• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSDiskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení, trollologie, apod.)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: vidíš ? už zase mě obviňuješ, napadáš, stěžuješ si ! ("nedokazes slozit dohromady kloudnou myslenku" - tato věta je oviněním, osobním výpadem, zatáhnutím mé osoby do diskuze, a ještě stížností navrch !)

    anketa nic nevyvrací - pokud vyhlásíš anketu o tom, zda je tato krychle opravdu kulatá, také tím nic nevyvrátíš...

    diskuzi s tebou plně zvládám, ale intenzivně mě nebaví. proto asi skutečně dostaneš na týden R/O, když to takhle půjde dál. jediná šance že bys otevřel nějaké jiné téma, kromě osoby moderátora tohohle klubu (o ničem jiném se zjevně bavit nedokážeš hm.. zřejmě jakási fascinace moji osobností, to mě sice lichotí - ale protože já sám sebe nebavím, chci se bavit o něčem jiném, chápeš ?)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    pojďme radši řešit zajímavější témata:
    [ XCHAOS @ Globální finanční krize 2008 ]
    HASH
    HASH --- ---
    když ty jsi ochoten se bavit jen o mě
    na to si prisel jak ?
    ty se do toho furt zatahujes a nedokazes slozit dohromady kloudnou myslenku :)

    příklad: ty, kerý odmítáš připustit, že si furt stěžuješ - ale co jiného je žádost o omluvu jiného než stížnost
    ja myslim, ze anketa zcela jednoznacne vyvraci tvuj argument způsob jakým se ptáš, by 4 z 5 diskutérů určitě označili za stížnost., tak to zkus akceptovat, treba se potom zacnem bavit normalne ;)

    nevšiml jsem si jedné jediné lži, kterou bych tady napsal
    zase lzes :)
    -> HASH

    A kromě toho mě diskuze s tebou intenzivně nebaví.
    protoze to nezvladas ? ;)))
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    _BENNY: ale jdi už do háje s těmi rádobyvtipnými urážkami.

    každopádně mám plné právo vytvářet nové buzzwordy, když je vytváří i svět kolem mě.. nemyslíš ?
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: je to s tebou jak s rozharanou fenou ;)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    _BENNY: samozřejmě: ve tvorbě buzzwordů je třeba korporace dohnat a předehnat ! a vůbec, ta správní nesmrtelnost chrousta se teď řeší v [ Globální finanční krize 2008 ] - na tohle teď není čas, na tyhle žabomyší hádky...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    aneb

    mam suprovej plan, kterej jsem nazval postindustrialni parakapitalismus. lidi budou sedet na prdelich a prachy si vydelavat na nyxu. ze je to kravina? dyt celej svet je plnej kravin, proc rejes zrovna do mne?

    :D
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: aha, takze ty se ty velke firmy snazis v poctech buzzwordu dohnat? :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ALMAD: nu, musel by si znát detaily, nemá cenu to rozmazávat. každopádně je to nový pojem, který může znamenat zhruba to, co já uznám za vhodné, když ho použiju jako první. co tě na tom překvapuje ? nemáš snad pocit, že velké firmy nepoužívají dnes a denně spoustu nových buzzwordů k označení svých produktů a technologií, které jsou v zásadě stále o tom samém ?

    "post-korporátní firma" pro mě není například a.s. obchodovatelné na burze, a není to ani adresně vlastněné s.r.o. Motivací pro pokračování v takové firmě nemusí být JENOM zisk - ale současně, nejde programově o družstvo, občanské sdružení či neziskovku. Právní forma je smíšená, protože jde o více spolupracujících subjektů. Nejvhodnější alternativní označení by mohlo být "komunita".

    HASH: mě bude stačit, když ty se omluvíš ty mě :-) a těžko můžu začít vést racionální diskuzi, když ty jsi ochoten se bavit jen o mě... pochopitelně, o sobě samém není nikdo schopen vést racionální diskuzi (příklad: ty, kerý odmítáš připustit, že si furt stěžuješ - ale co jiného je žádost o omluvu jiného než stížnost). nevšiml jsem si jedné jediné lži, kterou bych tady napsal.

    A kromě toho mě diskuze s tebou intenzivně nebaví.
    ALMAD
    ALMAD --- ---
    XCHAOS: "firma, která hospodaří s vlastním kapitálem" je post-korporátní firma?
    HASH
    HASH --- ---
    XCHAOS: ja tady nic nehledam, ty jsi me sem navedl z db-1 :)

    hele me asi bude stacit, kdyz se omluvis za vsechy sve lzi v tomto auditku (staci dohromady) a uznas, ze nejsi schopen rozumne diskuze podlozene racionalnimi argumenty :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    výborně... ale když jsem mimo, tak co sakra u všech čertů hledáš v mém klubu ? :-)

    ALMAD: no... já :-) ve skutečnosti, jde už jen o to, že jsme firma, která hospodaří s vlastním kapitálem: nejsme akciovka. nevzali jsme si ani provozní úvěr, apod. samozřejmě: náš dodavatel akciovka je, to ano... ale těžko jí označit za "nadnárodní firmu".
    ALMAD
    ALMAD --- ---
    Když už jsme u toho, co je to post-korporátní internet service provider?
    HASH
    HASH --- ---

    Povazujete moje otazky za stiznosti ?

    7 hlasy od 7 respondentů

    HASH
    HASH --- ---
    XCHAOS: oka, najdi mi je

    _BENNY
    _BENNY --- ---
    pekne se do toho XCHAOS upletl :))

    to bude asi jeden z tech jeho "postmodernich" pristupu k diskuzi :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: způsob jakým se ptáš, by 4 z 5 diskutérů určitě označili za stížnost.

    tvrdit, že "mám problémy dodělat vysokou" není zcela přesné: už několik let se o to naprosto nesnažím, a větší prioritu mají jiné moje projekty (viz můj profil na NYXu). momentálně toho mám rozdělaného tolik, že vím, že bych se tomu stejně nevěnoval naplno...
    HASH
    HASH --- ---
    XCHAOS: uz zase si vymyslis ;)
    i otázka může vyjadřovat stížnost !
    v tvem vesmiru mozna, u nas normalnich lidi ne-e...mam pocit, ze v pravidlech jsem nic takoveho nevidel a pochybuji, ze najdes kohokoliv dalsiho kvalifikovaneho, kdo bude mit stejny nazor...

    pokud k zakladce pristupujes takhle, tak se nedivim, ze mas ted problemy dodelat vysokou a domluvit se s ostatnimi lidmi...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: ano - i otázka může vyjadřovat stížnost ! a ano - neodpovídám ti na ně, protože se ptáš na nemysli. Když se zeptal na něco rozumného, odpověděl jsem.

    (na základce jsem popravdě vůbec nepociťoval nutnost dávat pozor, když jsme u toho.. tam se fakt řešily strašný pitomosti, a prolejzat nestálo prakticky žádné žádné úsilí. jediný co mi výrazně nešlo byla ruština... :-)
    HASH
    HASH --- ---
    XCHAOS: to nemas
    a to ze to nedelas jenom podtrhuje fakt, ze mam ve vsem co rikam pravdu ;)

    loool, otazka "proc mi neodpovis na me otazky?" je stiznost ? ;)))

    mozna bude problem v tom, ze jsi nedaval pozor uz na zakladce ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam