• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KULHYRADOST - mějte rádi dost :)
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    úplně slyším jak dělá "vuííí"
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    jakoby dostal elektrizující polibek
    KULHY
    KULHY --- ---
    ELS: a najezene :)
    ELS
    ELS --- ---
    KULHY: :))
    Jj, ten vpravo vypadá z toho trochu vyplašeně :))
    KULHY
    KULHY --- ---
    tak jedine zalevani ktere me posledni dobou napada je krystalizace nazvu :) .. aby vyjadroval presne a jednoduse to, co jsem citil kdyz jsem ho zakladal

    btw neprijde vam ze se ten levej sob trochu navazi do toho pravyho? :)
    JAMINA
    JAMINA --- ---
    jj, taky bych ten klub nedoporučovala uzavřít.
    Už proto, že mít booknutej klub s tímto názvem je povzbuzující:)

    A to přirovnání ke květině je trefné. Přece nebudeme ničit květinu jen proto, že jsme si na její krásu zvykli a příjde nám, že už není třeba ji připomínat a mluvit o ní ;)
    Může přeci růst dál, i když třeba v tichu , a případném občasném "zalití" či "odplevelení" :))
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    PALACH: +1
    PALACH
    PALACH --- ---
    KULHY: Zase příjdou další, možná to potrvá, ale pak zas potěší. Nenech uschnout tuto krásnou elektronickou květinu, i když není tak často opylovaná jako ostatní květiny na louce (netu :D )
    KULHY
    KULHY --- ---
    PALACH: to jsem rad .. a hezky receno "skrze" :) .. ale dlouho se zadna "zoufala" duse neohlasila :)
    PALACH
    PALACH --- ---
    KULHY: já se skrze tuhle místnost dostal o kus dál, nebral bych tu možnost i dalším :)
    KULHY
    KULHY --- ---
    zdar :)

    mam nejakou uklizeci naladu .. nevidim uplne jasny zamer co s timhle auditkem .. duvod proc byl zalozen preziva snadno bez auditka samotneho.. delete?
    KULHY
    KULHY --- ---
    tyjo to jsou obcas srandovni pocity kdyz se ve me vzteka ego .. clovek ma pocit ze ho to roztrha na kousky :) .. fakt desne hladovy je ..
    JAMINA
    JAMINA --- ---
    PALACH
    PALACH --- ---
    Robert A. Heinlein:

    - Můžeš žít tak dlouho, jak si budeš přát a milovat tak dlouho, jak dlouho budeš žít.

    - Nikdy se nestaň pesimistou... pesimista se mílí méně častěji, než optimista, ale optimista má více švandy :) a nikdo nemůže zastavit sled událostí.

    - Pěstováním krásy rozséváme semínka nebeských květin, stejně jako činěním dobra pěstujeme ty, kteří patří k lidskému pokolení.

    - Vše je teoreticky nemožné, dokud se tak nestalo.

    - Jsem volný, nezáleží na tom jaká pravidla mne obklopují. Pokud je shledám přijatelnými, budu je tolerovat; pokud je shledám příliš škodlivými, poruším je. Jsem volný, protože vím, že já sám jsem morálně odpovědný za vše, co dělám.

    - Nechápu jak může být oděvní výrobek nemravný. Člověk, ano.

    - "Láska" je takový stav, kdy štěstí jiné osoby je pro tebe nepostradatelným... Žárlivost je nemoc, láska je zdravý stav. Nezralá mysl si často plete jedno s druhým, nebo předpokládá čím větší je láska, tím větší žárlivost.

    - Jedna z nejzdravějších, nejjistějších a nejštědřejších radostí v životě přichází, jakmile jsi štastný i když osud přeje jiným.

    - Ženy a kočky budou činit, jak jim příjde za vhodné a muži a psi by se měli uvolnit a přijmout tuto myšlenku.

    //AJ mi nikdy moc nešel, ta se omlouvám za chyby jak gramatické, tak co se významu týče, pokud sem to někde opravdu popletl.//

    KULHY: Tak až bude ta chvilka času, tak sem něco pěkného přihoď ,namísto překladu ;)
    KULHY
    KULHY --- ---
    JAMINA: az bude chvilka casu dam si tu praci to prelozit ostatnim ..

    je videt ze jsi pochopila smysl auditka :) ..
    JAMINA
    JAMINA --- ---
    Robert A. Heinlein:

    - May you live as long as you wish and love as long as you live.

    - Don't ever become a pessimist... a pessimist is correct oftener than an optimist, but an optimist has more fun, and neither can stop the march of events.


    - By cultivating the beautiful we scatter the seeds of heavenly flowers, as by doing good we cultivate those that belong to humanity.


    - Everything is theoretically impossible, until it is done.

    - I am free, no matter what rules surround me. If I find them tolerable, I tolerate them; if I find them too obnoxious, I break them. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do.

    - I don't see how an article of clothing can be indecent. A person, yes.

    - "Love" is that condition in which the happiness of another person is essential to your own... Jealousy is a disease, love is a healthy condition. The immature mind often mistakes one for the other, or assumes that the greater the love, the greater the jealousy.

    - One of the sanest, surest, and most generous joys of life comes from being happy over the good fortune of others.

    - Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea.

    and Heinlein quote:)
    MONKOK
    MONKOK --- ---
    PALACH
    PALACH --- ---
    YouTube - Chemical Brothers-Let Forever Be
    http://www.youtube.com/watch?v=ti4ip8zQyrc
    KULHY
    KULHY --- ---
    Kdyz zajdes mezi lidi co holdujou vychodnim nabozenstvi a odfiltrujes ty jez jsou jim posedly tak by ses mohl dobre bavit, ale silu hledej inside ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam