• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SCHWEPZTerence McKenna ۞ जयरामकृष्णन्हरी۞
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    E2E4: ach ja, maslo masloooo sem....
    E2E4
    E2E4 --- ---
    DARJEEL: Prispevek [ SCHWEPZ @ Terrence McKenna ----- ], na ktery jsi se ptal na "source" [ DARJEEL @ Terrence McKenna ----- ], je onen manifest spiral tribe..

    Neragoval jsem na tvuj prispevek o jidle, ale na ten predchozi.. Rozklikej si to.. :-)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    E2E4: jako to jsi co jis, nebo co? zkus misto slova to doplnovat vhodny konkretni podmet prosim, je mi to co pises docela nesrozumitelny, dekujiji...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    DARJEEL: no je to manifest prvniho legendarniho freetekno soundsystemu Spiral Tribe..
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    E2E4: que?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    DARJEEL: Spiral Tribe manifesto neasi?
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    THOMEKOID: jsi co jis.... rememba
    THOMEKOID
    THOMEKOID --- ---
    SCHWEPZ: To je hoooodně zajímavé. Začněme jíst zdravěji a bude nám to pálit o sto šest
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    SCHWEPZ: source?
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    tak tohle je moooc divný ,)

    Druhý mozek. Břicho – svět ve středu našeho těla. Právě tato dlouhou dobu prozaicky nahlížená část člověka se vším, co je skryto uvnitř, je ovládána „druhým mozkem“. Trávicí ústrojí je obklopeno 100 miliony nervových buněk – to je více, než kolik jich je v míše.

    http://www.geo-magazin.cz/index.php?id=1443
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    JEDINÝ ZPŮSOB JAK POSTUPOVAT, JE RŮST.
    JEDINÝ ZPŮSOB JAK RŮST, JE PRONIKAT ZA HRANICE TOHO, CO ZNÁME DO NEPOZNANÝCH OBLASTÍ NEZNÁMA.
    NEZNÁMÉ JE JEDINÝM ZDROJEM NOVÝCH VĚDOMOSTÍ.

    SYSTÉMY, ZAJIŠŤUJÍCÍ NAŠE PŘEŽITÍ, JSOU ORGANICKÉ.
    ABYCHOM MOHLI OBNOVOVAT BUNĚČNÉ STĚNY, JE TŘEBA DĚLIT A NÁSOBIT.

    STARÉ BARIÉRY PADAJÍ, STAROBYLÉ PILÍŘE SE HROUTÍ A NOVÉ STRUKTURY VZNIKAJÍ NA JEJICH MÍSTĚ.
    KAŽDÁ NOVÁ GENERACE RODÍ TU NÁSLEDUJÍCÍ.
    STARÉ DÁVÁ VZNIKNOUT NOVÉMU.

    ŽIJEME V MOMENTU NEKONEČNÉ PROMĚNY,
    PROPOJUJÍCÍM MINULOST, PŘÍTOMNOST A BUDOUCNOST.

    CÍLEM NAŠEHO SNAŽENÍ JE OBJEVOVAT NEUSTÁLE SE MĚNÍCÍ HORIZONT.
    PRŮBĚŽNĚ ZAVÁDĚT NOVÉ PARAMETRY, PROZKOUMÁVAT A ZABEZPEČOVAT KAŽDÝ NOVÝ STUPEŇ, KTERÉHO DOSÁHNEME.

    NAŠÍM ÚKOLEM JE ZNIČIT TU LHOSTEJNOST, KTERÁ JE ZODPOVĚDNÁ ZA ZÁNIK ŽIVOTNÍ SÍLY NA NAŠÍ PLANETĚ.

    NAŠÍM CÍLEM JE POZITIVNĚ MOTIVOVAT LIDI A NÁRODY.
    JE ČAS PROBUDIT PLANETU ZE SPÁNKU!

    TENTO KROK ZA DOKONALOSTÍ, VYUŽÍVAJÍCÍ NEJMODERNĚJŠÍ DIGITÁLNÍ TECHNOLOGIE, ZKOMBINOVANÉ S ORGANICKÝMI ŽIVOTNÍMI SYSTÉMY,MÁ SÍLU MOHUTNĚ OTŘÁST LIDSKÝMI SMYSLY A TAK POSKYTNOUT TEN CHYBĚJÍCÍ KOUSEK ENERGIE, POTŘEBNÝ PRO KVANTOVÝ SKOK Z POZEMSKÉHO NA MIMOZEMSKÉ VĚDOMÍ.
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    DARJEEL: v pohodě. salvia je imho k věci. teda k fenoménu :D
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    to mluvil o salvinorinu...
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    MORPHLER: jj, taky si 10krat rozmyslim, nez zakourim, btw. esi je slabej ucinek, tak zkus kourit za soumraku, jak je takovy to modry svetlo.... to je salvia nejsilnejsi.... ale mozna ses jen malo citlivej....

    SCHWEPZ: dyztak nas maz, esi myslis, ze sme OT, ale znas ten mckennuv proslov: "new psychoactive substance was just discovered. This substance is so powerful, that threee hundred micrograms is a dose...."
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    DARJEEL: no listiky jsem nezkousel ale mam v planu je nekdy zvyknout. Kourit je pro me asi nema cenu, pac 5x extrakt na me prakticky nefungoval, 10x mi prisla docela slaba a s 20x to teprve slo. Ale respekt ke kytce teda urcite . Jeste mam kousek (0,1g) te 20 a nejak se k tomu nemuzu odhodlat...
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    KALIPH: no to jo, on je to nejsilnejsi a nejnepochopitelnejsi halucinogen... uctu to u me taky vyvolalo, obcas zopakuju, ale listi je uplne enough, nechapu "blazny" typu Galen, kteri si daj 20x z bongu a druhej den si dou pro novou... a este to ovenci hlaskou: "mno, kdyz prisla, tak sme ji chytil pod krkem a pak jenom naky simrani na sedmicce (myslel tim sahasru) a dobry..."
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    DARJEEL: Já sem s ní měl vyloženě katastrofální zážitek, ale vyvolalo to akorát mou úctu. :)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    GIRK: no to nevim, vymyka se to jazykovemu popisu, kazdopadne mi to nedelalo moc dobre, tak sem ji dal pryc....
    GIRK
    GIRK --- ---
    DARJEEL: co to znamena divny veci? mam ji doma par let a niceho sem si nevsiml =)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    SOL: takovou kytku uz doma nechcu, delala mi pekne divny veci v byte.... musel sem ji dat kamosovy....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam