• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIMONADASochařství
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    PETRUSCHKA: precti si jeste jednou co jsem napsala!!!nechci klasicke socharstvi, rada bych 20.stoleti, ale to, co se jeste socharstvim nazyva.....
    pokud nevis, co je v zahlavi, tak radsi nekomentuj
    PETRUSCHKA
    PETRUSCHKA --- ---
    nechápu, co tu řešíte. když se podívám na obrázek v záhlaví, rozhodně mi nepřipadá, že se sem mají linkovat jen kopie michelangelova davida. spíš mám dojem, že si hledáte záminku pro rytí
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    SUN_VU_KUNG: já vím, že není :) Akorát bych tohle spíš hledala v aiditkách o designu, která tu jsou, případně o modern arts. Případně bych vůbec nebyla překvapená, kdyby se objevil v nějakém klubu o fantasy a scifi, protože to svým tématem trochu do této kategorie spadá a to nemyslím nijak hanlivě, já mám fantasy i scifi ráda. V tomto náhledu se shoduji s Limonádou.
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    SUN_VU_KUNG: no chtela sem aby to lehce klasicteji pojate bylo....ale nemusi to byt ortodoxni........byl problem tuhle diskuzi i zaradit do kolonek nyxu, pac graficka tvorba neni uplne ono;)prostorova tvorba tady prilis mista nema, takze si vitan klidne i zde.....ruzne pohledy jsou dulezite a kategorie se casto mohou castecne prekryvat
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    LIMONADA: no právě, já jsem vhodnější klub nenašel, tak jsem bral sochařství obecně za tvorbu plastického, trojrozměrného díla, navíc třeba s užitím moderních postupů a materiálů, forem a pryskyřic... pokud to tu máš spíš víc klasicky pojaté, tak to se sem asi opravdu moc hodit nebude...
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    SUN_VU_KUNG: ah tak, v tom pripade good, ale ja bych rada aby to bylo o "sochařství"...i kdyz to taky neni nak definovatelne, nemusi to byt klasika z klasickych materialu.......
    a u tohle uz chapu lepe kdyz se tomu da oznaceni dekorativni design...tak v sirsim pojeti je i design socharstvi...i architektura je socharstvi;)ale to uz je siroke chapani a siroke obzory.......
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    SUN_VU_KUNG: muze se debatovat nad vsim......ale spis bych to rada smerovala do 20.stoleti
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    TANAIS: to není umělecké sochařské dílo, to je dekorativní design, což je docela rozdíl. Ovšem jak se zdá, tak jsem tenhle klub špatně pochopil...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    (A taky mě napadl Giger :) Bez ohledu na to, že trilobit tu byl před ním.. :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Mě to, nutno přiznat, taky příliš nenadchává. Ani jako sochařské umělecké dílo a ani jako něco jiného. Přestože nejsem takový konzervativec, jak by se mohlo zdát.. :)
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    SUN_VU_KUNG: paráda...
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak sem dám ještě jednu věc:





    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    SUN_VU_KUNG: to já taky, ale jeden nikdy neví.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    JESSIEATREIDES: no jasně že dělal, jinak bych to sem vůbec nedával :) Myslel jsem, že se tu debatuje nad vlastní tvorbou...
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    SUN_VU_KUNG: trilobit byla první věc, která mě napadla. jestli si to dělal sám, klobouk dolů.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    LIMONADA: byla to více méně zkouška, jak to půjde, takže rozměr byl adekvátní, ale určitě bych rád udělal většího, jak bude víc času. Biomechanika to je, ale s Gigerem to nic společného nemá. Ne všechno, co má repetivní strukturu je Giger... podívej se někdy na trilobita nebo podobné tvory a zjistíš, že podobný design vykouzlila příroda ještě před Gigerem, a držet se přírody, je, pokud vím, legitimní :)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    SUN_VU_KUNG: no skoda ze to neni monstroznejsi kdyz uz=) me to nak nenadchlo, pripomina mi to hodne gigera a biomechaniku
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    SUN_VU_KUNG: pěkně
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    LIMONADA: 18x19cm
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    SUN_VU_KUNG: meritko?me by se tohle libilo spis jako sperk
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam