• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ASYDKostelec, Jevany, Vyžlovka aneb Vyfoť si svou mrtvou celebritu
    ASYD
    ASYD --- ---
    :(
    prave... ja mam taky lidi rad
    sme kurva jenom hrali karty - bojujem jenom ve svete medziku ;)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    to se tady na koupalisti nemuze stat, tady se maji lidi radi.
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    ASYD: demence naentou.. by tam mel mit karel preventivne bejsbolku a teaser..
    ASYD
    ASYD --- ---
    karel na to mrda...prej tam neni nic videt
    udajne prisli z merika...mistnaci? estli jo, tak to jsou uberzmrdi
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    tak to byli asi kokoti... to by me taky zajimalo co to bylo za hovada... fotky sem klidne i videjko...
    DOVE
    DOVE --- ---
    no tvle??...tak idealne sem pak nahod ty xichty jestli to je technicky mozny
    ASYD
    ASYD --- ---
    cece ja ti ani nevim...ja je neznal (plus teda ten hlavni mel na ksichte satek) - uvidime jestli se povede je idenitifikovat z nakecj zaberu z kamery

    ale bylo to kolem druhe rano...tezko rict zda to byli "prespolni"
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    ASYD: WTF?? mistnaci????? co to je za bordel???
    ASYD
    ASYD --- ---
    tak pohoda
    v sobotu si s Jarou jen tak sedime na barakau na kartach...kdyz v tom ...BUM... letim z lavice
    dovnitr vtrhla bandicka par zmrdu a zacli rychtovat...totalni maniaci brali zidle a hazeli nam je do ksichtu... uz nas tam bylo jenom malo a ja s Jardou sme byli bohuzel hned na rane...kdyz me dostali na zem a byli mezi mnou a zbytkem "nasich lidi", tak uz jsem myslel ze je se mnou amen

    nastesti jsem si dobre kryl hlavu, protoze sem sice totalne domlacenej, ale nic vazneho to neni
    typci vypadali ze je jim sotva dvacet...fakt skvely...nacky bych aspon jeste pochopil, ale tohle mi fakt nejde do hlavy

    nerekli ani slovo a pak zdrhli...Karel tam ma kameru, tak doufam ze je chytnou --- rad si pak na toho hlavniho zmrda pockam a rozkopu mu koule
    ASYD
    ASYD --- ---
    jo, tak to uz jsem byl pryc touhle dobou
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Tedy je fakt že jsme se tam dostali asi až po půlnoci a to místo hiphop večera tam jel najednou drummbass::)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    ASYD: vždyť jsem tě tam neviděl...
    ASYD
    ASYD --- ---
    jj, docela dobry... akorat jim nak nehral jeden odposlech, ale pak to zprovoznili
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    O víkendu barák libovka :)
    ASYD
    ASYD --- ---
    kvalitka...Kostelec je ve zpravach uz jenom v souvislosti s fizlama
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    pekne voni!

    ŠOKUJÍCÍ ODHALENÍ: Policejní tlumočník pěstoval marihuanu ve velkém! - tn.cz
    http://tn.nova.cz/.../domaci/sokujici-odhaleni-policejni-tlumocnik-pestoval-marihuanu-ve-velkem.html
    ASYD
    ASYD --- ---
    hlaseni kosteleckeho rozhlasu (by Pepek):

    tak prej vietnamci nahore na prazsky meli nekde vzadu pestirnu travy...mozna v bejvaly voriskarne...tak sme prisli o vecerku, shit :)
    ASYD
    ASYD --- ---
    nedavno (2-3 tejdny zpet) v televiznich novinach reportaz jak policajti usporadali hura akci na kontrolu chatek, ktere jsou tercem zlodeju

    no a jako exemplarni misto, kam pozvali i kamery, byl prave Kostelec...resp. Zahradky dole pod mestem

    vsude fizlove, vrtulniky, auta

    nejvtipnejsi bylo, kdyz sem se pak ptal Vency, Zdendy nebo Petra tak o nicem nevedli...a pritom vsude samej fizl z tech zaberu

    zaznamenal jste nekdo neco ve vasem okoli?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Takže pobrat KORGY, Nintenda, Akaio a všechny možné samplery a synťáky a ukázat jak se to v rubárně může řezat. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam