• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSDiskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení, trollologie, apod.)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    TečkaCZ - #XHTML validní TečkaCZ a koho nominuji na Křišťálovou Lupu 2011...
    http://teckacz.cz/1152-XHTML-validni-TeckaCZ-a-koho-nominuji-na-Kristalovou-Lupu-2011...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    TečkaCZ - Pouštní 3D tiskárna: pohání ji slunce, zpracovává písek
    http://teckacz.cz/1146-Poustni-3D-tiskarna-pohani-ji-slunce-zpracovava-pisek

    _BENNY: tak lepší asociace chrlit, než nemít žádné, že jo...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: my na nyxu mame radi dlouhe texty, ktere maji hlavu a patu, uvod stat a zaver, nejakou nosnou myslenku a tak. chaoticke chrleni vsech moznych myslenkovych asociaci mezi to ale nepatri ;-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    SHM8: já píšu na klávesnici docela rychle no. jo, všiml jsem si, že na NYXu je v módě spíš stručná výstižnost nebo obrázky... lidi tady dlouhé texty rádi nemají
    SHM8
    SHM8 --- ---
    XCHAOS: ty tvoje grafomanský taneční jsou slušnej karneval .) ..aniž bych to mínil zle :) ...jako jít tak do podoby svýmu id, to se snad nedaří ani mě, tim co ti sem teď píšu .)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    _BENNY: ne, trochu jinak. já bych V ŽIVOTĚ nechtěl technoakce politizovat (tuhle akci jsem dostal už v 90tých letech ... a později i pochopil proč).

    ale byl jsi na tom posledním ročníku ? ono je to prostě složitější.. když karneval, tak karneval, že jo.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: jakoze "kdyz uz delate nepolitickou akci kterou ja povazuju za politickou, proc nedate prostor i me politicke strane"?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    JINDRICH: no dobře, protože mi ta odpověď neuspokojila :-)

    ale v podstatě si to nepochopil, že já bych tlačil politizaci DIY Karnevalu za každou cenu: můj postoj je "když už se politizujete, tak dejte prostor i XYZ".
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    XCHAOS: "napsal jsem dotaz do NYX klubu a dostal jsem zamítavou odpověď"
    no ale zapominas dodat, ze pas napsal daslich x prispěvků. a vo to celý šlo.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    (hehe, dobrý překlep.... "soudsystém" místo "soundsystému" ... to byl nakone "soundný den" :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    JINDRICH: definuj "mermomocí", prosímtě... napsal jsem dotaz do NYX klubu a dostal jsem zamítavou odpověď. podle mě normálka

    nazvat to jako "snahu něco mermomocí protlačit"... vždyť ani není jasný, jestli by se piráti vzmohli na skutečný soudsystém. a jak si asi tu "agitku" představuješ, BTW ? prakticky by to byl soundsystém jako každý jiný, pouze by se na něj Pirátská strana asi někde podepsala.

    politika Pirátské strany je DIY v řadě ohledů - vznik zdola, financování, apod. Pokud mě někdo přesvědčí o opaku - tzn. dostatečně průkazně odhalí nějaké zákulisní síly, které řídí nějaké konkrétní lidi ve straně - tak samozřejmě názor změním.
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    XCHAOS: ale nene.. spor se vedl o neco jiného. tys ses chtěl mermomocí protlačit na karneval s pirátskou agitkou. a byl jsi jednoznačně odmítnut. a na úkor toho jsi si začal stězovat na politizaci karnevalu a zaroven presvedcovat ostatni ze politika česke piratske strany je taky diy. - vubec spise nez spor o to co je vlastne diy to bylo tve ukrivdene trolování.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    velmi zhruba se na DIY karnevalu vedl spor o to, co je to vlastně DIY a co se do tohohle pojmu ještě vejde a co už ne...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    [ S_TEJK @ DIY KARNEVAL ] ... a asi 50 dalších příspěvků před tím.

    patří to sem, podle mě.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Meanwhile, a recent study by psychologists at Columbia University found that reliance on search engines for answers is actually changing the way humans think.

    "Since the advent of search engines, we are reorganising the way we remember things. Our brains rely on the internet for memory in much the same way they rely on the memory of a friend, family member or co-worker," said report author Betsy Sparrow.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    TečkaCZ - #NuPogodi vs. #Youtube - metalová coververze znělky
    http://teckacz.cz/1154
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BBC News - When algorithms control the world
    http://www.bbc.co.uk/news/technology-14306146
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam