• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KULHYRADOST - mějte rádi dost :)
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    CAMAEL: jejda....velmi moudry slova....tohle kdybych vedela davno, mohla jsem usetrit tolik energie, ze uz by patrne neco docela uzitecnyho vzniklo ;)
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    MKOV: Jasně že novináři kecají, to sem spíš dávám z legrace :)
    KULHY
    KULHY --- ---
    MKOV: souhlas, kdykoliv zaslechnu jakoukoliv zpravu kdekoliv tak si hned predstavuji dalsich 20 skutecnosti
    KULHY
    KULHY --- ---
    asi mu to chudákovi nedochází ;)
    MKOV
    MKOV --- ---
    Novinové články musí člověk brát s rezervou a píšou tam jako o skupině okolo Havla co má takovou přezdívku, takže bych to tak černě neviděl :D
    Jo Atominatore tak jsem si sehnal tu skupinu Vltava, nevim no tento druh hudby mě nesedí :) čekal jsem něco jinýho :)
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    Koneckonců to má i na své limuzíně :)

    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    KULHY: Nejdříve by měl spálit vlajku, co mu visí na Hradě a nahradit ji Lež vítězí :)

    Je docela paradoxní, že tato vlajka se stáhne, když je prezident pryč (takže ho jako symbolizuje) a on sám je proti.
    KULHY
    KULHY --- ---
    ATOMINATOR: skoda ze se clanek nezminuje jak chce s laskou a pravdou zatocit :) .. ze by lzi a nenavisti?
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    Jediná možnost je žít podle svého přesvědčení a tím ukazovat kudy vede cesta. Jakmile se dáte do čehokoli jiného, začíná přesvědčování a to není možnost.
    Nejlepší je, když lidé sami následují, co vidí a snaží se to napodobit.
    Je to to nejpřirozenější, co funguje třeba u malinkých dětí. Také po vás všechno přirozeně napodobují.... :-)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    KULHY: Musí být jedním z plodů kultivace (charakteru) - jinak bude bez pochyby zneužita k ospravedlňování neospravedlnitelného.
    KULHY
    KULHY --- ---
    otazkou je co kdyz aktivni obrana bude sama formou nasili?
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    zajimavej klub..
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    KOSZLIK: Já si myslím, že kolikrát životní styl na jisté úrovni už stojí za aktivní obranu.

    "Chceš-li s vlky býti, musíš s nimi výti" je motto zcela proti mému gustu.
    KOSZLIK
    KOSZLIK --- ---
    mel by clovek majici lasku, jemnost atp. jasko zivotni styl, branit aktivne proti pachani nasili?
    MKOV
    MKOV --- ---
    ATOMINATOR: Hmm tu neznám kouknu se po nich :)
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    Podle mě každý jemný člověk musí mít rád písničky skupiny Vltava :)
    KOSZLIK
    KOSZLIK --- ---
    JAMINA: myslim ze treba v holesovicich a podobne je tedka dost galerii a vystavnich alternativnich prostoru v ruznejch halach
    KULHY
    KULHY --- ---
    JAMINA: jen tak dal s akcni naladou rad se zapojim .. momentalne moc existencnich reseni, ale jiz brzy pominou a krasu mezi lidi rozhodne ANO :)
    JAMINA
    JAMINA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam