• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KULHYRADOST - mějte rádi dost :)
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    dá se tady sehnat ňáká ta ektáze?
    WASQ
    WASQ --- ---
    LASKA*PRAVDA*RADOST*JEMNOST*EMPATIE*TOLERANCE jako zivotni styl

    ... aneb vitejte ve Sluníčkově :))
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    SHEALA: eh... pochopila jsem jen první řádek, dál jsem to nezvládla, ačkoli jsem to pomalu četla aspoň třikrát...

    Na negativní chování (rozumím pesimismus) se nedá nijak reagovat. Účelem takto naladěných lidí je pouze a jen stažení okolo všech ostatních v jejich naladěnosti dolů.
    Můžeš udělat jen to, že že se usměješ a pustíš to ven, jinak tě to celé zničí. Nesmíš dopustit, aby tě stáhli na svoji úroveň. Oni se nedají ničím přesvědčit, jen si melou to svoje a jedou.....
    KULHY
    KULHY --- ---
    SHEALA: nestotoznovat se z tim pocitem ze to otravuje .. nebo muzes byt uprimna a rict se vsi uctou ze te to nebere .. ted nevim jestli jsem to pochopil spravne ten tvuj dotaz .. je volaky zmateny
    KULHY
    KULHY --- ---
    JULESKAH: uz nazev necham byt .. zbytek si domyslime :)
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    YMLADRIS:
    CAMAEL: jednou z toho bude klub s nejdelsim nazvem na celym nyxu ;)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    no kdyz jste tedy empatickti a tak... jak reagovat na "negativni", tedy pro nas neprijemmny chovani ostatnich ?
    Proznam se ze u "beznejch" lidi co potkavam venku to nesmirne ignoruju, a pak to treva ventiliju pred pritelem, jakoze osoba A nesmirne miluje formulare, a otravuje s tim, pochopitelne me naopak potesi empaticka osoba B ve stejne firme :-)
    od znamych a pratel ocekavam jaksi vic. :-)
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    DRAK00LA: Jsem si naprosto jistá. (holčička)))
    Je jedna taková krásná stupnice.......
    Každý touží být milován.
    Kdo neuspěje, touží být obdivována uznáván.
    Kdo neuspěje, touží být uctíván a obáván.
    Kdo neuspěje, touží být opovrhován a zatracován.

    Jde o to, že každý touží po jakýchkoli vyjádřených emocí vůči své osobě a když to není láska, tak postupně klesá dolů.
    Jestli se setkáváš s těmi, co jsou až na dně, pak se ti to tak může jevit.
    Ale základem všeho je stále jen to jedno, Touha po zájmu, po jakémkoli zájmu.
    KULHY
    KULHY --- ---
    priznam ze jsem to nevymyslel sam, ale stavis se do role trpitele a nechas se ovladat emocema, to je jen konstrukt mysli .. muzes se nechat ovladat a nebo ji uzitecne vyuzivat jako nastroj

    je prakvapive az jak dalece to ovlivnuje deni okolo tebe
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KULHY: Ne, netrpím rád. Někdy je to ale nutné. Proč?
    KULHY
    KULHY --- ---
    DRAK00LA: trpis rad?
    KULHY
    KULHY --- ---
    YMLADRIS: ano ano .. jen to nebudem tolik vetvit :)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    CAMAEL: A jseš si jistý, že podstatou každého není zlo a někteří si jenom nasazují masky dobrotivosti?
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    nemusis mit masky kdyz mas neco silnejsiho nez masky

    takze bych pridala jeste SILA*VIRA*NADEJE*ODVAHA*STATECNOST a tak dal ;)

    MOUDROST
    KULHY
    KULHY --- ---
    CAMAEL: budiz radost :)

    jinak souhlas
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    Tímto stylem žiji už mnoho let a není jednoduché tak vždy zůstat. Zvláště zezačátku je to nejtěžší, protože musíte sejmout ze sebe všechny ty ochranné masky a postoje, které jste si nasadili právě proto, abyste byli třeba za tvrďáky.

    Ještě mi tam chybí slovo Radost a bude to kompletní. Tohle, co je v tom názvu klubu, to je totiž podstata každého člověka, je jen záležitostí, jak kdo hluboko pohřbil svoji pravou podstatu a přijal ochrannou masku za svou pravou tvář.

    Ale každý, kdo se o toto cestu aspoň pokusí, zasluhuje bezmezný obdiv, protože je ochoten jít mezi masky s holou kůží. A to bolí.

    Však je to dostatečně vidět tady na těch 35 příspěvcích. Poměr těch, co chápou a těch, co se přišli navážet......
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    KULHY: kazdej si holt definuje sebevedomi skrz neco jinyho ;)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    MATHEW: no Rudlo !
    KULHY
    KULHY --- ---
    MATHEW: cim te ty lidi tak otravuji?
    MATHEW
    MATHEW --- ---
    KULHY: spíš se místo jednoho idiota vynoří dva
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam