• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VIDAJoomla - open source CMS muze byt sexy
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    FROSTI: zkus deaktivovat editor, nekdy to osekava
    FROSTI
    FROSTI --- ---
    Dobrý den, mám problém v red. systemu Joomla! 3.8.5 mi nejde vkládat videa - Vimeo, Youtube (pouze odkazy URL),
    když v článku dám Upravit- Obsah- a do textového pole Insert/edit media, tam napisi URL adresu i s rozměry, nic se nestane...
    Děkuji za odpověd!
    SCREE
    SCREE --- ---
    HORST_FUCHS: předpokládám ... nahráváš ty fotky přes media manager a vkládáš je přímo přes editor v článku ? Po vložení fotky v orig. velikosti je možné upravit její vlastnosti a v jednom okně nalezneš i požadované rozměry při zobrazení. Princip je takový, že nahraješ fotku v jakékoliv velikost a v editoru si upravíš velikost fotky pro zobrazení.
    BLUNTY
    BLUNTY --- ---
    ZONICEK: Za prvé bych doporučil aktualizovat Joomlu, protože od verze 3.3 již dotyčný adresář neexistuje.
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Netušíte pls. jak fixnout problém s instalací joomla:
    Notice: Array to string conversion in libraries\framework\Joomla\Registry\Registry.php on line 419

    Třeba tady jim to hází uplně stejné errory jako mě:
    OPG Džolan
    http://opg.dzolan.eu/index.php/15-promo?format=feed&type=rss

    Zkoušeno na serveru active24 a na localhostu (xampp) a všude to samé.
    Díky moc za pomoc
    SCREE
    SCREE --- ---
    NETDEDEK: Něco takového možné je, ale nepočítej že budeš mít na 2 stránkách jiný obsah. Viz. https://docs.joomla.org/Multiple_Domains_and_Web_Sites_in_a_single_Joomla!_installation
    NETDEDEK
    NETDEDEK --- ---
    CUTOR: Díky za odpověď, každý web bude určitě na své doméně.
    CUTOR
    CUTOR --- ---
    NETDEDEK: pokud to hude na jedne domene tak ano.
    na vice domenach si nejsem jist.
    NETDEDEK
    NETDEDEK --- ---
    Ahoj, chci se zeptat zkušenějších. Je možné využít Joomlu pro jednotnou správu více webu najednou? Šlo by o cca 4 různě webové stránky s různými vzhledem a obsahem, ale stejnými funkčními prvky (jednotné přihlášení uživatelů, zobrazování placených a neplacených článků, jednotná administrace, společná knihovna media souboru, zobrazení reklamnich banerů, ...) nebo je k tomuto vhodnější jiný systém? Dík
    VESNACH
    VESNACH --- ---
    nebyl tady nekde i topic na prestashop? Neporadil by nekdo, jak zavesit GPwebpay modul??
    SCREE
    SCREE --- ---
    Koupil jsem kvůli klientovi roční členství na JoomArt, kdyby jste někdo potřeboval stáhnout nějakou šablonu pro Joomlu od nich, tak dejte vědět do zprávy ...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    HAMAKA: já to spíš myslel tak, že nikdo neví co to znamená "Nefunguje na webu mail"....jako rozesílání mailů? Jak se to projevuje? Nějaká chyba?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    HAMAKA: to je dost vágní popis problému..
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Ono to bude i dost o blbuvzdornosti serveru.
    Na Active24 mi nikdo nikdy Joomlu nehacknul a to je tam třeba i verze 1.5 pořád.
    Na isol.cz tak jednou do roka :(
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KAERO: ja se ani nedivil, obecne redakcni systemy budou vzdycky nachylne k hacknuti. Prevenci je udrzovat aktualizovanou verzi jak je videt:-)
    KAERO
    KAERO --- ---
    REDSNAKE: ses divil ze joomla byla hackla. asi tusim vinika. nas chytry ajtak ten web provozoval na 3 roky neupdatovanem a neopatchovanem systemu.
    KAERO
    KAERO --- ---
    dekuji vsem za pomoc, web jsem dal dohromady a po dvou dnech jsem i donutil admina zmenit hesla - zmenit 3 hesla mu trvalo mu to 30 minut...
    priste se vykaslu na firemni adminy a obetuju tu tisicovku mesicne na nejakou profesionalni sluzbu
    SCREE
    SCREE --- ---
    ZONICEK: pokud vim tak to nejde takto nastavit, ale mrkni na tehle script: https://api.jquery.com/jquery.noconflict
    SCREE
    SCREE --- ---
    KAERO: taky se mi to stalo! doporučuju vzít si čistou instalaci Joomly a porovnavat s tim co mas na FTP (vsechny podezrele soubory smazat). Pak deaktivovat nepotřebný pluginy v adminu (promazat). Za další mrknout na tabulky v databázi (jen tabulky jestli tam neco neni navic, pak dat v adminu Joomly "repair database". Změnit přístupy FTP, Admin, DB taky co nejdříve. Nakonec jsem se toho zbavil ale byla to fuška. PS: Doporučuju pomoci Webmaster tools požádat Google o překontrolování blokovaného webu.
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Mám problém se dvěma pluginy v joomle, které spolu nespolupracují. Naštěstí každý je použit na jiný stránce.
    Neznáte způsob (u modulů je to jednoduchý), jak určitý plugin zapnout jen na jedné stránce? Díky moc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam