• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KULHYRADOST - mějte rádi dost :)
    PALACH
    PALACH --- ---
    ATOMINATOR: a co jsi jí odpověděl :)
    LUBEECZEK: teď už jo..aspoň u mě :)
    LUBEECZEK
    LUBEECZEK --- ---
    ATOMINATOR: a ptaj se lidi často na tuhle knížku ?
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    Teď ke mně do knihkupectví přišla taková pěkná milá blondýnka a ptala se, zda nemám Moc přítomného okamžiku :)
    PALACH
    PALACH --- ---
    BRAINWASHER: právě že na to co mě ty upozorňuješ mě upozornil již obsah knížky samé...a být na jedenásté stránce a tak moc totho mezi tím promyslet...to je nádhera :)
    BRAINWASHER
    BRAINWASHER --- ---
    PALACH: kde jinde by bylo ? ) njoy euforia, ale pozor na ego, ta "sviňka" s poznanim/rozpomenutim nema nic spolecnyho a takhle v oslneni se tezko rozpoznava (vlastni zkusenost-muzes to mit jinak)

    kazdopadne hodne zdaru !

    hepy ňu jír evryvan ! )
    PALACH
    PALACH --- ---
    KULHY: nikdy jsem neveřil že poznání může být tak moc ve mně:)
    KULHY
    KULHY --- ---
    PALACH: bud vdecny hlavne sobe, sam sis ulehcil ;)
    PALACH
    PALACH --- ---
    KULHY: nedokážu ani popsat jak jsem ti vděčný.. ze srdce děkuju
    KULHY
    KULHY --- ---
    PALACH: zkus si dat prvnich par stranek z toho prvniho odkazu v zahlavi auditka .. je to vyborny na odblokovani presne tohohle .. aby si clovek uvedomil proc se tak zrovna citi a treba to i zmenil :)
    PALACH
    PALACH --- ---
    LUBEECZEK: tak tohle co jsi napsal, je moc fajn:) tohle musím okamžitě vyzkoušet!!! díky za myšlenku..teď jsi fakt pomohl..protože nekdy si člověk takovou "banalitu" neuvědomí. Fakt díky moc ;)
    LUBEECZEK
    LUBEECZEK --- ---
    PALACH: Já si vždycky v těhle chvílích kdy je mi nejhůř a připadá mi že se proti mě všechno spiklo říkám, že je to moje zkouška. . .a to mi dodá sil abych zatnul zuby a přečkal to. . .
    ELS
    ELS --- ---
    PALACH: Dííííky :)
    PALACH
    PALACH --- ---
    ELS: přeju hodně úúúúspěchu:)
    ELS
    ELS --- ---
    PALACH: Musím nahodit autosugesci :P
    PALACH
    PALACH --- ---
    ELS: mě hřeje ten pocit
    ELS
    ELS --- ---
    PALACH: Tvá slova mě zahřála... :)
    PALACH
    PALACH --- ---
    KULHY: díky moc, dneska sem poprvé strávil skoro celý den na nyxu a cítím se bezva, dokonce mám chuť vyrazit mezi přátele a bavit se, což sem poslední dobou neměl :) dneska mám dobrý pocit, psal sem lidem a vůbec všem, snažím se pomoci jiným když už sem já na tom naprd..a co? funguje to!!!!!
    world is the best place and we have to live!!!!!!!!!!!!!!!!
    KULHY
    KULHY --- ---
    MADRONA: uz to jede :)
    KULHY
    KULHY --- ---
    PALACH: masakr na novej rok a vanoce .. ale uvidis ze ti to treba otevre oci ;) .. nezavidim, vsak vim jak to funguje :)

    treba zjistis ze na tom vubec nezalezi :) ze je to jen takova horska draha :) jednou juuu a jednou fuuuj :)
    KULHY
    KULHY --- ---
    MADRONA: jsem od prirody lajdak :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam