• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSDiskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení, trollologie, apod.)
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    kde jsou moje penýsky? :(
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    BURAN: Na jake nastence? Tady zadna nastenka nebyla, move along!
    BURAN
    BURAN --- ---
    anketa na nastence :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: no prostě jsem na to zapomněl. fakt je, že tím, že moderátorovi nepřijde žádné upozornění, že ban vypršel, se celá situace dost komplikuje.
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS: ban je trvaly pokud ma v policku trvani uvedeno "-1"
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    XCHAOS: příště ale musím být rafinovanější :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDTIME: zajímavý pokus :-)
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    XCHAOS: ani né, jen jsem myslel, že to bude zajímavější téma než kdo kde má ban :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: to mi přijde dost relativní, jestli trvalý ban je trvalý do doby, než ho moderátor změní, nebo má nastavený nějaký timeout (ostatně lze tam asi nastavit víc, než 365 dnů, když jsme u toho)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: Zametani stop je, kdyz v jednom klubu napises "Nikdy jsem nikoho nezabanoval", na to ti nekdo odpovi "Lzes, viz klub xy" a ty hupsnes do klubu xy a honem zacnes ty bany rusit.

    Pak je jeste alternativa, zametani stop neschopnym idiotem: kdyz v jednom klubu napises "Nikdy jsem nikoho nezabanoval", na to ti nekdo odpovi "Lzes, viz klub xy" a ty hupsnes do klubu xy a honem zacnes ty bany rusit a udelas to blbe, takze tam zustanou a vsichni se muzou presvedcit jak lzes 8))
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS: zametani stop je ze rychle zmenis trvale bany (o kterych tvrdis ze neexistuji) na bany s terminem :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDTIME: no a? to něčemu vadí? :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: tak mazání příspěvků není "zametání stop" - nebo co máš na mysli? pokud by někdo po sobě smazal debilní příspěvky v mnou moderovaných klubech, byl bych docela rád.

    tohle fórum nemá úplně dobře zvládnutou moderaci klubů. upřednostňuje plošnou cenzuru (mazání příspěvků moderátorem). já jsem ve skutečnosti jeden z mála moderátorů, který to nedělá, a místo toho bych uvítal skrývání negativně moderovaných komentářů (jako na svém vlastním webu). takhle nejde dohledat, za co byl kdo smazán... což mi nepřijde fér.

    jestli něčeho lituju, tak že se nedokopu trávit méně času tímhle tlacháním a více času vlastním programováním.
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    na nastence je penis!
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS: inu ale ve chvili, kdys tvrdil zes nikomu zadny trvaly ban nedal, jeste trvaly byl :)
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    XCHAOS: Co je prosimte na tech klubech odborneho? Mozna tak jedine ti lide co jim davas banany...
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS: hele a nemuze za to treba NYX? muze tam byt nejaky bug, a tak se ty prava cos zmenil 26.1. objevily az dnes pred chvili.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: trvalý ban ale skutečně nebyl trvalý, pokud byl později změněn :-) každopádně na volné tlachání je ok používat tenhle klub. protože "memy" teda rozhodně šíříte (nebo se o to snažíte), to za se jo (jenom nevím jaké). za offtopic trolling v odborných klubech a časově omezené bany budu dávat trvale.
    BURAN
    BURAN --- ---
    REDGUY: neeee, xchaos rozhodne nezameta stopy, ani dneska to nedelal :D
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: protože jsem měl pocit, že 26.1. jsem ty práva měnil - a to ze to bylo potom, co jsme te nachytali pri lzi v "Dobyvani vesmiru", to je urcite jenom nahoda a urcite ses nesnazil zamest stopy, vid? A ono se ti ani tohle nepovedlo. Jejda 8))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam