, že se příklad odkládá.
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    NOOKIE: notypico bych vrazdil, takova pekna hondicka, co policajti?
    NOOKIE
    NOOKIE --- ---
    DOVE: Motorka byla šedostříbrná Honda CBF600S, SPZ 5A4 228. Byla na levé straně místy odřená po pádu a chyběly tam samolepky. černej plast kolem budíků byl prasklej. Najeto 4000km.....

    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    jestli to byla červená jawa tak snad ani nemusíš.. Ale hustý že i na Vyžlovce se krade.. To si snad zavřu i garáž...
    DOVE
    DOVE --- ---
    NOOKIE: hmm to je síla, taky čumim...nahod jeste tu motorku, taky se poptám...
    NOOKIE
    NOOKIE --- ---
    ASYD: Dík, páč sem si nikdy nemyslel, že zrovna na Vyžlovce se tohle může stát. A sem docela dost nasranej, páč těhlech kole jezdí u nás sotva 8 a já ho měl letos 10. rok. No a o motorce ani nemluvim....
    ASYD
    ASYD --- ---
    !!! tak to jest prasarna

    ohledne toho kola se poptam po kostelci jestli nebylo spatreno
    NOOKIE
    NOOKIE --- ---
    Mám takovej větší problém. Před asi 3 tejdnama mi na Vyžlovce u fotbalovýho hřiště vykradli garáž. Zmizelo mi kolo a motorka. Nemáte tip, kdo to mohl udělat, nebo neviděl se někdo tohle:


    ... kdyžtak do pošty. Dík.
    ASYD
    ASYD --- ---
    PEPEK: stydlivko
    PEPEK
    PEPEK --- ---
    smaz se :)
    RETRO
    RETRO --- ---
    PETT_A: no doufala sem ze se na vodniku vokazes....si byla jedina kero sem tam nepotkala cece...
    PETT_A
    PETT_A --- ---
    PETRPEDROS: aha, tak mladej brychťák mi nic neříká.. :-) me to jen zajímalo, zda se známe, tak asi ne:-)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    ASYD:
    :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam